Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - referendum o rodine

Re: referendum o rodine

od melindi » Štv Jan 29, 2015 6:44 pm

Len hypoteticky. Ešte je malinka na to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Štv Jan 29, 2015 6:52 pm

melindi píše:Len hypoteticky. Ešte je malinka na to.


jaj, to je ta 20-mesacna,vsak? volit teda pojdes alebo nie?
ak pojdes volit tak budes suhlasit s tym, aby deti vychovavali aj homosexualne pary?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od melindi » Str Feb 04, 2015 4:55 pm

Neidem voliť. Ty ideš? Včera sme dostali o voľby letáky. Propagovali, aby musíme trikrát zaškrtnúť "áno".
Počuli ste, že po homosexuáloch prichádza petícia za odluku cirkví od štátu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Str Feb 04, 2015 5:36 pm

melindi píše:Neidem voliť. Ty ideš? Včera sme dostali o voľby letáky. Propagovali, aby musíme trikrát zaškrtnúť "áno".
Počuli ste, že po homosexuáloch prichádza petícia za odluku cirkví od štátu?


este neviem ci pojdem volit. uvidim ako mi vyjde cas.
ale pride mi zas blbe niekoho nutit alebo navadzat volit tak alebo onak. kazdy ma vlastnu hlavu. je fajn, ked politici vyjadria nazor, ale niekoho do niecoho tlacit??to je moc.
odluka cirkvi od statu? o tom som nepocula. co sa tym mysli?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od vladkaPD » Str Feb 04, 2015 9:24 pm

je to cele trapne :evil: :evil: :evil: dufam ze to bude cele neplatne a ze tam polovica ludi nepojde. sak to je chore. zachvilu sa bude rozhodovat ci mozeme mat tri deti alebo iba jedno :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Str Feb 04, 2015 9:48 pm

vladkaPD píše:je to cele trapne :evil: :evil: :evil: dufam ze to bude cele neplatne a ze tam polovica ludi nepojde. sak to je chore. zachvilu sa bude rozhodovat ci mozeme mat tri deti alebo iba jedno :x


podla mna to nie je az take chore. z tych troch otazok chapem jednu a to tu ci ludia suhlasia s tym, aby homosexali vychovavali deti.
najma nechapem, co tou tretou chcu dokazat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od edulisk » Štv Feb 05, 2015 4:47 pm

Čo sa týka tretej otázky, tak ide asi o toto. Ak máš čas, skús si pozrieť tento príspevok:

http://www.cestaplus.sk/tema/mesiac/jan ... na-vychova

Mne by sa nepáčilo, keby môj syn riešil takéto veci v druhej triede na ZŠ.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Okt 22, 2014 2:49 pm

Re: referendum o rodine

od melindi » Štv Feb 05, 2015 5:23 pm

Strana Skok, ktorú zakladá poslanec Juraj Miškov, chce finančnú odluku cirkví od štátu, onedlho preto odštartuje petíciu, ktorá by odluku podporila. Cieľom strany Skok nie je vypísanie referenda, chce len získať občiansku podporu pre predloženie návrhu zákona o odluke cirkví. J. Miškov momentálne financuje kampaň za neúčasť v nastávajúcom referende proti homosexuálom.
Čítala som sa na stránke etrend.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Štv Feb 05, 2015 5:41 pm

edulisk píše:Čo sa týka tretej otázky, tak ide asi o toto. Ak máš čas, skús si pozrieť tento príspevok:
http://www.cestaplus.sk/tema/mesiac/jan ... na-vychova
Mne by sa nepáčilo, keby môj syn riešil takéto veci v druhej triede na ZŠ.


v druhej tirede na ZS? na co to je dobre? tie deti nepotrebuju poznat ziadne detaily. staci im len taky zaklad, aby vedeli co je co a podobne, ale aby si nosili do skoly kamasutru? preboha, to co je?
je to nieco podobne ako s knihou o sexe pre skolkarov, kde podrobne vysvetluju ako dochadza k pohlavnemu styku s podrobnymi fotkami. Pritom na co asi potrebuje skolkar vediet taketo veci?
Ty sa chystas volit?

melindi píše:Strana Skok, ktorú zakladá poslanec Juraj Miškov, chce finančnú odluku cirkví od štátu, onedlho preto odštartuje petíciu, ktorá by odluku podporila. Cieľom strany Skok nie je vypísanie referenda, chce len získať občiansku podporu pre predloženie návrhu zákona o odluke cirkví. J. Miškov momentálne financuje kampaň za neúčasť v nastávajúcom referende proti homosexuálom.
Čítala som sa na stránke etrend.sk


neviem, co si mam o tomto ani mysliet. jedno horsie ako druhe. cirkev hrabe len pre seba, politici to iste.cirkev stale len nuti veriacich, aby zili v skromnosti, vsetko spojene s peniazmi je zle, pritom oni nosia zlate krize a bohvie ake bohatstvo vlastnia, pritom by sa mali teda podelit s tymi, co to potrebuju, ale samozrejme, ze je jednoduchsie, aby vyberali rozne zbierky uz aj tak od chudobnych ludi este pre chudobnejsich, ale zo svojho daju len minimalne. a politici? tym sa asi ani verit neda.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od veverka1 » Sob Feb 07, 2015 10:31 pm

edulisk píše:Čo sa týka tretej otázky, tak ide asi o toto. Ak máš čas, skús si pozrieť tento príspevok:
http://www.cestaplus.sk/tema/mesiac/jan ... na-vychova
Mne by sa nepáčilo, keby môj syn riešil takéto veci v druhej triede na ZŠ.


Toto je len take strašenie, netreba veriť všetkému čo internet ponúka. každá jedna škola má svoje osnovy a to všetci vieme. logicky mi z toho vyplýva, že sa učitelka nemohla len tak sama rozhodnúť že je valentín tak ideme na to, že ano? :roll: a ďalej čo sa tam píše ohladne masturbácie, čo je tam ako na tom zlé? je tam napísané že je to prirodzené a každý má na to právo. to akože nieje pravda? je to len take bububu, každý rodič predsa bude vidieť a vedieť že taký predmet bude jeho dieťa mať (ak ho teda zavedú) + bude vidieť učebnice. sú rodičovské združenia, kde môže rodič hocičo navrhnuť o čom sa rozpávať, môžu to s učiteľkou predebatovať, môžu sa pytať ako bude prebiehať daná hodina. je len dobré že sa to zavedie, lebo vela rodičov sa na tieto temy s deťmi nerozpáva, a potom sú dievčatá tehotné v 14-15rokoch a čuduju sa ako sa to stalo. dokonca sa stáva že aj 20ročne nevedia ako funguje ich telo :shock: :roll: a to je teda už na zamyslenie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Sob Feb 07, 2015 11:05 pm

veverka1 píše:
edulisk píše:Čo sa týka tretej otázky, tak ide asi o toto. Ak máš čas, skús si pozrieť tento príspevok:
http://www.cestaplus.sk/tema/mesiac/jan ... na-vychova
Mne by sa nepáčilo, keby môj syn riešil takéto veci v druhej triede na ZŠ.


Toto je len take strašenie, netreba veriť všetkému čo internet ponúka. každá jedna škola má svoje osnovy a to všetci vieme. logicky mi z toho vyplýva, že sa učitelka nemohla len tak sama rozhodnúť že je valentín tak ideme na to, že ano? :roll: a ďalej čo sa tam píše ohladne masturbácie, čo je tam ako na tom zlé? je tam napísané že je to prirodzené a každý má na to právo. to akože nieje pravda? je to len take bububu, každý rodič predsa bude vidieť a vedieť že taký predmet bude jeho dieťa mať (ak ho teda zavedú) + bude vidieť učebnice. sú rodičovské združenia, kde môže rodič hocičo navrhnuť o čom sa rozpávať, môžu to s učiteľkou predebatovať, môžu sa pytať ako bude prebiehať daná hodina. je len dobré že sa to zavedie, lebo vela rodičov sa na tieto temy s deťmi nerozpáva, a potom sú dievčatá tehotné v 14-15rokoch a čuduju sa ako sa to stalo. dokonca sa stáva že aj 20ročne nevedia ako funguje ich telo :shock: :roll: a to je teda už na zamyslenie.


myslim si, ze ucitelky by si urcite nemali dovolit samovolne hocikedy hovorit o takyhto zalezitostiach bez zvolenia rodicov a este pred druhakmi, kedze su to v podstate este dost male deti.
suhlasim vsak s tym, ze mnoho rodicov sa nerozprava s detmi o takychto veciach. mozno preto, ze sa hanbia, je im to divne a prave preto by bolo mozno lepsie, keby im taketo veci vysvetlil niekto cudzi. myslim si, ze mozno lepsie by bolo keby to nebola ani ucitelka alebo ucitel, ale naopak uplne cudzi clovek-odbornik, sexuolog alebo iny lekar, ktory by im vedel adekvatne odpovedat na ich otazky. mozno by tam bol mensi ostych ako pred ucitelkou, ktoru dieta stretava kazdy den a mozno by sa jej hanbilo opytat na veci, ktore ho zaujimaju,. niekedy prave pred tymito ludmi, ktori su na blizsi pocitujeme vacsiu hanbu a nemozeme hovorit az tak otvorene ako pred cudzimi.
ved ktoremu dietatu by bolo prijemne hovorit o sexe pred rodicmi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od terez254 » Ned Feb 08, 2015 12:23 pm

takto dopadlo referendum. co na to poviete?
http://www.sme.sk/referendum/2015/vysledky/

ja som volit nebola a boli to naozaj vyhodene peniaze..ved v ustave stoji, ze manzelstvo je zvazok muza a zeny a ostatne dve otazky a dali vyriesit aj inak.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: referendum o rodine

od melindi » Ned Feb 08, 2015 3:55 pm

Štát zbytočne vydal peniaze na voľby. To mohla medzi deťmi rozdeliť- zvýšiť materský, rodičovský príspevok. Vy ste boli voliť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: referendum o rodine

od keilayh » Ned Feb 08, 2015 4:20 pm

No krása 21,4% :roll: Zbytočne vyhodené peniaze! Voliť sme neboli a očakávali sme takýto výsledok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: referendum o rodine

od terez254 » Ned Feb 08, 2015 6:37 pm

keilayh píše:No krása 21,4% :roll: Zbytočne vyhodené peniaze! Voliť sme neboli a očakávali sme takýto výsledok.


skoda penazi..ale v podstate vysledok bol jasny, vacsina ludi hlasovala 3x ano.
tak ma napadlo ci by si vlastne homosexuali nemohli adoptovat alebo zobrat do opatery uz take vacsie deti okolo 14 rokov, ktore obycajne pary az tak nechcu, lebo chcu male dietatko. tie deti by mali pravo sa vyjadrit, ze ci chcu byt radsej v detskom domove alebo chcu byt vychovavane v homosexualnej rodine. v podstate by sa vyriesili dva problemy: tieto nechcene deti by nasli domov a homosexualnym parom by sa aspon z casti dala moznost mat rodinu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť