Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Sob Jan 24, 2015 3:09 pm

keilayh píše:V tom linku, normálne sa čudujem, že tam dali fotku ktorou sa prezentuje kabelka na čínskych stránkach :shock: Keby trošku aspoň zarozmýšlali, a nafotili tú kabelku sami aby to nebolo také očividné, že to je čína :|


ja by som celkovo zakazala vyrabat fejky. ved aj neznackova kabelka alebo hocijaka vec moze byt kvalitna. preco teda nestavit na neznackovu modu, ale kvalitnu? dost ma stve,ze vsade su tieto fejky a najma, ked ich prezentuju ako oriinal, napriklad aj u takych mensich znaciek ako Mngo, HM a pod. Ludia potom ani poriadne nerozoznaju ci maju fejk alebo original.
a este ake ceny si k tomu pytaju.

sandras:
fuuha, tak to si si teda dost toho objednala. akurat minule mi znama spominala,ze si dotial objednava bizuteriu. nejake nahrdelniky, ktore v obchode bezne stoja 15 eur, ona kupi tam za 2-3 eura.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Sob Jan 24, 2015 3:23 pm

terez254 píše:
terez254 píše:
keilayh píše:V tom linku, normálne sa čudujem, že tam dali fotku ktorou sa prezentuje kabelka na čínskych stránkach :shock: Keby trošku aspoň zarozmýšlali, a nafotili tú kabelku sami aby to nebolo také očividné, že to je čína :|


ja by som celkovo zakazala vyrabat fejky. ved aj neznackova kabelka alebo hocijaka vec moze byt kvalitna. preco teda nestavit na neznackovu modu, ale kvalitnu? dost ma stve,ze vsade su tieto fejky a najma, ked ich prezentuju ako oriinal, napriklad aj u takych mensich znaciek ako Mngo, HM a pod. Ludia potom ani poriadne nerozoznaju ci maju fejk alebo original.


a este ake ceny si k tomu pytaju.


ved práve, ked vidím, že aj tu na BB predávajú fake Adidas, Nike, ešte k tomu škaredé, za ceny vyše 20 eur, tak sa čudujem, že to tí ludia kúpia. Za 30 eur viem zohnať originál a vydržia určite dlhšie.
Na Ali to kolíše, na niečo sú ceny velmi nízke, niekde je drahé poštovné a človek si to musí prelúskať, prečítať aj hodnotenie daného produktu (angličtina a ruština sú super výhoda :-) ). A potom sú tam aj neznačkové veci, ale trebárs kožené kabelky, ktoré vyzerajú velmi pekne. A vraj sa aj stáva, že oni logo zabielia a domov ti príde "značkové" :lol: :lol: :lol: hoci si chcela niečo no-name.

Tú "mango" som si objednávala nie kvoli značke, ale pre to, ako vyzerá, chcela som ku k čižmám, kde mám tiež také prešívanie.

A bižutéria sa vraj oplatí, to čo sa predáva v bižutériách tam kupiš za zlomok ceny.
Objednala som takú všehochuť, aby som s vedela urobiť názor, čo sa oplatí a čo ani nie ... ale neminla som vela, všetko to boli položky tak do 10 eur.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Ned Jan 25, 2015 10:03 am

tie faky sa predavaju uz asi vsade. ja sa len snazim vctit do situacie toho, kto tu znacku vymyselle,nadrel sa na jej vzniku a niekto to takto napodobnuje a este predava akoze original a potom si ludia myslia,ze vyrobok od danej znacky nie je kvalitny.
ak je ta bizuteria naozaj lacnejsia ako v skutocnosti tak to sa zas oplati objednat.
priznam sa,ze ja moc bizuteriu nenosim. zavadzia mi to na sebe.


rovno na tej stranke su recenzie na dany vyrobok ci ich musis najst na internete?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Ned Jan 25, 2015 1:20 pm

tzv.feedback je priamo pri vyrobku, vacsinou v anglictine, alebo aj v rustine. Nekedy su taamaj fotky realnycch vyrobkov,alebo popis, ako sedia na danu velkost. a kazdy predavajuci ma aj hodnoteenie v percentach.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Ned Jan 25, 2015 3:19 pm

sandras píše:tzv.feedback je priamo pri vyrobku, vacsinou v anglictine, alebo aj v rustine. Nekedy su taamaj fotky realnycch vyrobkov,alebo popis, ako sedia na danu velkost. a kazdy predavajuci ma aj hodnoteenie v percentach.


podla toho, co si si ty objednaval, sedelo hodnotenie s kvalitou daneho vyrobku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Ned Jan 25, 2015 4:01 pm

z toho, čo mi prišlo, som spokojná v pomere cena/kvalita
najviac sa vytešujem hodinkam, týmto http://www.aliexpress.com/item/9-colors ... 17858.html, tie síce prišli tak čerstvé z výroby, že lepidlo ešte bolo po vybalení cítiť aj bolo akoby nevyschnuté úplne, ale už to je v pohode, sú pekné, tikajú, idú presne, ruku nefarbia (ja mam modrý remienok). Máme ich v 2 farbách.

Ostatné tiež fajn, veci nemali žiadne poškodenia a doba dodania okolo mesiaca je síce dlhšia, takže nekupovala by som tam veci, čo potrebujem na nejaký presný dátum. Alebo potom s dostatočným predstihom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Pon Jan 26, 2015 2:10 pm

sandras píše:z toho, čo mi prišlo, som spokojná v pomere cena/kvalita
najviac sa vytešujem hodinkam, týmto http://www.aliexpress.com/item/9-colors ... 17858.html, tie síce prišli tak čerstvé z výroby, že lepidlo ešte bolo po vybalení cítiť aj bolo akoby nevyschnuté úplne, ale už to je v pohode, sú pekné, tikajú, idú presne, ruku nefarbia (ja mam modrý remienok). Máme ich v 2 farbách.

Ostatné tiež fajn, veci nemali žiadne poškodenia a doba dodania okolo mesiaca je síce dlhšia, takže nekupovala by som tam veci, čo potrebujem na nejaký presný dátum. Alebo potom s dostatočným predstihom.


plati sa tam kreditnou kartou alebo sa da zaplatit aj prevodom na ucet?
objednavas z viacerych zahranicnych stranok?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Pon Jan 26, 2015 3:06 pm

ja som platila kartou, ale sú tam aj nejaké iné možnosti, tuším aj cez akési Alibody, čo si kúpiš ako taký kredit ... ale to som podrobnejšie neštudovala, keďže mám kartu extra na účely takýchto platieb. Kupovala som tak aj cez Sportsdirect, aj z Ali, je to asi najjednoduchšie.
Objednala som len z ali a zo sportsdirectu. Kedysi som chcela objednať GAP (kamoška odtial objednávala a prišlo), ale potom to vychádzalo dosť draho
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 9:51 am

sandras píše:len z ali a zo sportsdirectu. Kedysi som chcela objednať GAP (kamoška odtial objednávala a prišlo), ale potom to vychádzalo dosť draho


GAP? O tom som asi este nepocula. co je to?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Uto Jan 27, 2015 3:09 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 3:46 pm

sandras píše:http://www.gap.eu


tie veci vyzeraju celkom dobre. nevies ako sa objednava z tej stranky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od elis85 » Str Júl 15, 2015 4:34 pm

Ja s nimi nemám dobre skúsenosti, zväčša sú tie veci nekvalitné a tak aj drahé. Radšej kúpim v overenom obchode napríklad na hej sk alebo tpd a viem, že sú to značkové a kvalitné veci a nie je problém ani so servisom alebo prípadnou reklamáciou. Keď chcete ušetriť, tak to môžete aj vo svojom obľúbenom obchode. Napríklad na http://www.kuponyzdarma.sk/ máte zľavové kódy do stoviek obchodov, tie kódy sú zadarmo a ušetríte s nimi aj desiatky eur
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Str Júl 15, 2015 4:47 pm

elis85 píše:Ja s nimi nemám dobre skúsenosti, zväčša sú tie veci nekvalitné a tak aj drahé. Radšej kúpim v overenom obchode napríklad na hej sk alebo tpd a viem, že sú to značkové a kvalitné veci a nie je problém ani so servisom alebo prípadnou reklamáciou. Keď chcete ušetriť, tak to môžete aj vo svojom obľúbenom obchode. Napríklad na http://www.kuponyzdarma.sk/ máte zľavové kódy do stoviek obchodov, tie kódy sú zadarmo a ušetríte s nimi aj desiatky eur


ako to funguje s tymi kuponmi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Str Júl 15, 2015 4:48 pm

terez254 píše:
elis85 píše:Ja s nimi nemám dobre skúsenosti, zväčša sú tie veci nekvalitné a tak aj drahé. Radšej kúpim v overenom obchode napríklad na hej sk alebo tpd a viem, že sú to značkové a kvalitné veci a nie je problém ani so servisom alebo prípadnou reklamáciou. Keď chcete ušetriť, tak to môžete aj vo svojom obľúbenom obchode. Napríklad na http://www.kuponyzdarma.sk/ máte zľavové kódy do stoviek obchodov, tie kódy sú zadarmo a ušetríte s nimi aj desiatky eur


ako to funguje s tymi kuponmi?



a ake zle skusenosti mas so stilagom, bigbrands atd?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od keilayh » Štv Júl 16, 2015 7:40 am

Inak stilago aj fashiondays su už zrušené.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť