Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Priatelia a známi - tehotenstvo a kamaratky

tehotenstvo a kamaratky

od 101monika101 » Pon Nov 24, 2014 4:46 pm

ahojte, nestala sa vam taka vec ked ste zostali tehotne alebo ked sa vam deticky narodili ze ste prisli o kamaratky? ja mam taky pocit ze uz akosi nemam ziadnu kamaratku. akoby im to vadilo ze cakam babatka :oops: a tak rada by som si vysla niekam von.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: tehotenstvo a kamaratky

od sandras » Pon Nov 24, 2014 6:08 pm

nejaké dočasne stratila, ale veľa nových aj našla ... to už j e tak, človeku sa zmení životná situácia a zrazu si nemá čo so starými kamarátkami povedať. Ale oni tiež raz budú mať deti a možno k sebe zasa nájdete cestu. Skús im zavolať, či by neprišli na kávu, alebo do kina, kým sa ešte dá. A ked sa deti narodia, zisti si, kde sú v okolí materské cetrá a aktivity pre deti, určite si tam nejakú spriaznenú dušu nájdeš.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: tehotenstvo a kamaratky

od vladkaPD » Pon Nov 24, 2014 10:39 pm

jasne ze to zamrzi, zvlast ked si predtym s nimi travila cas. ale netreba to brat tragicky, lebo co viem, vacsinou si mamicky najdu nove kamosky medzi mamickami. a povedala by som ze takto aspon zistis ci to boli prave kamaratky, lebo take sa na teba nevykaslu len preto ze cakas dieta, teda deti :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: tehotenstvo a kamaratky

od melindi » Uto Nov 25, 2014 8:30 am

Niekedy aj ja citím tak. Moja koleginka bola moja najlepšia kamaratka. Keď som ostala doma, tyždenne smsky, emaily. Potom mesačne raz mi zavolala. Teraz 2-3 mesačne zvykne mi zavolať. Zabudla aj o mojom narodeniny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: tehotenstvo a kamaratky

od keilayh » Uto Nov 25, 2014 9:46 am

Keď tak rozmýšlam, ja veru nemám kamarátky zo školy :roll: Neviem, podla mňa sa väčšinou takéto kamarátstva rozplynú? alebo akoby som to napísala. Niekto ide do práce, niekto na vysokú školu či do zahraničia a už ten kontakt nieje taký častý ako kedysi. Keď ti chýba spoločnosť, prihlás sa na nejaký kurz pre tehotné. Bývajú rôzne cvičenia, potom neskôr aj s deťmi. Nájdeš si nové kamarátky, s ktorými budeš mať vela spoločného a budete mať aj rovnako staré deti. Tým si zabezpečíš aj neskoršie trávenie volného času s deťmi. Budeš mať s kým ísť na prechádzku, či na ihrisko :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: tehotenstvo a kamaratky

od gombicka1 » Uto Nov 25, 2014 12:13 pm

mne kamaratky zostali, ale samozrejme nevidame sa tak casto akoby sme chceli. uz je to ine ked mas rodinu. aj si povieme musime to zosuladit a ked maju deti kruzky behneme aspon na kavu. ale raz je dieta chore jedno ci druhe, potom kamoska potom ja, potom maju alebo my mame v skole cosi, potom sa neda jedne potom druhej a nakonic sa stretneme mozno tak raz za dva mesiace :D ale tak vieme o sebe stale, mame telefony tak sa to da. deti mame ale vacsie, je to zrejme ine ked len dieta cakas alebo potrebujes kamosku na pokec medzi plienkami. inak ja som si nasla kamaratku aj u doktora ked sme cakali :lol: tiez v materskom centre, v parku na hupackach. uvidis ked sa narodia deti ako rychlo sa pozoznamujes :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť