Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Celulitída, čo s ňou?

Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Pia Nov 28, 2014 1:15 pm

Ahojte,

viete mi poradiť nejaký dobrý prípravok, krém a podobne proti celulitíde na stehnách? Môže byť aj niečo prírodné, doma vyrobené, len nech to zaberie. Vďaka :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od vladkaPD » Sob Nov 29, 2014 3:40 pm

cvicit, cvicit, cvicit a upravit stravu, ine asi nic nepomoze :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Sob Nov 29, 2014 4:02 pm

tak mi poraď nejaké cviky, ktoré zaberajú a čo by som mala zaradiť do jedálnička :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od keilayh » Sob Nov 29, 2014 8:28 pm

disha11 píše:tak mi poraď nejaké cviky, ktoré zaberajú a čo by som mala zaradiť do jedálnička :)


Povedala by som, že ani tie cviky nepomôžu. Veď aj modelky, aj chudé baby maju celulitidu :? Kamoška mi hovorila, vraj je to bielou múkou, že ju treba vysadiť. Dobré je piť vela vody čistej z vodovodu (nie bublinkovú) samozrejme pohyb, a dobré je ho kombinovať s lymfodrenážou. Môžeš si kúpiť nejaké krémy, alebo skôr robiť píling, ale ani toto nezaručuje, že sa jej zbavíš.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Sob Nov 29, 2014 8:51 pm

povedala by som, že pohybu mám dosť a pijem len vodu z vodovodu, ešte by som mohla tú múku skúsiť vysadiť. Ja som niekde čítala, že stačí ak si pri sprchovaní aspoň 5 min. masíruješ stehná a malo by to zabrať, no nezaberá ani to. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od vladkaPD » Štv Dec 04, 2014 9:01 am

skusala som uz uplne vsetko a nic nepomohlo. vsetky kremy a blbiny su len vyhodene prachy. este som niekde citala ze masirovat sa kavou, asi socom neviem :roll: ale tak vsetko to pomaha pokozke iba z vonka, ze mas kozu jak babatko ale vnutri to co potrebujes rozbit zostava stale. mozno jedine fakt tvrdy trening aj so stravou ako maju fitnesky by pomohol, lebo takym som celulitidu nevidela
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Štv Dec 04, 2014 10:22 am

Ten tvrdý tréning je asi najlepšie riešenie, ale aj najnáročnejšie, nielen čo sa týka peňazí, ale aj času. Keby som chcela schudnúť, alebo spevniť celé telo, tak by som to možno skúsila, ale takto kvôli stehnám :) radšej sa zmierim s tým, že sa celulitídy nezbavím :D :D Môj partner ma má aj tak rád :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Uto Dec 09, 2014 9:06 pm

Ešte by som chcela doplniť, že som mala jeden krém na strie z Avonu, ten mi trošku pomohol, ale ako písala kolegynka, zrejme to bolo len na vonkajšej úrovni :) Ale potešilo ma, že mi to zmizlo :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 9:58 am

v urcitej miere je celulitida ovplyvnovana genetikou, ale myslim si,ze sa da s nou bojovat.
ja som citala, ze na to pomahaju morske riasy. mozes si spravit doma zabal z oblubeneho kremu, do neho pridas skoricu a nejake chili, das si to na problemove miesta,zabalis foliou, das sa pod deku alebo perinu,aby to teplo este znasobilo ucinky a potom to osprchujes. ale upozornujem, ze to poriadne stipe, ale zdalo sa mi,ze to trochu pomaha.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Uto Jan 27, 2015 3:06 pm

zaujímavý recept :) vyskúšam, počula som, že škorica pomáha a chcela by som začať vyrábať domáce mydielka aj so škoricou na tú celulitídu, :) zatiaľ ale vyskúšam ten tvoj receptík a hádam to zaberie, ďakujem krásne ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 3:48 pm

disha11 píše:zaujímavý recept :) vyskúšam, počula som, že škorica pomáha a chcela by som začať vyrábať domáce mydielka aj so škoricou na tú celulitídu, :) zatiaľ ale vyskúšam ten tvoj receptík a hádam to zaberie, ďakujem krásne ;)


akurat minule som pozerala jednu stranku, ktora predavala veci potrebne na vyrobu mydla :D
a niet za co :D ale nezabudni na to chili, aby to poriadne celulitidu vypalilo :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Uto Jan 27, 2015 4:30 pm

ja som tiež videla taký postup, tak to skúsim a uvidím, čo to spraví :) Ja mám štipľavé rada,kiež by sa odstránila aj sama tým, že zjem niečo štipľavé :D :D neboj nezabudnem ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od melindi » Uto Jan 27, 2015 6:22 pm

Krémy sľubujúce výrazné zníženie stupňa celulitídy pôsobia skôr povrchovo a dočasne, takže im veľmi neverte. Anticelulitídové produkty pomarančovú kožu neodstránia, ale môžu ju zmierniť, niektoré účinné látky ako kofeín, kakao alebo guarana, extrakty z rias, ginka a iných prísad podporujú mikrocirkuláciu a spevňujú tkanivo.
Kto chce mať hladké, štíhle kontúry, musí sa pohybovať. Vytrvalostný tréning, napríklad beh, rýchla chôdza alebo vodné športy, spôsobí, že sa vaše tukové vankúšiky na zadku a stehnách rozplynú. Dôležité je trénovať trikrát do týždňa minimálne 30 minút. Vhodné sú aj Pilatesove cvičenia, lebo pôsobia priamo na problémovú zónu. Ideálny je aj akvaaerobik, rýchla jazda na bicykli a tancovanie.
Najefektívnejšia je masáž prstami. Masáž začnite po cvičení, pred sprchou. Olej alebo krém naneste rovnomerne na pokožku. Jej jednotlivé časti vezmite medzi palec a ostatné prsty, ťahajte nahor a rolujte sem a tam, zdola nahor. Venujte sa tejto masáži aspoň 10 minút denne. K masáži za sucha sa hodí masážna hubka z lufy alebo špeciálne kefky s pichliačmi. Masírujte sa od kolien hore po stehnách, bokoch až na brucho smerom k pupku, od končekov prstov na nohách až na brucho a od končekov prstov rúk cez paže až na ramená. Nikdy nemasírujte kŕčové žily.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od disha11 » Uto Jan 27, 2015 6:29 pm

veľmi podnetné :) ďakujem veľmi pekne za inšpiráciu a skvelé rady, niečo z toho vyskúšam a tú chôdzu praktizujem tiež, veľa sa pohybujem každý deň, len neviem prečo sa tá celulitída u mňa drží, no nie v až tak rozšírenej miere - čo ma teší ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Celulitída, čo s ňou?

od sandras » Uto Jan 27, 2015 8:38 pm

na celulitídu účinkuje jediná vec - photoshop

je to normálne, že to žena od určitého veku má, samozrejme, čím viac kíl navyše, tým viac ju vidno
ale inak to majú aj Holywoodske hviezdy, ktoré si môžu ( a musia) dovoliť úplne všetko na skrášlenie ... a aj tak je vidno na neupravených záberoch, že ju majú
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť