Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Nádcha

Nádcha

od melindi » Pon Dec 15, 2014 4:05 pm

Keď Vaša dieťa je chorá, má nádchu, dostane antibiotikum zvyknete s ním isť aspoň na hodinu, pol hodinu von?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Nádcha

od sandras » Pon Dec 15, 2014 4:38 pm

na nádchu dostane antibiotikum??? Keby aj dostalo ATB, pričom by bolo schopné zároveň chodiť von, určite mu to nedávam. Nádcha prejde aj doma za 3 dni, zvýšime dávku ovocia, nejaký sprej do nosa na báze morskej vody a ked je to silnejšie, vytriem noštek framikoinovou mastičkou.

Inak, s ATB by sa von chodiť nemalo, aspon nie tie prvé 3-4 dni. Moje deti to ale berú až ked je fakt zle, naposledy dcéra mala hnusnú angínu, 2 týždne vysoké horúčky (nad 39°C), to som bola rada, že prešla na WC a do kuchyne sa najesť, von som ju teda v takom stave neťahala, aj na kontrolu k Dr. sme šli autom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Nádcha

od melindi » Ned Dec 21, 2014 9:22 am

Mi sme boli 10 dní chorí. Prvé 3 dni dcérka ležala. Potom sme išli s kočíkom na pol hodinku von, napriek tomu, že brala ATB.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Nádcha

od melindi » Pia Dec 26, 2014 9:02 am

Na nádchu aké lieky používate? V lekárni toľko liekov ponúkajú, že nikdy nevieme vybrať. Nie najdrahšia je najlepšia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Nádcha

od gombicka1 » Pia Dec 26, 2014 11:28 am

na nadchu si nedavam nic, naco aj? treba teply caj a skusit to preliecit doma. nadcha nieje velka choroba ktora by sa musela liecit liekmi nebodaj antibiotikami :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Nádcha

od melindi » Sob Dec 27, 2014 4:41 pm

gombicka1 píše:na nadchu si nedavam nic, naco aj? treba teply caj a skusit to preliecit doma. nadcha nieje velka choroba ktora by sa musela liecit liekmi nebodaj antibiotikami :|


Aký čaj podľa teba je najlepšia na nádchu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Nádcha

od gombicka1 » Štv Jan 08, 2015 12:00 pm

melindi píše: Aký čaj podľa teba je najlepšia na nádchu?


zalezi aj ako sa citis a aky mas problem. dobry je zazvorovy tym nic nepokazis, kupujem potom este prieduskovy a medovku. mam rada bylinkove caje, ovocne vobec
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť