Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - OBUV CCC

OBUV CCC

od melindi » Uto Nov 11, 2014 7:56 am

Už ste kúpili topánky v obchode CCC? Sú kvalitné topánky? Aké máte skúsenosti? Lepšie ako Deichman?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OBUV CCC

od gombicka1 » Uto Nov 11, 2014 8:57 am

melindi píše:Už ste kúpili topánky v obchode CCC? Sú kvalitné topánky? Aké máte skúsenosti? Lepšie ako Deichman?


to bude kvalitovo to iste. aj ked teda deichman sa velmi zhorsil co sa tyka kvality. ja som tam kedysi nakupovala pravidelne, ale to ked bola tato obuv ako novinka. topanky boli krasne, kvalitne, vzdy som sa tesila ze si tam nieco kupim. no ale ako sa rozrastli po slovensku, velmi sa znizila kvalita vyrobkov :? kazde jedny topanky ci damske ci detske co som tam kupila, som bola aj reklamovat :cry: :x :evil: a celkovo aj vzory topanok su uz take onicom. kedysi som si nevedela vybrat, teraz si neviem vybrat tiez ale nie preto ze neviem ake od radosti, ale vsetko je na jedno kopyto :? obuv ccc to su polske topanky tusim, odtial mam iba jedny topanky letne, ale kupila som ich na konci sezony tak som ich moc neponosila. kamaratka si tam kupila cizmy minuly rok a bola ich reklamovat :? inak zaznamenavam, ze tam robia s reklamaciami problem, naopak v deichmane nemaju problem vymenit ci vratit tovar. ale tak vyskusaj, mozno ty budes spokojna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: OBUV CCC

od melindi » Uto Nov 11, 2014 9:16 am

Dcérke sme pozreli tam topánky. Aký problém ste mali reklamáciou?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OBUV CCC

od keilayh » Uto Nov 11, 2014 10:14 am

V CCC nekupujem, akosi som si tam nikdy nič nevybrala a keď pozerám napr. lodičky tak o kvalite sa nedá hovoriť. Opätky idú krivo, vidno lepenie a pohodlné taktiež niesu. Príde mi to ako móda pre 15r. baby, ktoré sú rady aj za 20€ opätky, keďže to ponosia krátko a chcú zase nové 8) Mám radšej kvalitné topánky, také ktoré nemá každá druhá. Radšej si priplatím za jedny ako mať doma 10-tore nekvalitné.
V deichmane kupujeme sem-tam synovi tenisky, veď mu rýchlo rastie noha. Ale posledná skúsenosť, tenisky mu vydržali 2mesiace! a boli komplet špice rozlepené, a podrážka maximálne vyšúchaná. Nechápem, lebo toto sa nám stalo prvýkrát :x Ale tak vymenili nám ich hneď na predajni, takže aspoň toto je super, že tak postupujú.
Ale ty máš dcérku malú, ona ešte moc toho asi nepochodí ? Malým deťom sa odporúčajú na prvé kroky skôr ortopedické topánky, aby malo pevnú nohu. Neviem či sú zrovna vhodné z týchto predajní :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: OBUV CCC

od sandras » Uto Nov 11, 2014 4:31 pm

v CCC majú dva druhy obuvi - jedny su drahšie (rádovo okolo 40 eur a viac) sú kožené topanky, ktoré šijú pod značkou LASOCKI. A potom majú lacnejšie (tie sa dajú kúpiť už aj za 15-25 eur), tie nie sú kožené a dajús a porovnať s kvalitou Deichmann.

Ja tam kupjem bežne, máme odtial aj sandálky, aj poltopánky aj čižmy. Aj ja nosím, aj deťom som kúpila.
Ja mám odtial aj tie drahšie LASOCKI, kožené lodičky aj letné sandále nosím 2 roky, absolútna spokojnosť.

Dcéra ma velkú nohu (č. 41) a vždy tam vyberieme bez problémov aj v jej čísle. Pre mna sú niektoré ich topánky priúzke, ale napr. aj teraz mám na jesen odtial za 24 eur, do roboty stačí, nosia sa super, netlačia.

Čo sa týka reklamácií, nemám skúsenosť, ešte sme nič nemuseli tam reklamovať. Akurát mne raz z jedných topánok odpadla na opätku tá najspodnejšia gumená časť, no nechcelo sa mi 30 dní čakať, tak som si to za 2 eura dala urobiť u obuvníka :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: OBUV CCC

od Sona14 » Str Nov 12, 2014 3:24 pm

Ja som si kúpila z CCC jedny lodičky a jedny čižmy a naozaj hrozná kvalita, oboje sa mi zničili po polroku. Z lodičiek stále odpadáva pracka a čižmy sú hrozne nepohodlné... ja preferujem Deichman aj keď je pravda, že je horší ako bol kedysi, ale mne aspoň lepšie sadnú na nohu ako topánky z CCC alebo od Batu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: OBUV CCC

od melindi » Str Nov 12, 2014 3:32 pm

keilayh píše:V CCC nekupujem, akosi som si tam nikdy nič nevybrala a keď pozerám napr. lodičky tak o kvalite sa nedá hovoriť. Opätky idú krivo, vidno lepenie a pohodlné taktiež niesu. Príde mi to ako móda pre 15r. baby, ktoré sú rady aj za 20€ opätky, keďže to ponosia krátko a chcú zase nové 8) Mám radšej kvalitné topánky, také ktoré nemá každá druhá. Radšej si priplatím za jedny ako mať doma 10-tore nekvalitné.
V deichmane kupujeme sem-tam synovi tenisky, veď mu rýchlo rastie noha. Ale posledná skúsenosť, tenisky mu vydržali 2mesiace! a boli komplet špice rozlepené, a podrážka maximálne vyšúchaná. Nechápem, lebo toto sa nám stalo prvýkrát :x Ale tak vymenili nám ich hneď na predajni, takže aspoň toto je super, že tak postupujú.
Ale ty máš dcérku malú, ona ešte moc toho asi nepochodí ? Malým deťom sa odporúčajú na prvé kroky skôr ortopedické topánky, aby malo pevnú nohu. Neviem či sú zrovna vhodné z týchto predajní :?


Ja som zvykla dcérke kúpiť topánky v obchode D D STEP. Teraz tam boli čizmy okolo 30 eur.
V obchode CCC sme našli podobné za 15 eur. Neviem teraz čo robiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OBUV CCC

od keilayh » Pia Nov 14, 2014 11:20 am

melindi píše:Ja som zvykla dcérke kúpiť topánky v obchode D D STEP. Teraz tam boli čizmy okolo 30 eur.
V obchode CCC sme našli podobné za 15 eur. Neviem teraz čo robiť.


Tak pozri aky je to material, ako su ušite-lepene atď.
Vyskúšaj, možno budeš spokojná. Veď vela ludi tam nakupuje. Ak by si spokojná nebola, druhýkrát tam už nekúpiš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: OBUV CCC

od melindi » Ned Nov 16, 2014 10:08 am

Piatok sme kúpili. Ešte musím jej kúpiť jeden na doma. Teraz nosí ešte gumák.
Vy ste zvykli kúpiť pre deti použité topánky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OBUV CCC

od gombicka1 » Uto Nov 18, 2014 9:34 am

melindi píše:Piatok sme kúpili. Ešte musím jej kúpiť jeden na doma. Teraz nosí ešte gumák.
Vy ste zvykli kúpiť pre deti použité topánky?


ale samozrejme, pokial niesu vycaptane a znicene tak kludne kup
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: OBUV CCC

od melindi » Sob Jan 24, 2015 8:57 am

Vedeli ste, že teraz v obchode CCC je veľký zimný výpredaj?

Finálny výpredaj zimnej kolekcie! Pozývame Vás na nákup so zľavami až -70%! Také lacné to ešte nebolo! Zľava platí do vypredania zásob!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OBUV CCC

od terez254 » Pon Jan 26, 2015 2:12 pm

melindi píše:Piatok sme kúpili. Ešte musím jej kúpiť jeden na doma. Teraz nosí ešte gumák.
Vy ste zvykli kúpiť pre deti použité topánky?


tak ake boli tie topanky? znicili sa rychlo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: OBUV CCC

od melindi » Pon Jan 26, 2015 5:39 pm

Sú veľmi dobré. Dcérka to má rada.
http://www.boti.pl/katalog/dziewczynki- ... 0007810008

Druhú čižmu sme kúpili v Deichmanne.
http://www.deichmann.com/SK/sk/shop/spo ... *obuv.prod
To nie je také kvalitné, ako čižma z CCC.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: OBUV CCC

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 9:51 am

melindi píše:Sú veľmi dobré. Dcérka to má rada.
http://www.boti.pl/katalog/dziewczynki- ... 0007810008

Druhú čižmu sme kúpili v Deichmanne.
http://www.deichmann.com/SK/sk/shop/spo ... *obuv.prod
To nie je také kvalitné, ako čižma z CCC.


tak to je super,ze je s nimi spokojna :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: OBUV CCC

od melindi » Uto Jan 27, 2015 5:04 pm

Ten, čo sme kúpili v Deichmanne nedrží jej nohu. Aj manžel kúpil v CCC čížmu. Aj to je veľmi kvalitné.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť