Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Nakupne maniačky

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Štv Nov 20, 2014 10:11 am

to co tam je za trubu :?: :?: :?: napisu jej ze ma sedemnast rokov, potom povedia ze je kadernicka a este ma aj silikony urobene? to kde robia neplnoletym taketo operacie? :shock: no cumim teda. a hlavne ta jej "taktika" dufam ze jej to pekne vratia, ze ona da kazdej iba jeden bod lebo to chce vyhrat a dat na charitu, boze to je tela :o :o :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Nakupne maniačky

od elis950 » Štv Nov 20, 2014 2:54 pm

Je tu niekto kto tam už bol? Mám sto chutí sa prihlasiť ale keď vidím podaktoré tie baby, niektoré by som si ani do domu nepustila :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Nov 20, 2014 3:48 pm

elis950 píše:Je tu niekto kto tam už bol? Mám sto chutí sa prihlasiť ale keď vidím podaktoré tie baby, niektoré by som si ani do domu nepustila :D


Poznám jednu ktorá tam bola a pekne si teda pokazila meno. Ja neviem, či im tam za to platia ale pekne to ide dolu vodou. :?
Keď si to vezmem tak všeobecne, asi tak 90% ludi sa oblieka na rychlo a čo najde prve doma :D takže ja sa ani nečudujem, že tie baby sa tak poobliekaju. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Štv Nov 20, 2014 3:54 pm

keilayh píše:
elis950 píše:Je tu niekto kto tam už bol? Mám sto chutí sa prihlasiť ale keď vidím podaktoré tie baby, niektoré by som si ani do domu nepustila :D


Poznám jednu ktorá tam bola a pekne si teda pokazila meno. Ja neviem, či im tam za to platia ale pekne to ide dolu vodou. :?
Keď si to vezmem tak všeobecne, asi tak 90% ludi sa oblieka na rychlo a čo najde prve doma :D takže ja sa ani nečudujem, že tie baby sa tak poobliekaju. :roll:



ja osobne si neviem predstavit,ze normalna slovenska zena, ktora chod do prace alebo do skoly, kazde rano stoji hodinu pred zrkadlom a dava si zalezat na tom,aby jej vsetko so vsetkym ladilo. Ja som rada,ze sa vyhrabem z postele a radsej si pospim ako riesit taketo zalezitoti. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Štv Nov 20, 2014 3:59 pm

ludia vysvetlite mi ako 17 rocne decko moze mat silikony??? ako ja mam 25 a nemam na to ani odvahu ani peniaze :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Nov 20, 2014 4:05 pm

elis950 píše:ludia vysvetlite mi ako 17 rocne decko moze mat silikony??? ako ja mam 25 a nemam na to ani odvahu ani peniaze :D


Čítavam na FB komenty na tuto reláciu. Ona vraj silikony nemá, vraj to má len nejako vypchaté. Dokonca som našla cez komenty aj jej profil na fb a veru na inych fotkach to nevyzerá, že by mala silikony :roll:
Inak vraj to aj vyhrala, že sa tam chválila aj fotku dala, ale potom to vymazala, lebo veď relácia beží a určite má nejakú zmluvu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Štv Nov 20, 2014 4:07 pm

ale ved ona ich ma hned pod krkom! to ako sa da hentak vypchat.... hrozne :( a este aj vyhra... ako ja by som velmi chcela vidiet ci tie peniaze pouzila tak ako slubovala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Nov 20, 2014 4:25 pm

Vraj nie, ževraj za to kúpila vianočne darčeky :roll: Ale tak nevidela som fotku a ludia povedia resp. napíšu hocičo. Ale tak v celku verim, že to nikam nedala :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Pia Nov 21, 2014 9:30 am

keilayh píše:Vraj nie, ževraj za to kúpila vianočne darčeky :roll: Ale tak nevidela som fotku a ludia povedia resp. napíšu hocičo. Ale tak v celku verim, že to nikam nedala :|


vypchate?to ako sa da?
mne celkovo pride, ze to jej utle az nezdravo yvzerajuce telicko je nesumerne s tymi velkymi prsiami.
a to,ze kazdej davala po jednom bode za to,ze chcela vyhrat, aj ked to chcela pouzit na dobru vec, mi pride nepravodlive voci inym superkam. Keby to tak robili vsetky,o com by to bolo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Pia Nov 21, 2014 11:00 am

podla mna nemala za potreby sa takto strapnit lebo mala naj satnik aj sa naj obliekla... vyhrala by tak ci tak len co sa dobre zhovadila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pia Nov 21, 2014 11:05 am

terez254 píše:vypchate?to ako sa da?
mne celkovo pride, ze to jej utle az nezdravo yvzerajuce telicko je nesumerne s tymi velkymi prsiami.
a to,ze kazdej davala po jednom bode za to,ze chcela vyhrat, aj ked to chcela pouzit na dobru vec, mi pride nepravodlive voci inym superkam. Keby to tak robili vsetky,o com by to bolo?


Dohovie :roll: Ale sú aj také podprdy, ktoré zväčšujú o 2čísla + možno nejaké ponožky do nej :lol: :lol: :lol: Neviem, ale mne prídu ako silikony, lebo ich ma strašne vysoko (zle urobene) a velmi neprirodzene :o

elis950 píše:podla mna nemala za potreby sa takto strapnit lebo mala naj satnik aj sa naj obliekla... vyhrala by tak ci tak len co sa dobre zhovadila


Aj ja si to myslim, lebo obliekla sa dobre, tak nejak som si to ja predstavovala, aj keď tá vesta sa mi nepáčila zvolila by som inú. Podla mňa jej bola veľká a aj tá košela jej bola veľká.
Takáto vesta by tam bola super:
Prílohy
018.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Pia Nov 21, 2014 11:35 am

milujem takuto vestu vsade stoja 50e to nedam :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pia Nov 21, 2014 12:04 pm

elis950 píše:milujem takuto vestu vsade stoja 50e to nedam :(


Ano, aj táto stojí 53€ teda neviem či ju ešte maju :) Podobnú som videla za nejakych 45€ ale lacnejšie asi ani nie. Zas ono je to taká novinka, tak chcu zarobiť. Keď sa budú nosiť dlhšie, tak pôjde aj cena dole.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Pia Nov 21, 2014 3:36 pm

no nic jedine ze sa prihlasim do maniacok a kupim si ju :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Pia Nov 21, 2014 4:59 pm

keilayh píše:
terez254 píše:vypchate?to ako sa da?
mne celkovo pride, ze to jej utle az nezdravo yvzerajuce telicko je nesumerne s tymi velkymi prsiami.
a to,ze kazdej davala po jednom bode za to,ze chcela vyhrat, aj ked to chcela pouzit na dobru vec, mi pride nepravodlive voci inym superkam. Keby to tak robili vsetky,o com by to bolo?


Dohovie :roll: Ale sú aj také podprdy, ktoré zväčšujú o 2čísla + možno nejaké ponožky do nej :lol: :lol: :lol: Neviem, ale mne prídu ako silikony, lebo ich ma strašne vysoko (zle urobene) a velmi neprirodzene :o

elis950 píše:podla mna nemala za potreby sa takto strapnit lebo mala naj satnik aj sa naj obliekla... vyhrala by tak ci tak len co sa dobre zhovadila


Aj ja si to myslim, lebo obliekla sa dobre, tak nejak som si to ja predstavovala, aj keď tá vesta sa mi nepáčila zvolila by som inú. Podla mňa jej bola veľká a aj tá košela jej bola veľká.
Takáto vesta by tam bola super:


k jej utlej chudej postave sa nehodia. neviem preco zeny toto robia. Pochopim, ked ma zena nejaky komplex napriklad s nosom a da si ho zmensit alebo prsia pridrodzene zvacsit, ked to beru ako problem tak prosim, ale zbytocne si napichavat kacace pery, velke silikony , neprirodzene nosy tak to je podla mna zbytocne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť