Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - a znova..nedajú sa pridať inzeráty

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od jajumiba » Ned Dec 14, 2014 12:09 pm

znova mi nejdú pridať inzeráty, už som tu pred pár dnami písala s adminom, potom sa mi to zázračne opravilo...
Admin tvrdí že u nich je všetko v poriadku, ale ako tak sladujem forum, v poriadku to nebude, ozýva sa tu viac ľudí, navzájom sa nepoznáme, každý píše z ineho mesta a ineho PC aj z iného prehliadača...
Ak to tak to pôjde dalej, už ani na to forum nebude mať kto písať...
A nečakám odpoveď od adminov, aj tak by povedali, že je u nich všetko v poriadku... :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Sep 20, 2010 10:18 am

Re: a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od vladkaPD » Pon Dec 15, 2014 11:09 am

a od koho cakas odpoved? potrebujes dalsich desat ludi co ti bude pritakavat? daj si preinstalovat pocitac, lebo asi same sa to zazracne neurobi 8) si zober za 50 ludom to funguje a 3 ludom nie. a teraz co? pisali tu na diskusii ze je nejaky program kde ti to cez to vedia kuknut. tak im napis nech ti to tak kuknu a mas po probleme. boze idu vianoce sviatky netreba sa jedovat :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od admin » Pon Dec 15, 2014 12:39 pm

jajumiba píše:znova mi nejdú pridať inzeráty, už som tu pred pár dnami písala s adminom, potom sa mi to zázračne opravilo...
Admin tvrdí že u nich je všetko v poriadku, ale ako tak sladujem forum, v poriadku to nebude, ozýva sa tu viac ľudí, navzájom sa nepoznáme, každý píše z ineho mesta a ineho PC aj z iného prehliadača...
Ak to tak to pôjde dalej, už ani na to forum nebude mať kto písať...
A nečakám odpoveď od adminov, aj tak by povedali, že je u nich všetko v poriadku... :x


Mate pravdepodobne nainstalovany plugin alebo nieco podobne, ktory Vam to blokuje. Nam sa tento problem neprejavuje v ziadnom prehliadaci a tiez drvivej vacsnie nasich uzivatelov pridavanie inzeratov ide. Nehovorim, ze ten problem neexituje len kedze ho nevidime, velmi tazko sa to riesi. Skusame vsetko mozno, ale zatial neuspesne. Ako pisem, je to problem u konkretneho uzivatela (operacny system v kombinacii s prehliadacom, alebo to robi niektora nadstavba prehliadac, mozno to blokuje nejaky antivirovi program... atd, tych moznosti je neurekom). Velmi by nam pomohlo ak by sme to videli na konkretnom pocitaci, stacil by nam mozno aj komunikacia cez skype kde sa da zdielat obrazovka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od admin » Pia Jan 23, 2015 12:13 pm

jajumiba píše:znova mi nejdú pridať inzeráty, už som tu pred pár dnami písala s adminom, potom sa mi to zázračne opravilo...
Admin tvrdí že u nich je všetko v poriadku, ale ako tak sladujem forum, v poriadku to nebude, ozýva sa tu viac ľudí, navzájom sa nepoznáme, každý píše z ineho mesta a ineho PC aj z iného prehliadača...
Ak to tak to pôjde dalej, už ani na to forum nebude mať kto písať...
A nečakám odpoveď od adminov, aj tak by povedali, že je u nich všetko v poriadku... :x



Prisli sme kde je problem, mate nainstalovany niektore rozsirenie prehliadaca (pravdepodobne reklamnu listu), ktora sa Vam sama nainstalovala pri navsteve niektorych reklamnych stranok. Je to nieco ako virus, ktory Vam blokuje nasu stranku - resp technologiu, ktoru na nasej stranke pouzivame. Ak u Vas problme pretrvava, napiste nam aky mate prehliadac a napiseme Vam ako to vyriesit. Prave sme to vyriesili u jednej uzivatelky, ktorej to okamzite pomohlo a samozrejme ide jej aj vsetko rychlejsie - samozrejme nie len babybazar.sk.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od jajumiba » Pia Jan 23, 2015 12:53 pm

už som vám predsa písala že prehliadač je Opera next 21.0 asi nečítate všetky príspevky..... a vždy som mala operu, len kedysi to aj fungovalo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Sep 20, 2010 10:18 am

Re: a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od admin » Pia Jan 23, 2015 1:34 pm

My sme Vam v tej druhej diskusii odpisali, ze si treba stiahnut najnovsiu verizu 26, Vy ste odpisali, ze Vam to uz islo. Teraz s tym mate znova problem?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od jajumiba » Pia Jan 23, 2015 3:25 pm

ano išlo, znova nejdú pridávať inzeráty, iba vymazať a upraviť..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Sep 20, 2010 10:18 am

Re: a znova..nedajú sa pridať inzeráty

od admin » Pia Jan 23, 2015 3:59 pm

Je pravda ze Operu Next bezny uzivatel nepouziva, je to urcene pre vyvojarov. My sme ju nainstalovali a testujeme, ale opat bez problem - pozrite screen. Skuste pozriet ci nemate nainstalovane niektore rozsirenie - oznacil som Vam to v tom screene. Ak tam nieco mate poslite nam Vas screen.
Prílohy
screen.png
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť