Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - Mikuláš

Mikuláš

od terez254 » Pon Dec 01, 2014 5:20 pm

Blíži sa Mikuláš a ja by som sa Vás chcela spýtať ako dlho Vaše deti verili na Mikuláša, kedy ste im povedali pravdu alebo prišli na to sami a či im pripravujete na tento deň niečo špeciálne okrem darčekov :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Mikuláš

od sandras » Pon Dec 01, 2014 6:42 pm

syn prestal veriť tento rok aj na Mikuláša, aj na ježiška, je druhák ... a prišiel na to sám, alebo možno boli nejaké tie reči aj v škole
ja som si povedala, že klamať ho už nebudem, ked sa priamo opýtal a videla som, že tomu už moc neverí

dcéra asi tiež v tomto veku, okolo tých 8 rokov, presne už neviem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Mikuláš

od keilayh » Uto Dec 02, 2014 9:16 am

terez254 píše:Blíži sa Mikuláš a ja by som sa Vás chcela spýtať ako dlho Vaše deti verili na Mikuláša, kedy ste im povedali pravdu alebo prišli na to sami a či im pripravujete na tento deň niečo špeciálne okrem darčekov :D


Mikuláša sme zatiaľ veru neriešili, ale o ježiškovi už vie. Je to také bremeno, aj keď teda je pekné keď deti veria, ale zas keď si to vezmem z iného uhla, že napr. neposlúchajú a spoliehajú sa na ježiška, že darčeky prinesie aj tak :roll: Ja som rada, že nam to tento rok už konečne odpadlo :D malý má 8,5r. a už bolo veru načase. Ak by začal s Mikulášom, tak tiež mu to poviem, že je to rovnaké ako ježiško :D
Inak čo sa týka toho kto mu to povedal, tak to išlo tak časom. Aj v škole niečo počul, a keď sa pýtal tak už sme to nezahmlievali :D aj keď teda sám povie, že ježiško existuje ale darčeky dávame my :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Mikuláš

od terez254 » Uto Dec 02, 2014 4:45 pm

sandras píše:syn prestal veriť tento rok aj na Mikuláša, aj na ježiška, je druhák ... a prišiel na to sám, alebo možno boli nejaké tie reči aj v škole
ja som si povedala, že klamať ho už nebudem, ked sa priamo opýtal a videla som, že tomu už moc neverí

dcéra asi tiež v tomto veku, okolo tých 8 rokov, presne už neviem



kym to vedel tak ste mu pripravovali nejake prekvapenia? Napriklad,ze ste zazvonili na zvonec pred tym akos te mu dal do topanok darceky alebo sa niekto z rodiny prezliekol za Mikulasa? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Mikuláš

od terez254 » Uto Dec 02, 2014 4:46 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Blíži sa Mikuláš a ja by som sa Vás chcela spýtať ako dlho Vaše deti verili na Mikuláša, kedy ste im povedali pravdu alebo prišli na to sami a či im pripravujete na tento deň niečo špeciálne okrem darčekov :D


Mikuláša sme zatiaľ veru neriešili, ale o ježiškovi už vie. Je to také bremeno, aj keď teda je pekné keď deti veria, ale zas keď si to vezmem z iného uhla, že napr. neposlúchajú a spoliehajú sa na ježiška, že darčeky prinesie aj tak :roll: Ja som rada, že nam to tento rok už konečne odpadlo :D malý má 8,5r. a už bolo veru načase. Ak by začal s Mikulášom, tak tiež mu to poviem, že je to rovnaké ako ježiško :D
Inak čo sa týka toho kto mu to povedal, tak to išlo tak časom. Aj v škole niečo počul, a keď sa pýtal tak už sme to nezahmlievali :D aj keď teda sám povie, že ježiško existuje ale darčeky dávame my :D



je v tom iste caro, ked dieta veri na Jeziska a Mikulasa, myslim si,ze to tomu dava taku spravnu atmosferu, ked nevie, co dostane na Vianoce.
Teraz sa mu snazite stale vytvorit nejake to prekvapko alebo vianocne darceky nakupujete s nim a uz vie popredu, co dostane? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Mikuláš

od keilayh » Uto Dec 02, 2014 4:59 pm

terez254 píše:je v tom iste caro, ked dieta veri na Jeziska a Mikulasa, myslim si,ze to tomu dava taku spravnu atmosferu, ked nevie, co dostane na Vianoce.
Teraz sa mu snazite stale vytvorit nejake to prekvapko alebo vianocne darceky nakupujete s nim a uz vie popredu, co dostane? :)


Nie nenakupujeme s nim, napísal si ako každý rok čo by chcel a my kúpime :D Aj keď teda nie všetko čo chce :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Mikuláš

od sandras » Uto Dec 02, 2014 9:05 pm

u nás je to na Mikuláša tak, že do čižmičky dávame v noci, ked deti zaspia a ráno si to nájdu ... takto to urobím, aj ked už deti neveria.
A ešte sme chodili na Mikuláša do mojej roboty, kolega to hral tak presvedčivo, že decká tomu fakt verili :-) Či pôjdeme aj tento rok, to neviem. Už minulý rok sme neboli, malý dostal kiahne v tom čase.

Na vianoce si deti píšu, čo by chceli ... a dostan aj niečo zo zoznamu a niečo aj ako prekvapenie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Mikuláš

od terez254 » Uto Dec 02, 2014 10:36 pm

sandras píše:u nás je to na Mikuláša tak, že do čižmičky dávame v noci, ked deti zaspia a ráno si to nájdu ... takto to urobím, aj ked už deti neveria.
A ešte sme chodili na Mikuláša do mojej roboty, kolega to hral tak presvedčivo, že decká tomu fakt verili :-) Či pôjdeme aj tento rok, to neviem. Už minulý rok sme neboli, malý dostal kiahne v tom čase.

Na vianoce si deti píšu, čo by chceli ... a dostan aj niečo zo zoznamu a niečo aj ako prekvapenie.



tak to je pekne, ked udrziavate taketo tradicie :D
kolko rokov maju tvoje deti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Mikuláš

od sandras » Str Dec 03, 2014 2:12 pm

13 a 7 majú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Mikuláš

od terez254 » Str Dec 03, 2014 5:48 pm

sandras píše:13 a 7 majú.


tak to su v podstate este deti, ale myslim si, ze je pekne, ked sa tradicie dodziavaju aj ked dieta je uz velke.
Inak vsetko je take krajsie s tymi detmi, ked su zo vsetkeho toho ohurene a nadsene a tak sa tesia na Mikulasa alebo Jeziska :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť