Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - referendum o rodine

referendum o rodine

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 10:09 am

7. februara bude referendum o rodine. Chystate sa zucastnit? Myslite si, ze maju homosexualy pravo na vychovu dietata alebo rodinu ma tvorit len muz,zena a dieta?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od keilayh » Uto Jan 27, 2015 12:09 pm

Nepojdem tam zrejme a celkovo mi vadí aké haloo sa okolo toho robí. Neviem prečo by mal hocikto rozhodovať o druhých luďoch. Nevybrali si ako sa narodia, nemajú byť prečo diskriminovaní :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 1:05 pm

keilayh píše:Nepojdem tam zrejme a celkovo mi vadí aké haloo sa okolo toho robí. Neviem prečo by mal hocikto rozhodovať o druhých luďoch. Nevybrali si ako sa narodia, nemajú byť prečo diskriminovaní :?


bohuzial musi to tak byt,ze ostatni o nich rozhodnu. ja proti homosexualom nemam nic, len si myslim ,ze niektori ludia to beru skor ako modny vystrelok ako skutocnost. myslim si,ze 2-3% ludi skutocne za to nemozu,ze sa narodili takto, ale su mnohi, ktori len experimentuju.
ale pravdupovediac deti by som im nedala. myslim si,ze dieta by mali vychovat muz a zena, nie zena a zena alebo muz a muz.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od vladkaPD » Uto Jan 27, 2015 4:00 pm

rozmyslam ci sa mam vobec k tomu vyjadrovat, lebo vzdy sa akurat rozculim ked cosi o tom citam alebo pocujem. v jednom mas pravdu, deti by mali byt vychovavane v harmonickej rodine. lenze teraz sa otvara otazka co je a kde je ta harmonicka rodina. harmonicku rodinu mozu velmi lahko vytvorit aj dve matky alebo dvaja otcovia. ked si vsimnes teraz je velmi vela rozvodov, hadok v rodinach matka+otec, tyrani a ja neviem coho vsetkeho. takato rodina je uprednostnovana ale preco? co z takej rodina tie deti maju? akurat si zoberu do zivota to zle a potom si vacsinou zena hlada to co videla doma (aj to zle) alebo skor iba to zle?hovori sa ze dievca si hlada partnera podla otca. co je na tom pravdy? a chlapec? ten bude mat za vzor otca a bude sa chovat v dospelosti ako on, lebo si povie sak to je normalne. kdezto rovnake pohlavie, co podla vacsiny neni normalne vedia zit usporiadane, bez hadok atd. deti chapu, vela toho chapu aj skoro veci chapu. tak si myslim ze sa im to da normalne vysvetlit. a este jedna vec, zena si to dieta zabezpecit vie, cize velmi lahko budu zit zena+zena+dieta ako rodina a nikto to neovplyvni. takto budu znevyhodnovani iba chlapi. a teraz si zoberte, ze vas syn jedneho pekneho dna pride a oznami vam ze ma partnera. dlho sa s tym sam vysporaduval atd. odvrhnete ho? ako budete potom k nemu pristupovat? pocitam ze ho budete lubit aj nadalej a potom budete trpet s nim ked nebude moct mat rodinu :| hmm?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: referendum o rodine

od melindi » Uto Jan 27, 2015 6:12 pm

Ja neidem. Inak poznám homosexualov. Môj bývalý spolužiak a jeho brať tiež sú homosexuali. Oni radšej odišli do Nemecka bývať.

http://www.sme.sk/c/7517074/referendum- ... panou.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 10:16 pm

vladkaPD píše:rozmyslam ci sa mam vobec k tomu vyjadrovat, lebo vzdy sa akurat rozculim ked cosi o tom citam alebo pocujem. v jednom mas pravdu, deti by mali byt vychovavane v harmonickej rodine. lenze teraz sa otvara otazka co je a kde je ta harmonicka rodina. harmonicku rodinu mozu velmi lahko vytvorit aj dve matky alebo dvaja otcovia. ked si vsimnes teraz je velmi vela rozvodov, hadok v rodinach matka+otec, tyrani a ja neviem coho vsetkeho. takato rodina je uprednostnovana ale preco? co z takej rodina tie deti maju? akurat si zoberu do zivota to zle a potom si vacsinou zena hlada to co videla doma (aj to zle) alebo skor iba to zle?hovori sa ze dievca si hlada partnera podla otca. co je na tom pravdy? a chlapec? ten bude mat za vzor otca a bude sa chovat v dospelosti ako on, lebo si povie sak to je normalne. kdezto rovnake pohlavie, co podla vacsiny neni normalne vedia zit usporiadane, bez hadok atd. deti chapu, vela toho chapu aj skoro veci chapu. tak si myslim ze sa im to da normalne vysvetlit. a este jedna vec, zena si to dieta zabezpecit vie, cize velmi lahko budu zit zena+zena+dieta ako rodina a nikto to neovplyvni. takto budu znevyhodnovani iba chlapi. a teraz si zoberte, ze vas syn jedneho pekneho dna pride a oznami vam ze ma partnera. dlho sa s tym sam vysporaduval atd. odvrhnete ho? ako budete potom k nemu pristupovat? pocitam ze ho budete lubit aj nadalej a potom budete trpet s nim ked nebude moct mat rodinu :| hmm?


samozrejme, ze vztah medzi zenou a muzom nemusis byt vzdy harmonicky, ale je proti prirode, aby dve osoby rovnakeho pohlavia mali spolu dieta.
priznam sa, ze nechapem homosexualitu, ale nezavrhujem ju. myslim si, ze 2-3% ludi su homosexualmi kvoli mutacii genu cize za to nemozu, ostatnych to je volba. mozno sa sklamali vo vztahu toho isteho pohlavia, mozno chcu skusit nieco podobne atd.
ked sa maju radi a lubia sa nech spolu ziju, ved laska je pekna vec, ale vychovavat dieta? to neviem, nemyslim si,ze je to spravne. citala som pribehy,kde sa vyjadrovali k tejto kauze priamo deti vychovavane homosexualmi a priznali, ze mali problem pochopit vztah medzi muzom a zenou, ze boli vychovavani v tom zmysle,ze homosexualita je spravna a castokrat tieto deti tiez skusili homosexualne vztahy, aj ked neboli homosexualmi, ale preto, ze boli tak vychovavani.

samozrejme, ze keby mi dieta povedalo, ze je homosexual, nezavrhla by som ho. prijala by som to, aj ked by to urcite spociatku bolo tazke, ale pvoiem pravdu, urcite by som ani od radosti nevyskakovala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 10:22 pm

melindi píše:Ja neidem. Inak poznám homosexualov. Môj bývalý spolužiak a jeho brať tiež sú homosexuali. Oni radšej odišli do Nemecka bývať.

http://www.sme.sk/c/7517074/referendum- ... panou.html


obaja surodenci su homosexuali??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od sandras » Uto Jan 27, 2015 10:36 pm

ak ich je 4%, tak to potom v priemere vychádza, že každý má spolužiaka homosexuála, ak bežná trieda má 25 žiakov. Ja proti nim nič nemám, nech si žijú svoj život ... ale na druhej strane som zástancom tradícií. Nemyslím si, že by sa mali klasicky sobášiť a aby adoptovali deti. Svoje mať spolu nemôžu, ani ak sú na 100% zdraví, takže je to proti prírode.
V ľudskej histórii vždy prílišné voľnomyšlienkárstvo a uvolnenie spoločnosti viedlo k jej úpadku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: referendum o rodine

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 11:17 pm

sandras píše:ak ich je 4%, tak to potom v priemere vychádza, že každý má spolužiaka homosexuála, ak bežná trieda má 25 žiakov. Ja proti nim nič nemám, nech si žijú svoj život ... ale na druhej strane som zástancom tradícií. Nemyslím si, že by sa mali klasicky sobášiť a aby adoptovali deti. Svoje mať spolu nemôžu, ani ak sú na 100% zdraví, takže je to proti prírode.
V ľudskej histórii vždy prílišné voľnomyšlienkárstvo a uvolnenie spoločnosti viedlo k jej úpadku.


tak s tebou uplne suhlasim.
tiez si myslim,ze by sme nemali ist proti prirode a kedte spolu osoby rovnakeho pohlavia nemozu mat deti asi nam priroda tym chce nieco povedat.
a ked niekto hovori,ze homosexualita je prirodzena tak viete si predstavit,ze vacsina ludstva by bola homosexualne orientovana?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od keilayh » Str Jan 28, 2015 9:55 am

Nemyslím si, že je to o experimentovaní. Si to zober podľa seba. Sklame ťa nejaký chlap a povieš si, kašlem na chlapov idem hladať babu? Myslím si, že určite nie. Nehovorím, že niekto takto neskúša, ale musí to mať v sebe. Musí ho to druhé pohlavie priťahovať, inak by nebol toho schopný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Str Jan 28, 2015 10:45 am

keilayh píše:Nemyslím si, že je to o experimentovaní. Si to zober podľa seba. Sklame ťa nejaký chlap a povieš si, kašlem na chlapov idem hladať babu? Myslím si, že určite nie. Nehovorím, že niekto takto neskúša, ale musí to mať v sebe. Musí ho to druhé pohlavie priťahovať, inak by nebol toho schopný.


nehovorim,ze je to vzdy tak..ale nemyslim si,ze vsetci ti homosexuali su pravi homosexuali. ale nechapem to, kedze som heteresexualen orientovana. neodcudzujem to, beriem ich ako normalnych ludi, ale deti by mali vychovavat muz a zena.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od melindi » Str Jan 28, 2015 5:09 pm

terez254 píše:
melindi píše:Ja neidem. Inak poznám homosexualov. Môj bývalý spolužiak a jeho brať tiež sú homosexuali. Oni radšej odišli do Nemecka bývať.

http://www.sme.sk/c/7517074/referendum- ... panou.html


obaja surodenci su homosexuali??


Áno. Keď rodičia dozvedeli šokovalo im. Pohádali. Ale teraz už hodia spolu dovolenkovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Str Jan 28, 2015 6:22 pm

tym rodicom sa necudujem,ale zaroven sa neda cely zivot bojovat proti tomu, ked to tak dieta citi tak ostatni nic s tym nespravia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od melindi » Str Jan 28, 2015 6:32 pm

Ja bojím, čo bude, keď náhodou moje deti raz hovoria, že aj oni sú iný ako ostatný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Štv Jan 29, 2015 10:43 am

melindi píše:Ja bojím, čo bude, keď náhodou moje deti raz hovoria, že aj oni sú iný ako ostatný.


tak urcite by to nebolo zo zaciatku prijemne, ale myslim si,ze by si to potom akceptovala.
spozorovala si nejake znamky toho,ze by mohli byt ine alebo to myslis cisto hypoteticky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť