Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - Odučanie od plienok

Odučanie od plienok

od melindi » Pia Sep 05, 2014 6:50 am

Kedy ste dieťa odučili od plienky? Mám 15 mesačnú dcéru, a lekárka hovorila, že už músime to začať.
Uz sme jej kupili nočnik, nechce tam sadnut. Vy ake mate skusenosti? Kedy je to najlepšie začat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od maycu1 » Pon Sep 08, 2014 12:53 pm

Ahoj,

ja som skúšala na jar keď malá mala asi 2 roky skôr nechcela, no nechcela ani vtedy ,netreba siliť ,a pár mesiacov na to v lete si sadla sama a od vtedy nie je problém.Každé diéta je iné :)
Maya
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Júl 01, 2012 5:12 pm

Re: Odučanie od plienok

od melindi » Pon Sep 08, 2014 1:00 pm

Pre mňa lekarka odporučila. Ona ani rozprávat nevie. Sedi aj na wc? Aky nočnik máte? Spievajuci?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od alex » Pon Sep 08, 2014 1:04 pm

melindi píše:Kedy ste dieťa odučili od plienky? Mám 15 mesačnú dcéru, a lekárka hovorila, že už músime to začať.


Diskusia Bella Hapy bola rozdelená, nakoľko sa v nej stretávali dve rôzne témy. Odteraz je vaša diskusna tema ohladne odučania detí samostatná s názvom *Odučanie od plienok*
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

Re: Odučanie od plienok

od keilayh » Pon Sep 08, 2014 1:10 pm

maycu1 píše:Ahoj,

ja som skúšala na jar keď malá mala asi 2 roky skôr nechcela, no nechcela ani vtedy ,netreba siliť ,a pár mesiacov na to v lete si sadla sama a od vtedy nie je problém.Každé diéta je iné :)
Maya


suhlasim :wink:
Môj sa naučil až skoro v 3 rokoch. Viem, že poniektorí ludia aj zazerali a pytali sa že prečo neodnaučam a bla bla :roll: ale ako píšeš, každe dieťa je ine.
Môj bol do tyždňa aj cez noc bez plienky, nikdy sa nepocikal a napr. kamošky dcera bola už cez deň v 1,5r. bez plienky a na noc mala ešte v 4 rokoch.
Tak čo je lepšie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Odučanie od plienok

od vladkaPD » Pon Sep 08, 2014 8:30 pm

melindi píše:Kedy ste dieťa odučili od plienky? Mám 15 mesačnú dcéru, a lekárka hovorila, že už músime to začať.


nic netreba silit a to ze to povedala doktorka by som vobec neriesila, ty si poznas svoje dieta tak sa rozhodni ty, alebo lepsie povedane ty musis vediet ci je na to pripravena. skusit mozes a uvidis. mam rada ked vidim vonku matky s detmi, a len ocuvam ides cikat? ides cikat?, no na prasky! chudata deti a o tych matkach pomlcim, sa vzdy trepu s igelitkami plnych nahradnych veci. no naco to je dobre? stresuju sa ony a a stresuju a decko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od melindi » Uto Sep 09, 2014 12:12 pm

Ona ma prolemy cikanim. Máme v moči bakterie. Teraz chodim s nou gynekologovi. Kvôli ktomu k nám odporučili. Aké nočniky ste mali?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od vladkaPD » Str Sep 10, 2014 11:22 am

tak toto mi vysvetli, aky maju suvis bakterie s cikanim? nechapem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od melindi » Str Sep 10, 2014 12:07 pm

V moči má bakterie. Ešte k tomu štipe jej, keď ciká. Teraz použivame krem Pityol. A od gynekologa mame čapiky. Na plienke ostane jej bakterium, kvoli tomu tame aj gynekologicke problemy. Preto lekar odporučil čim skor nočnik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od keilayh » Str Sep 10, 2014 6:24 pm

melindi píše:V moči má bakterie. Ešte k tomu štipe jej, keď ciká. Teraz použivame krem Pityol. A od gynekologa mame čapiky. Na plienke ostane jej bakterium, kvoli tomu tame aj gynekologicke problemy. Preto lekar odporučil čim skor nočnik.


Tak to ma potom nejaky zápal, no nemyslim si, že by bolo preto potrebné odučať od plienok. Ale tak vyskušať môžeš, a len ti želám pevné nervy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Odučanie od plienok

od melindi » Štv Sep 25, 2014 2:56 pm

Všera už sadla večer sama na nočník. Možno bude z toho niečo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od melindi » Ned Nov 23, 2014 9:36 am

Nepoznáte tie nočníky od Fischeru? Oplatí sa to kúpiť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od vladkaPD » Ned Nov 23, 2014 3:44 pm

melindi píše:Nepoznáte tie nočníky od Fischeru? Oplatí sa to kúpiť?


neoplati. staci uplne obycajny
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od melindi » Pon Nov 24, 2014 7:51 am

Zatial máme taký jednoduchý. Aj to vydáva zvuk.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odučanie od plienok

od gombicka1 » Uto Nov 25, 2014 12:23 pm

melindi píše:Nepoznáte tie nočníky od Fischeru? Oplatí sa to kúpiť?


to je nejaky specialny? ja som videla iba take co hraju, mala to aj kamaratka pre dceru ale viem, ze to musela vzdy urtierat dosucha lebo to vyhravalo stale, pokial to bolo co len trochu mokre :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Ďalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť