Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Lidl

Lidl

od melindi » Uto Dec 02, 2014 9:13 am

Zvyknete kúpiť v Lidl? Kúpili ste už tam šaty, elektro? Aká kvalita?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Lidl

od pupavicka22 » Uto Dec 02, 2014 11:12 am

melindi píše:Zvyknete kúpiť v Lidl? Kúpili ste už tam šaty, elektro? Aká kvalita?


Chodievala som do lidlu často, ale už som prestala. Semtam ešte behnem, pozeravam letaky. Oblečenie nekupujem, raz som kupila pyžamo a je dobre. Elektro do kuchyne kupuje odtial kamaratka a je spokojna. Lidl je velka sieť obchodov, netreba sa bať ako u malych predajni, že kupiš a potom nemaš kde reklamovať. Maš 2ročnu zaruku, tak keď sa ti niečo pači kludne kup.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Lidl

od melindi » Uto Dec 02, 2014 2:21 pm

Pozrela som ich leták. Sú tam veľmi dobré veci. Chcela by som kúpiť niečo na vianoce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Lidl

od sandras » Uto Dec 02, 2014 9:12 pm

ja mám s LIDL dobré sksenosti, aj potraviny, napr. mäsové výroby majú s vysokým podielom mäasa, mliečne výrobky sú aj bez konzervantov. Chutia nám...
Kupujem tam aj tablety do umývačky, prášok na pranie Formil a aj taký odstraňovač škvrn ako Vanish (v oranžovom obale).

Z toho spotrebného tovaru máme doma všeličo, pyžamká sú super, máme aj obliečky na periny, uteráky, koberčeky do kúpelne. Oblečenie som kupovala najmä, ked boli deti menšie, ale napr. aj dnes som tam kupila synovi oteplováky (lyžiarske nohavice), boli za 12,99 v zlave, tak som hned vzala, do školskej družiny budú super. Máme aj softshelové bundy, tiež fajn kvalita aj cena.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Lidl

od melindi » Str Dec 03, 2014 8:30 am

Teraz chodíme do Kaufland a do Tesco. Každý hovorí je Lidl je veľmi lacný. Aj minerálky sú veľmi dobré. Pre dcérku by som chcela kúpiť hračky aj šaty. Susedka tam kúpila veľmi peknú topánku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Lidl

od Jajus345 » Str Dec 03, 2014 12:10 pm

ja mám s Lidlom len pozitívne skúsenosti, mäsové výrobky sú tam najlepšie.....len škoda, že to máme tak od :( :( :( ruky.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Lidl

od melindi » Štv Dec 04, 2014 3:37 pm

Cez víkend ideme tam nakupovať. Napíšem potom moje skúsenosti. Počula som sa, že sú tam aj šampony, deodoranti za veľmi dobré ceny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Lidl

od melindi » Ned Dec 21, 2014 9:18 am

Sme veľmi spokojný. Veľa veci som kúpila tam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Lidl

od melindi » Štv Jan 15, 2015 9:01 am

Je to lacnejšie ako Tesco. Už som zaregistrovala, a posielajú my týždenne emaili. Teraz majú 1,5 litrovú vineu len za 0,69. Aj vy máte radi Vineu?
Ešťe pyžamu som chcela u nich kúpiť. Teraz majú len za 7,99. Dúfam, že je to dobrá kvalita.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť