Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Vianoce

Vianoce

od terez254 » Ned Dec 21, 2014 11:13 pm

Kto z Vás sa už teší na Vianoce? Ako sa tieto sviatky snažíte spríjemniť svojim deťom? Aké máte zvyky a tradície? Niečo neobvykle?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Vianoce

od vladkaPD » Pon Dec 22, 2014 10:02 am

netesim sa. bohuzial toto neni zima a vobec mi nepride ze maju byt nejake vianoce. nechce sa mi ani strom robit, normalne som znechutena. slnko svieti ako v lete, vonku 10stupnov, no co je toto za zimu? ani naznak snehu nic. :? neobvykle asi vymyslime, budeme sa obhadzovat blatom :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Vianoce

od terez254 » Pon Dec 22, 2014 4:48 pm

vladkaPD píše:netesim sa. bohuzial toto neni zima a vobec mi nepride ze maju byt nejake vianoce. nechce sa mi ani strom robit, normalne som znechutena. slnko svieti ako v lete, vonku 10stupnov, no co je toto za zimu? ani naznak snehu nic. :? neobvykle asi vymyslime, budeme sa obhadzovat blatom :lol:


my sme vcera mal troscku snehu rano, ale ten doobeda zmizol...pravdupovediac, ja sa tiez moc netesim, tiez je to z casti aj kvoli pocasiu,kedze je pocasie ako na jar. pamatam si, ked som bola mala a na vianoce bol vzdy sneh a tuha zima..teraz to naozaj ako na vianoce nevyzera.
vianoce su pekne sviatky,ale posledne roky si ich akosi neviem uzit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Vianoce

od sandras » Pon Dec 22, 2014 7:33 pm

ja som dnes bola na posledné nákupy, ozdobili sme medovníčky s deťmi, urobili stromček, práve pijem domáci punč ... počasím si nenechám kaziť náladu. Aj ked je pravda, že Vianoce slávime hlavne kvôli deťom. Keby sme ich nemali, asi trávime vianoce niekde na dovolenke v exotike, asi by som také prípravy nerobila. Mám radšej slnko ako sneh.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Vianoce

od terez254 » Pon Dec 22, 2014 10:44 pm

sandras píše:ja som dnes bola na posledné nákupy, ozdobili sme medovníčky s deťmi, urobili stromček, práve pijem domáci punč ... počasím si nenechám kaziť náladu. Aj ked je pravda, že Vianoce slávime hlavne kvôli deťom. Keby sme ich nemali, asi trávime vianoce niekde na dovolenke v exotike, asi by som také prípravy nerobila. Mám radšej slnko ako sneh.


Podla vsetkeho mate pravu vianocnu atmosferu :D
ale je pekne,ze sa pocasim nenechate odradit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť