Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - zehlicka

zehlicka

od skalka7 » Uto Jan 06, 2015 4:11 pm

ahojte, vedeli by ste mi poradit ako vycistim zehlicku? myslim tu cast, ktorou sa zehli. dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Sep 27, 2010 6:23 pm

Re: zehlicka

od melindi » Str Jan 07, 2015 9:42 am

Skús takto : úplne vychladnutú žehličku vyčisti mäkkou vlhkou handričkou, na ktorú si nanesieš TORO , drhni , kým to prilepené nezmizne, viac krát opakuj, ono ti to zíde, zostáva dočierna handrička. Potom dokonale poutieraj dočista iba vlhkou handričkou a potom zapni žehličku na najvyšší stupeň a nasucho (teda bez naparovania )žehli ňou naprázdno na papieri rozsypanú vrstvu soli. Budeš prekvapená, bude ako nová.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: zehlicka

od keilayh » Str Jan 07, 2015 8:15 pm

skalka7 píše:ahojte, vedeli by ste mi poradit ako vycistim zehlicku? myslim tu cast, ktorou sa zehli. dakujem


Myslela som najprv, že mysliš žehličku na vlasy :) Tú ja čistím pleťovým mliekom :D mávam ju špinavú hlavne od farby na vlasy a tym pleťovým mliekom mi to ide super dole.
Inak normálna žehlička by sa mi tiež veru zišla vyčistiť, robievala som to iba tak, že o kraj žehliacej dosky som ju tak trela. Trochu to pomohlo, no treba dôkladnejšie :oops: čítala som o tej soli, no nechce sa mi akosi do toho.
Melindi to toro je čo? Kde sa to dá kúpiť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: zehlicka

od melindi » Štv Jan 08, 2015 9:49 am

http://eshop.tatrachema.com/toro-pasta-200-g.html
Ja som sa zvykla kúpiť u nás v Jednote.

Žehlička sa ľahko vyčistí, keď s ňou prejdeme po alobale.
Na veľmi pripálenú žehličku použijeme tento postup: na dosku položíme noviny, nasypeme kuchynskú soľ a opatrne prechádzame horúcou žehličkou.
Alebo dáme na handričku zubnú pastu a jemne ju vyutierame.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: zehlicka

od skalka7 » Štv Jan 22, 2015 10:56 am

dakujem za rady, nakoniec som sa rozhodla ze kupim novu. doma mam uz starsiu, tak pozrem akcie a miesto cistenia bude uplne nova. myslim si, ze aj na spotrebu elektriky to bude lepsie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Sep 27, 2010 6:23 pm

Re: zehlicka

od melindi » Pia Jan 23, 2015 8:13 am

Potom napíš aký typ si kúpila. Aj chcem kúpiť novú žehličku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť