Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Ježiško

Ježiško

od veverka1 » Štv Sep 18, 2014 4:27 pm

zaujimalo by ma, kedy ste deťom povedali pravdu o nosení darčekov? aké boli ich reakcie? alebo skôr AKO ste im to povedali?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Ježiško

od vladkaPD » Sob Sep 20, 2014 8:37 pm

no sak normalno im to treba povedat. ze jeziska zrusili a uz neni :lol: ale nie, neviem sak nejako ked dojde na to rec, povedat ze su velki, alebo sa spolahnut na to ze sa to dozvedia od kamaratov alebo v skole. inak akoze ucime deti neklamat, a pritom im vsetci od mala klameme, ze?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Ježiško

od veverka1 » Uto Sep 23, 2014 7:58 am

vladkaPD na to sa dá trochu spolahnuť, len kolki ludia nechcu na toto čakať aby dieťa nebolo sklamene. nikto viac? neriešili ste to ešte?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Ježiško

od keilayh » Štv Sep 25, 2014 10:12 am

U nas to išlo tak postupne? aj kamarati povedali, samozrejme starší, no náš tomu neveril :lol: tak sme ho v tom ešte nechali, ale tak teraz už vie. Chodí do 3tr. čiže už bolo načase :D Aj keď teda on si to zdôvonuje stále po svojom, vraj ježiško existuje, ale darčeky nosíme my :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ježiško

od veverka1 » Str Dec 17, 2014 5:51 pm

maminy už máte darčeky? čo ste pokúpili? ja ešte stále nemám všetko, akosi sa neviem k tomu dokopať, neviem ani presne čo by som mala nakúpiť. hračky už mam, lego, gumičky a nejake hry no chcela som ešte niečo dokupiť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Ježiško

od sandras » Str Dec 17, 2014 7:35 pm

ja už mám snáď všetko, už mi chýba len nejaké LEGO pre syna a možno ešte nejaké tričko dcére, alebo slúchadlá k počítaču. Ale to snáď budú mať aj hned v prvom obchode.

A na ježiška už neveríme, zistil to akosi sám, už minulý rok pochyboval, ale tento rok už ho ani "neklameme".
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Ježiško

od terez254 » Ned Dec 21, 2014 11:12 pm

Ja si myslim,ze ked ide do skoly uz by malo vediet pravdu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Ježiško

od vladkaPD » Pon Dec 22, 2014 10:00 am

preco? sak 6-7rocne deti su este velmi male a mozu kludne verit na jeziska. dokonca poznam aj 10rocne deti ktore este nevedia ako to v skutocnosti je :roll: aj ked teda to mi je uz take zvlastne? ze sa to este nedozvedeli. a mozno tusia ale nechcu si to priznat, dohovie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Ježiško

od sandras » Pon Dec 22, 2014 1:14 pm

ja som necítila potrebu to svojim deťom nejako oficiálne oznamovať ... mali dosť inteligencie an to, že na to v určitom veku (okolo 7 rokov) prišli aj sami. Ešte sme pri obidvoch zažili taký rok, ked aj verili - aj nie. Aj o bolo pekné, že ešte chceli veriť, ale zároveň premýšlali, že ako to je možné, že ježiško stihne všetky deti na svete a kedy a kade to dal pod ten strom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Ježiško

od Andy76 » Uto Dec 23, 2014 6:18 pm

Ja sa tiež pripojím, lebo ma téma zaujala. My s bráchom sme dlho verili na Ježiška. Lebo nám bolo povedané, že dobrým deťom nosí Ježiško, zlým rodičia, tak sme dlho verili, že sme práve v kategórii dobrých detí. U mojej dcérky to platí tiež. Je prváčka a ja zase nemám potrebu jej prezradiť takého vysneného Ježiška s anjelikmi... Ono, keď už to tie deti vedia, strácajú detstvo, sny o prinesených darčekoch... a celkovo - končí detstvo a nastupuje realita :) Neterka sa to dozvedela ako desať ročná - načapala rodičov pri stavaní stromčeka... Ale už bolo aj načase. Teraz nesmie prezradiť tým našim mladším, ale je to milé, že ich necháva v tom :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Sep 02, 2011 3:13 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť