Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Montovany dom???

Montovany dom???

od elis950 » Štv Sep 11, 2014 11:00 am

Áno alebo nie? Má niekto taký?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Montovany dom???

od keilayh » Štv Sep 11, 2014 3:35 pm

nemáme, ale kludne by som do toho šla :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Montovany dom???

od elis950 » Sob Sep 13, 2014 8:27 am

vela ludi to odsudzuje... ale mne sa to pozdava co vy na to?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Montovany dom???

od vladkaPD » Sob Sep 13, 2014 9:25 am

preco to ludia odsudzuju? sak dom ako dom. montovany je rychlejsie hotovy, nemusime mat tehlove sak nemame tornada, aj ked teda do buducna nikto nevie co bude. ale kuknite si ameriku tam toho maju pozehnane vseliake katastrofi a domy robia z papiera. ceny nehorazne a nemenia to. odsudzuju to asi len taky co prd o tom vedia alebo by taky chceli a nemaju na to. inak si to vysvetlit neviem. a tak slovensko je celkovo zastarale, ludia zmyslaju jak v dobe kamennej, strasne su zatazeny na majetok. inde to tak nefunguje ako u nas, nikto sa neviaze na domy, malo kto kupuje lebo aj su drahe aj ked potrebuju idu inde, prestahuju sa bez problemov. to len u nas sedime na jednom mieste generacie. treba postavit dvojgeneracny dom, byvat tam tri rodiny a hadat sa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Montovany dom???

od elis950 » Sob Sep 13, 2014 9:48 am

:-D velka pravda toto co si napisala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Montovany dom???

od elis950 » Str Nov 05, 2014 11:36 am

Ma niekto už postavený montovany dom?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Montovany dom???

od Sona14 » Pia Nov 07, 2014 9:46 am

Áno, my máme postavený montovaný dom.
Je to drevostavba, celá konštrukcia je z dreva. Zateplenie je z kamennej vaty a plno iných izolácií, ale stojí to za to, máme veľmi nízke náklady na kúrenie. Drevo je v zime veľmi dobrý izolant, netreba veľa kúriť a v lete príjemne udržiava chlad. V porovnaní z murovaným domom v lete to v lete cítiť na podlahe. U nás sa v pohode dá chodiť aj po dlažbe naboso a necítiť chlad ako u murovaných domov.

Ale interiér nemám samé drevo :) normálne steny, z vnútra to vyzerá ako murovaný. Zvonku sme si dali drevený obklad, ale tiež sa kľudne mohla dať normálne zateplenie a fasáda ako klasický dom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Montovany dom???

od elis950 » Pon Nov 10, 2014 8:44 pm

A ako kurite? Vahame medzi podlahovka+krb alebo konvektory+krb.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Montovany dom???

od keilayh » Uto Nov 11, 2014 10:43 am

elis950 píše:A ako kurite? Vahame medzi podlahovka+krb alebo konvektory+krb.


Ak premyšlate nad podlahovým kúrením tak vôbec nepremyšlajte :lol: a choďte do toho. Lutovať určite nebudete. :wink: Kamarátka má dokonca podlahové v byte, takže do domu je to úplne najlepšia volba.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Montovany dom???

od mechanis » Pon Dec 08, 2014 11:29 am

poznam vela ludi co maju montovane domy a su spokojny akurat mam pocit ze pre nase klimaticke podmienky a http://pocasie.pozri.sk to s dlhodobeho hladiska nieje nic moc........ :D

ked sa to tak zoberie taky montovany dom stoji vela penazi a ako bude vyzerat po 30-40 rokoch ? Bude mat este nejaku cenu ? Z hladiska investicii je to potom na zamyslenie...........
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 3:12 pm

Re: Montovany dom???

od elis950 » Pon Dec 29, 2014 3:57 pm

no uz sme upustili od montovaneho domu. a hlavne po precitani recenzii na rozne firmy ze po zaslani urcitej ciastky sa po nich zlahla zem :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť