Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Svokra

Re: Svokra

od terez254 » Pia Feb 06, 2015 11:56 am

Jajus345 píše:Nemyslim si,ze všade...podľa mňa prečo sa takí ľudia berú a majú deti,ked si navzájom nedoveruju..ja som vydatá 11 rokov a podotykam vydavala som sa ako 21 ročná...boli aj tmavé chvilky,ale presli...je to všetko o komunikácií...


myslela som v telke :lol:
uplne suhlasim s tvojim nazorom. a aj ked si sa vydavala mlada, tak asi to bolo z lasky, nie preto, ze si chcela byt vydata, hrat sa na dospelu, vyhnut sa praci tak si otehotnela, ale ze ste si asi skutocne sadli s manzelom tak ste sa zobrali.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od Jajus345 » Pia Feb 06, 2015 12:10 pm

Bola som mladá a hlupučká....mať ten rozum vtedy ako teraz, tak je úplne iné...ale manžela mám výborného....doteraz sa smejem, že som si ho vymodlila :lol: :lol: :lol: ako sa ty stotožňuješ s názvom seriálu svokra....myslíš si, že je to názov vhodný pre túto reláciu???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od terez254 » Pia Feb 06, 2015 1:10 pm

Jajus345 píše:Bola som mladá a hlupučká....mať ten rozum vtedy ako teraz, tak je úplne iné...ale manžela mám výborného....doteraz sa smejem, že som si ho vymodlila :lol: :lol: :lol: ako sa ty stotožňuješ s názvom seriálu svokra....myslíš si, že je to názov vhodný pre túto reláciu???


videla som len fakt asi jednu cast tak to neviem posudit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od Jajus345 » Pia Feb 06, 2015 3:46 pm

Zakaždým to je tak, že príde k rodine svokra a začne riešiť ich problémy....mne ten názov vôbec nepasuje k tomu....ja by som to nazvala nejako ináč .../ rodinný poradca/ :lol: :lol: :lol: :lol: ale je to blud sa takto zvyditeľňovať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od melindi » Sob Feb 07, 2015 4:41 pm

Rodinný poradca- to by bolo dobré. Tá pani-svokra je veľmi sympatická žena.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svokra

od veverka1 » Sob Feb 07, 2015 10:18 pm

treba aj brať, že to je reality, čiže musi to byť aj trochu nahrané. vela ludi si nechá pozerať do súkromia, stačí si pozrieť internet-facebook- a ine stránky. ludia tam ukážu svoje byty-domy, svoje deti-manželov, dokonca sa fotia takmer nahý takže nieje sa čomu čudovať, že niekto ide takto do telky. zámer bol možno dobrý, chceli ukázať luďom , že určite veci sa daju riešiť inak ako ich bežne riešia. ale tak aby to bolo zaujimave a pritiahli ľudi, musia to aj trochu zamotať, musia tam byť hádky a nezhody :? neverila by som všetkemu čo tam ukážu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Svokra

od Jajus345 » Ned Feb 08, 2015 6:47 pm

S tvojim nazorom suhlasim, len mi k tomu nepasuje ten názov Svokra...ano ta tetusa je sympaticka,ale podľa mňa mala by si doma sedieť na dochodku a tešiť sa z rodiny, z vnucat...ak chce radiť,nech skusi najskôr u vlastných, ale to je len môj názor...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od terez254 » Ned Feb 08, 2015 11:01 pm

Jajus345 píše:S tvojim nazorom suhlasim, len mi k tomu nepasuje ten názov Svokra...ano ta tetusa je sympaticka,ale podľa mňa mala by si doma sedieť na dochodku a tešiť sa z rodiny, z vnucat...ak chce radiť,nech skusi najskôr u vlastných, ale to je len môj názor...


za sedenie doma by nedostala ziadne peniaze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od Jajus345 » Pon Feb 09, 2015 8:47 am

za sedenie doma by nedostala žiadne peniaze??? dovoľ sa mi zasmiať....dôchodok ma určite taký, že by sa ti ani neprisnilo.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od Jajus345 » Pon Feb 09, 2015 8:50 am

chceš mi povedať, že herečka a ešte k tomu aj speváčka, nemá postarané o dôchodok, tak tá je už dávno za vodou....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od terez254 » Pon Feb 09, 2015 10:05 am

Jajus345 píše:chceš mi povedať, že herečka a ešte k tomu aj speváčka, nemá postarané o dôchodok, tak tá je už dávno za vodou....


no nemyslim si, ze mas az taky genialny dochodok, ak nema nejaky pasivny prijem..ale vies ako to chodim..cim viac mas, tym viac chces.nikdy nemas dost :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Svokra

od Jajus345 » Pon Feb 09, 2015 10:21 am

taký ľudia sú za vodou už dávno....u nich dôchodok ani nie je taký potrebný.... :lol: :lol: :lol: ale prečo odolať takej ponuke, ak má možnosť? veď vidíme u mnohých ľudí / herci, speváci/...pracujú až do samého konca... :wink: :wink: :wink: vždy im je málo a mladí nech sedia doma lebo na scéne sú ešte starí, ktorých náš štát potrebuje......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svokra

od Jajus345 » Pon Feb 09, 2015 10:21 am

pardón takí ľudia...malo byť s mäkkým í
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť