Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Vianočné darčeky

Vianočné darčeky

od melindi » Pia Dec 26, 2014 9:44 am

Čo ste dostali na Vianoce? Čo robíte, keď dostanete taký darček, ktorý sa Vám nepáči?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Vianočné darčeky

od gombicka1 » Pia Dec 26, 2014 11:24 am

vyberam si sama, tak sa nemoze stat ze si najdem nieco co by som nechcela :wink: moje darceky boli knizky, kozmetika a nejake to oblecenie. a ty si co podostavala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Vianočné darčeky

od melindi » Sob Dec 27, 2014 8:47 am

My sme dostali peniaze. Za to sme kúpili umelý vianočný stromček, šaty. Potom od matky sme dostali kozmetiku.
Ja som raz dostala takú africku drevenú masku. Takú veľkú, 120 centrimetrový. To bol môj najhorší darček. Dala som to otcovi na oheň.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Vianočné darčeky

od sandras » Sob Dec 27, 2014 10:37 am

mohla si to skúsiť predať :-)

Ja som dostala tento rok to, čo som si sama vybrala, takže sa prekvapenia nekonali, ani príjemné, ani nepríjemné. A ešte peniažky nejaké, tak som už včera čo to objednala cez internet a pôjdem pozrieť výpredaje. No vlastne ani nič extra nepotrebujem, takže možno si to odložím na letnú dovolenku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Vianočné darčeky

od melindi » Sob Dec 27, 2014 10:55 am

Teraz sú všade veľké výpredaje. Aj ja by som chcela kúpiť ešte čizmu. Rodičia teraz sú kúpiť televízor.
Deti čo dostali? Tešili na darček?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Vianočné darčeky

od sandras » Sob Dec 27, 2014 11:18 am

deti dostali tiež to, čo si napísali, syn lego, model lode Bismarck, knižky, elektronickú stavebnicu, u starých rodičov počítač, tak to bol TOP darček a nejaké oblečenie. Dcéra dostala kozmetiku, náušnice, knihy, slúchadlá k počítaču, oblečenie a u starkých dotykový telefón.
Naši vždy kúpia radšej jeden velký darček, ako nejaké hlúposti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Vianočné darčeky

od melindi » Sob Dec 27, 2014 3:59 pm

Máš pravdu, to je najlepšie jeden veľký darček. Minulý rok dcérka dostala od babky veľa také 3-4 eurové hlúposti. Ani nehrala takými hračkami.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Vianočné darčeky

od keilayh » Ned Dec 28, 2014 1:12 pm

Jednoznačne je lepšie jeden väčší dar ako kopa blbostí. Veľa drobností je dobré pre menšie deti, ktorým ide v podstate iba o to trhanie papieru :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Vianočné darčeky

od melindi » Ned Dec 28, 2014 1:51 pm

Moja dcérka dostala v tomto roku veľa darčeky-šaty, knihy, detský laptop-, ale najviac hrá s detským klavírom. Je to s mikrofónom. Spieva, tancuje. Nie vždy je dôležitá cena darčekov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Vianočné darčeky

od sandras » Ned Dec 28, 2014 2:48 pm

keilayh píše:Jednoznačne je lepšie jeden väčší dar ako kopa blbostí. Veľa drobností je dobré pre menšie deti, ktorým ide v podstate iba o to trhanie papieru :lol:


áno, ked boli menší, kupovali sme viac menších vecí, aby mali čo rozbalovať
a doteraz balím všetko zvlášť, aby mali akože "vela"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Vianočné darčeky

od melindi » Pon Dec 29, 2014 8:25 am

Čo bol Váš najlepší vianočný darček? Kedy, od koho ste si to dostali?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť