Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Svokra

Svokra

od Jajus345 » Štv Jan 29, 2015 10:15 pm

Kto sleduje relaciu Svokra? Podľa Vás, nemal by sa TV formát volať inac? Zvyknem pozerať skoro každú epizodu,to je asi jediný program na Markize,co si pozriem...co vy nato?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od keilayh » Ned Feb 01, 2015 11:49 am

Veľakrát som si hovorila, že si to pozriem, no nevidela som to zatiaľ ešte ani raz :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Svokra

od Jajus345 » Ned Feb 01, 2015 1:31 pm

Toto je fakt jedna z relacii,ktoru si zvyknem pozriet na Markize....jedno co sa mi na tom nepaci je to,ze pride cudzi clovek do domu a dava rady,co maju ti dotycni robit....moj nazor je ten,ze ak clovek zije cca 20 rokov nejaky ten zivot,tak jedna osoba to nenapravi cca za tyzden alebo dva...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od melindi » Ned Feb 01, 2015 5:55 pm

Ja zvyknem pozerať. Vy by ste riešili takto - pred kamerami Vaše rodinné problémy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svokra

od Jajus345 » Pon Feb 02, 2015 11:00 am

Veď to,ze nie....som zastancom toho,ze rodinne nezhody majú ostať doma a nie sa takto reprezentovať...videla si tu časť,co mladý par ona 21 rokov a on 23 rokov,2 deti a ona podvadzala manzela so svojím bratom? Brat klamal,zatlkal,ze nic medzi nim nebolo a pritom jeho priatelka vravela,ze v jeho mobile nasla sms ako si spolu písali.Jej svokra o všetkom vedela a nijak nezasiahla,čista sodoma gomora....tvoj názor nato je aký? Ja by som tej relacii dala úplne iný názov a nie Svokra...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od terez254 » Pon Feb 02, 2015 10:18 pm

Jajus345 píše:Veď to,ze nie....som zastancom toho,ze rodinne nezhody majú ostať doma a nie sa takto reprezentovať...videla si tu časť,co mladý par ona 21 rokov a on 23 rokov,2 deti a ona podvadzala manzela so svojím bratom? Brat klamal,zatlkal,ze nic medzi nim nebolo a pritom jeho priatelka vravela,ze v jeho mobile nasla sms ako si spolu písali.Jej svokra o všetkom vedela a nijak nezasiahla,čista sodoma gomora....tvoj názor nato je aký? Ja by som tej relacii dala úplne iný názov a nie Svokra...


ja som videla si jednu cast, ale tuto, co hovoris nie. cudujem sa,ze isli pred kamerami, ked vedeli ako to u nich doma je. ako to dopadlo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od Jajus345 » Pon Feb 02, 2015 10:37 pm

tak dopadlo to, že mladí sa dali opäť dokopy...dostali od svokry koňa...lebo mali radi kone ..ale ktovie, či im to aj vydržalo, či to náhodou nebolo len hrané pred kamerami...a ty si ktorú čas videla?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od melindi » Str Feb 04, 2015 4:36 pm

Jajus345 píše:Veď to,ze nie....som zastancom toho,ze rodinne nezhody majú ostať doma a nie sa takto reprezentovať...videla si tu časť,co mladý par ona 21 rokov a on 23 rokov,2 deti a ona podvadzala manzela so svojím bratom? Brat klamal,zatlkal,ze nic medzi nim nebolo a pritom jeho priatelka vravela,ze v jeho mobile nasla sms ako si spolu písali.Jej svokra o všetkom vedela a nijak nezasiahla,čista sodoma gomora....tvoj názor nato je aký? Ja by som tej relacii dala úplne iný názov a nie Svokra...


Ja som to videla. Ta slečna nemala rada svoje deti. Aj svokra jej hovorila, že pri obliekaní nehrá s deťmi, nedáva im pusinku. Vyzeralo tak, že detičky mali radi lepšiu ocka. S nimi hrali von. Mali veľmi krásny dom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svokra

od Jajus345 » Str Feb 04, 2015 10:38 pm

Veď to nerozumiem takým ženám,co im chyba....manzel jej pracoval od rana do vecera,aby sa mali dobre a ona to zneuzivala,zaplietla sa so svagrom...oscudzili sa...s deťmi nemala vytvorený žiaden vzťah,aký mas postoj k takymto ženám? Myslia si,ze na manželstvo bola primlada?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od terez254 » Štv Feb 05, 2015 9:00 am

Jajus345 píše:Veď to nerozumiem takým ženám,co im chyba....manzel jej pracoval od rana do vecera,aby sa mali dobre a ona to zneuzivala,zaplietla sa so svagrom...oscudzili sa...s deťmi nemala vytvorený žiaden vzťah,aký mas postoj k takymto ženám? Myslia si,ze na manželstvo bola primlada?


toto ja tiez nikdy nepochopim. ak sa teda do toho svagra skuocne zamilovala a nevedela si s tym pomoct tak sa mala kazdpadne rozviest s manzelom a nie ho podvadzat. nechapem preco ludia podvadzaju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od Jajus345 » Štv Feb 05, 2015 9:12 am

Ale načo jej boli deti? A je to trošku viac trápne, volať do seba tzv. svokru a riešiť problémy pred celým Slovenskom....nerozumiem prečo sa ten program volá svokra???? :oops: :oops: :oops: :oops: ako ten názov sa vôbec nestotožňuje s realitou....ako chceš mi povedať, ak by si mala problém doma, že by si sa chcela takto ukázať? Veď by som sa prepadla od hanby....ešteže sú deti malé lebo napr. v škole sa im mohli z toho vysmievať, a to by už riešili oveľa vážnejší problém...ako nerozumiem tomu, to mali zato aj zaplatené, že sa nato vôbec dali? Lebo zdravý človek by to nikdy nespravil...ale ako sme mohli vidieť to bolo mladé a hlúpe...veď aj ten jej švagor ju zatĺkal....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od melindi » Štv Feb 05, 2015 5:43 pm

Tá dievča bola veľmi mladá. Mala asi 22 rokov. Prvá láska.Určite predtým nemal nikoho, preto to robila. Ten švagor bol taký zvláštny chlap. Určite dostali za to niečo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svokra

od terez254 » Štv Feb 05, 2015 6:26 pm

melindi píše:Tá dievča bola veľmi mladá. Mala asi 22 rokov. Prvá láska.Určite predtým nemal nikoho, preto to robila. Ten švagor bol taký zvláštny chlap. Určite dostali za to niečo.


urcite dostanu nejaky honorar za to. to iste aj pri Zamene manzeliek.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od terez254 » Štv Feb 05, 2015 6:27 pm

terez254 píše:
melindi píše:Tá dievča bola veľmi mladá. Mala asi 22 rokov. Prvá láska.Určite predtým nemal nikoho, preto to robila. Ten švagor bol taký zvláštny chlap. Určite dostali za to niečo.


urcite dostanu nejaky honorar za to. to iste aj pri Zamene manzeliek.


vsade same podvadzanie...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od Jajus345 » Štv Feb 05, 2015 6:51 pm

Nemyslim si,ze všade...podľa mňa prečo sa takí ľudia berú a majú deti,ked si navzájom nedoveruju..ja som vydatá 11 rokov a podotykam vydavala som sa ako 21 ročná...boli aj tmavé chvilky,ale presli...je to všetko o komunikácií...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť