Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Brucho - problémová partia

Brucho - problémová partia

od disha11 » Uto Jan 27, 2015 8:48 pm

Ahojte, vedeli by ste mi niečo poradiť, okrem brušákov, ako by som sa aspoň trošku mohla zbaviť usádzania tuku na bruchu? Nemyslím si o sebe, že som nejaká tučná som skôr štíhla, nohy a aj zadok sú úplne v poriadku, no čím som staršia tým viac sa mi zväčšuje brucho a ani tak veľa nejem a snažím sa veľa hýbať no napriek tomu si musím kupovať o číslo väčšie nohavice a tie menšie už ani neoblečiem, strašne ma tlačia. Neviem si s týmto mojím problémikom dať rady a dosť sa bojím, že sa mi po tehotenstve ešte viac roztiahne a zväčší. Máte na to nejaký názor, radu ?? Ďakujem pekne. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od keilayh » Str Jan 28, 2015 9:07 am

Za mňa môžem odporučiť kruh - hula hop. Dá sa s tým v pohode točiť pri telke a nieje to ani namáhavé ale zato účinné. Určite lepšie a zábavnejšie ako brušáky :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Str Jan 28, 2015 9:28 am

brušákov som už urobila toľko, že až, ale vôbec to nepomohlo a niekde som čítala, že to ničí chrbticu, tak som s tým potom prestala. Ten hula hop mi ani na um nezišiel, musím skúsiť čo to urobí :)
zaujimalo by ma aj, kolko by sa s tym hula hop malo cvicit,aby to malo nejaky efekt?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Štv Jan 29, 2015 9:24 pm

keilayh píše:Za mňa môžem odporučiť kruh - hula hop. Dá sa s tým v pohode točiť pri telke a nieje to ani namáhavé ale zato účinné. Určite lepšie a zábavnejšie ako brušáky :wink:


ako dlho vydrzis s tym cvicit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od keilayh » Pia Jan 30, 2015 11:29 am

terez254 píše:ako dlho vydrzis s tym cvicit?

disha11 píše:zaujimalo by ma aj, kolko by sa s tym hula hop malo cvicit,aby to malo nejaky efekt?


Už s tym necvičím, chodievam do fitka, takže doma už len válam šunky :lol:
Inak som cvičievala-točila, každý deň tak 20minút? Ani neviem presne. Ono keď sa naučíte tú techniku, tak Vám ten čas prejde veľmi rýchlo a ani vás to nebude nudiť, alebo sa nebudete cítiť unaveno. A pritom to má veľký efekt. Kamarátka tak dala dole z pása cez 15cm :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Pia Jan 30, 2015 2:01 pm

keilayh píše:Už s tym necvičím, chodievam do fitka, takže doma už len válam šunky :lol:
Inak som cvičievala-točila, každý deň tak 20minút? Ani neviem presne. Ono keď sa naučíte tú techniku, tak Vám ten čas prejde veľmi rýchlo a ani vás to nebude nudiť, alebo sa nebudete cítiť unaveno. A pritom to má veľký efekt. Kamarátka tak dala dole z pása cez 15cm :wink:


15 cm??to vazne?
ako casti chodis do fitka? ja by som skor potrebovala dietu, kde je vela sacharidov :D :D :D
ale 15 cm je fakt dost.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Pon Feb 02, 2015 1:54 pm

tak to je uz pecka teda. A aj si sa nejako specialne stravovala? ci si jedla to co zvycajne? :)
čo sa týka tých sacharidov, tak tie nejako nepotrebujem, som skôr závislá na zemiakoch :) :) ten hula hop sa mi pozdáva, vyskúšam a uvidíme, čo to spraví :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od keilayh » Pon Feb 02, 2015 6:08 pm

terez254 píše:15 cm??to vazne? ako casti chodis do fitka?


Ano, a ja chodim 3x do tyždňa.

disha11 píše:tak to je uz pecka teda. A aj si sa nejako specialne stravovala? ci si jedla to co zvycajne? :)


To nie ja, to kamoška :wink: Špecialnu stravu nemala ale tak zas sa neprepchávala. Väčšinou ryža, zemiaky, cestovina a veeela zeleniny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Str Feb 04, 2015 7:58 pm

disha11 píše:čo sa týka tých sacharidov, tak tie nejako nepotrebujem, som skôr závislá na zemiakoch :) :) ten hula hop sa mi pozdáva, vyskúšam a uvidíme, čo to spraví :)


ked potrebujes zemiaky potrebujes aj sacharidy, lebo v zemiakoch sa nachadzaju sacharidy vo forme skrobu :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Str Feb 04, 2015 8:10 pm

to viem :D :D asi preto mi tak chutia, ale keďže ich prijímam v zemiakoch, tak ich už inak do tela dávať nemusím, preto ani nesladím čaje a ani kávu a žiadne sladkosti nepapám, tak som to myslela :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od vladkaPD » Str Feb 04, 2015 9:29 pm

treba nasporit nejake eurace a ist pekne na odsatie tuku a je po probleme :D naco sa trapit? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Str Feb 04, 2015 9:30 pm

:D :D :D to je tiež riešenie, ale ja sa radšej trošku popohybujem ;) Ja mám dosť veľa pohybu, to brucho mi nejako neubúda :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Pia Mar 13, 2015 11:54 pm

pohyb je stokrat lepsi ako nejaka liposukcia.
mojou problemovou partiou je tiez brucho..lenze za to si mozem sama, lebo jem jedla, kde je vela sacharidov a cukrov. ked sa par dni stravujem striedmejsie, vidim vysledky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Sob Mar 14, 2015 9:17 am

môžeš byť konkrétnejšia, čo papáš, keď vidíš výsledky?? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Sob Mar 14, 2015 10:57 am

disha11 píše:môžeš byť konkrétnejšia, čo papáš, keď vidíš výsledky?? :)


jem uplne normalne, len jem menej sladkosti, napriklad zjem len dve, tri sladkosti denne a to take mensie, nie, ze celu cokoladu a podobne. a vecer od tej 6-7 sa snazim nejest a vidim, ze to brucho mam mensie. nie, ze by som ho mala normalne nejake extra velke, ale nie som s nim spokojna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť