Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Objednávate z aliexpress.com

Re: Objednávate z aliexpress.com

od silva3006 » Ned Jan 11, 2015 9:58 pm

len oblecenie,hlavne pre dcerku...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Aug 15, 2008 8:40 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od gombicka1 » Pon Jan 12, 2015 12:03 pm

anitac píše:Pridala som inzerát na ten flaušový kabátik.


nahodou ten kabatik vyzera velmi pekne. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od keilayh » Pon Jan 12, 2015 5:01 pm

silva3006 píše:ahoj, ano, objednavam a dost casto, chces nejako pomoct!?


Ako dlho ti idú veci? Ja som zatiaľ neobjednávala, no rozmýšlam o tom :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od silva3006 » Pon Jan 12, 2015 5:57 pm

ono,je to uvedene aj pri inzerate no max do 30 dni,niektori aj dlhsie, aj 60 dni ,ale stalo sa mi,ze mi to prislo aj do dvoch tyzdnov...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Aug 15, 2008 8:40 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Uto Jan 13, 2015 3:25 pm

dnes mi prišiel prvý balíček, som sa tešila ako decko :lol: :lol: :lol:
toto mame doma http://www.aliexpress.com/snapshot/6419 ... 2979945757 a sú fakt krásne, ako na obrázku, len trošku smrdia lepidlom, čo u na tom prichytene tie kamienky, ale len ked zblízka ovoniam ... snád to ešte vypáchne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od silva3006 » Uto Jan 13, 2015 5:29 pm

odtial vsetko smrdi,ale ozaj,co sa najviac oplati kupovat,je bizuteria,aj kamosky mi to potvrdili,pretoze veci-oblecko niekedy nesadne velkost...!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Aug 15, 2008 8:40 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od keilayh » Uto Jan 13, 2015 6:05 pm

sandras píše:dnes mi prišiel prvý balíček, som sa tešila ako decko :lol: :lol: :lol:
toto mame doma http://www.aliexpress.com/snapshot/6419 ... 2979945757 a sú fakt krásne, ako na obrázku, len trošku smrdia lepidlom, čo u na tom prichytene tie kamienky, ale len ked zblízka ovoniam ... snád to ešte vypáchne.


Nefunguje mi ten link :? nedá sa ti pridať fotka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Uto Jan 13, 2015 7:19 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Ned Feb 01, 2015 1:32 pm

silva3006 píše:odtial vsetko smrdi,ale ozaj,co sa najviac oplati kupovat,je bizuteria,aj kamosky mi to potvrdili,pretoze veci-oblecko niekedy nesadne velkost...!!!


nie, nemôžem povedať, že všetko smrdí ... jedna kabelka páchla takým zápachom, ako keď striekam topánky na zimu inpregnačným sprejom, ale dala som ju von vyvetrať a v pohode. Ono to ide asi z výroby, rovno do balíka, prípadne o niečím konzervujú.
Na hodinkách náramok tiež páchol (akoby sekundovým lepidlom, kým nie je vyschnuté ... oni tam boli prilepené take lesklé kamienky), ale tiež po dni mimo balíka to vypáchlo a už nesmrdí nič.

Okrem toho som brala microUSB klúč a obal s klávesnicou k tabletu - oboje zatial funguje bezchybne. Uvidíme, ako dlho, no zatial som spokojná. Len pár dievčat na forach písali, že im to nefunguje ... možno aj preto, že nie každý tablet/mobil má taký USB výstup, že to sa vie pripojiť. Niekde to slúži výlučne na nabíjanie. Nám to funguje na 2 tablety, na tretí to nejde pripojiť (na synov lacný hrací tablet). Okrem toho obal na mobil, ten je super, mala som ho otlčený z každej strany, ale s obalom to nevidno :-) http://www.aliexpress.com/item/Various- ... 01356.html

Oblečenie - máš pravdu, číslovanie je iné a treba brať väčšiu velkosť. Dcerke som brala o číslo väčšiu mikinu, sadla super http://www.aliexpress.com/item/2014-New ... 56477.html - nosí M, brala som L, akurát že dcéra má 174cm a s tým čnania asi nerátajú, tak ju má nie takú dlhú, ako na obrázku, čo jej ale nevadí. Synovi košelu som vzala na 150cm (hoci ešte tolko nemá, má 144) a má ju tak akurát http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 87374.html . Sebe blúzku, tiež je trošku priúzka, ale ak do nej neschudnem, predám ju, vyšla 5,70€, tak hádam si niekto za tú sumu vezme. Nič z oblečenia absolútne nesmrdelo, nedá sa porovnať s našími "čínakmi", kde nenakupujem vôbec.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od TinkaKoscova » Pon Feb 02, 2015 1:00 pm

Ja som objednala balik oblecenia pre syna 8.12.2014 a do teraz mi nic neprislo.Jednu suprabu zrusili, napisali, ze predajcu kontroluju, ze mi budu vratene peniaze a nic,ani peniaze nemam,ani tovar za 20eur :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Jan 31, 2015 12:15 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Pon Feb 02, 2015 1:37 pm

ešte ti to môže prísť ... ja si sledujem zásielku cez sledovacie číslo
po prihlásení v sekcii My Orders si nájdeš vedla názvu objednávky (2. stlpik) Goods Awaiting Acceptance a pod tým "View Detail". Ked to rozklikneš, objaví sa ti pod popisom tovaru Logistics Information: a tam Tracking number ... to si skopíruješ a vedla nájdeš v časti Details spoločnosť, s ktorou ti to posielali. Na to klikneš, vložíš to skopírované číslo a ukáže sa ti, kde sa zásielka aktuálne nachádza.

Niektorí predajcovia maju aj velmi dlhú dobu spracovania, na to treba davať pozor už pri objednávke, ja som teraz chcela dcere šaty a tie isté som našla s roznymi cenami u viacerých, no je najdem len po cene, ale aj si pozerám aký je to predajca, aké ma hodnotnie a tiež tie dodacie doby ... lebo niekto ma aj 40 dní na spracovanie a niekto 5 dní. Usudzujem, že tí, ktorí majú dlhé doby, to nemajú skladom a niekde to len budu objednávať...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od terez254 » Pon Feb 02, 2015 10:14 pm

sandras píše:ešte ti to môže prísť ... ja si sledujem zásielku cez sledovacie číslo
po prihlásení v sekcii My Orders si nájdeš vedla názvu objednávky (2. stlpik) Goods Awaiting Acceptance a pod tým "View Detail". Ked to rozklikneš, objaví sa ti pod popisom tovaru Logistics Information: a tam Tracking number ... to si skopíruješ a vedla nájdeš v časti Details spoločnosť, s ktorou ti to posielali. Na to klikneš, vložíš to skopírované číslo a ukáže sa ti, kde sa zásielka aktuálne nachádza.

Niektorí predajcovia maju aj velmi dlhú dobu spracovania, na to treba davať pozor už pri objednávke, ja som teraz chcela dcere šaty a tie isté som našla s roznymi cenami u viacerých, no je najdem len po cene, ale aj si pozerám aký je to predajca, aké ma hodnotnie a tiež tie dodacie doby ... lebo niekto ma aj 40 dní na spracovanie a niekto 5 dní. Usudzujem, že tí, ktorí majú dlhé doby, to nemajú skladom a niekde to len budu objednávať...


tusim aj na facebooku je skupina, kde baby pisu o jednotlivych vyrobkov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od terez254 » Pon Feb 02, 2015 10:14 pm

terez254 píše:
sandras píše:ešte ti to môže prísť ... ja si sledujem zásielku cez sledovacie číslo
po prihlásení v sekcii My Orders si nájdeš vedla názvu objednávky (2. stlpik) Goods Awaiting Acceptance a pod tým "View Detail". Ked to rozklikneš, objaví sa ti pod popisom tovaru Logistics Information: a tam Tracking number ... to si skopíruješ a vedla nájdeš v časti Details spoločnosť, s ktorou ti to posielali. Na to klikneš, vložíš to skopírované číslo a ukáže sa ti, kde sa zásielka aktuálne nachádza.

Niektorí predajcovia maju aj velmi dlhú dobu spracovania, na to treba davať pozor už pri objednávke, ja som teraz chcela dcere šaty a tie isté som našla s roznymi cenami u viacerých, no je najdem len po cene, ale aj si pozerám aký je to predajca, aké ma hodnotnie a tiež tie dodacie doby ... lebo niekto ma aj 40 dní na spracovanie a niekto 5 dní. Usudzujem, že tí, ktorí majú dlhé doby, to nemajú skladom a niekde to len budu objednávať...


tusim aj na facebooku je skupina, kde baby pisu o jednotlivych vyrobkov.


prepac za chybu, hneva ma klavesnica. malo tam byt vyrobkoch.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Pon Feb 02, 2015 10:27 pm

tých skupín je viac, funguje aj česká stránka www.alirecenze.cz ... len v tej skupine, kam som sa ja pridala, sú väčšinou mladé dievčatá, ktoré sú síce zlaté a snažia sa poradiť, no objednávajú veci S alebo XS ... a to ja zdaleka nemám. No a modne výstrelky často, čo by som si ja ani neobjednala. O veciach, ktoré sa páčia mne, sa tam moc neporadím. Ešte tak pre dceru vedia poradiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od terez254 » Uto Feb 03, 2015 12:02 pm

sandras píše:tých skupín je viac, funguje aj česká stránka http://www.alirecenze.cz ... len v tej skupine, kam som sa ja pridala, sú väčšinou mladé dievčatá, ktoré sú síce zlaté a snažia sa poradiť, no objednávajú veci S alebo XS ... a to ja zdaleka nemám. No a modne výstrelky často, čo by som si ja ani neobjednala. O veciach, ktoré sa páčia mne, sa tam moc neporadím. Ešte tak pre dceru vedia poradiť.



co mas konzervativnejsi sposob obliekania?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť