Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - Tetovanie a zamestnanie

Tetovanie a zamestnanie

od Jajus345 » Pia Sep 12, 2014 12:38 pm

Ahojte, mám kamarátku, ktorá včera bola v jednej nemenovanej firme na pracovný pohovor, žiaľ kvôli tomu, že mala na sebe sukňu nad kolená a tetovanie na krku ju k pracovnému pohovoru ani nepustili, máte s tým nejakú skúsenosť? Stretli ste sa už s takou situáciou???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tetovanie

od pupavicka22 » Pia Sep 12, 2014 3:06 pm

Jajus345 píše:Ahojte, mám kamarátku, ktorá včera bola v jednej nemenovanej firme na pracovný pohovor, žiaľ kvôli tomu, že mala na sebe sukňu nad kolená a tetovanie na krku ju k pracovnému pohovoru ani nepustili, máte s tým nejakú skúsenosť? Stretli ste sa už s takou situáciou???


asi záleží o akú pozíciu išlo. niekde to môže byť vyslovene zakázané, a niekde to vadiť nemusi vôbec
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: tetovanie

od Jajus345 » Pia Sep 12, 2014 3:08 pm

išlo o pozíciu asistent predaja....ty si už počula o niečom takom? ako viem, že niekedy si vyberajú podľa toho, či je žena slobodná alebo vydatá, koľko má deti...ale až takto postupovať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tetovanie

od vladkaPD » Sob Sep 13, 2014 9:35 am

zaujimave, videla som v obchode uz vseliake osoby aj chanov s dredmi, teraz rozmyslam ci som videla aj s tetovanim no nemozem si spomenut. dohovie, mozno keby mala nieco male ze sa to za zakryt nevadilo, ale zalezi asi aj od toho kto ludi nabera. niekomu to vadi niekomu nie. ked si to tak zoberem ak by som taku predavacku videla v hm alebo ca tak by mi to bolo sumafuk, ak by to bol nejaky znackovy alebo luxusnejsi obchod tak by som sa nad tym pozastavila. inak to neosudzujem, tetovanie mi nevadi, len sa treba na to pozret z pohladu ineho, ako by to vnimali zakaznici v danom obchode. ale teraz uz je tetovanie tak obycajne ze by som to vobec neriesila, ale najdu sa aj svihnuti ludia ktori to stale beru ako nieco extra.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Tetovanie a zamestnanie

od terez254 » Ned Dec 21, 2014 11:15 pm

Jajus345 píše:Ahojte, mám kamarátku, ktorá včera bola v jednej nemenovanej firme na pracovný pohovor, žiaľ kvôli tomu, že mala na sebe sukňu nad kolená a tetovanie na krku ju k pracovnému pohovoru ani nepustili, máte s tým nejakú skúsenosť? Stretli ste sa už s takou situáciou???



Ak sa hlasila na poziciu manazerky banky alebo nieco podobne tak sa ani necudujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Tetovanie a zamestnanie

od Jajus345 » Str Dec 24, 2014 10:32 pm

Necudujes? Prečo? Veď ta dotyčná ma za sebou dobrú minulosť,co sa týka práce...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť