Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Feng shui

Feng shui

od mariamarian » Str Dec 03, 2014 9:02 am

ahojte, zaoberate sa niekto feng shui? podla coho sa riadite? ako treba zariadit izby? mate s tym dobre skusenosti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: Feng shui

od keilayh » Štv Dec 04, 2014 1:12 pm

Nikdy som to nejako neštudovala, jediné čo viem je, že postel kde spíš by nemala byť otočená aby nohy smerovali k dverám :wink: Dobré je vraj mať doma krištál - liečivý kameň.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Feng shui

od melindi » Pia Dec 05, 2014 9:01 am

V spálne v stene na strane kde je čelo postele by nemali byť žiadne potrubia, či elektrické vedenie, mala by to byť uzavretá stena.Nábytok nesmie stáť príliš blízko postele a mal by mať svetlú farbu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Feng shui

od mariamarian » Str Feb 18, 2015 10:47 pm

nikto viac?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: Feng shui

od melindi » Štv Feb 19, 2015 9:22 am

Je popri spálni druhou najdôležitejšou miestnosťou je kuchyňa. Sporák a drez (teda oheň a voda) by nemali byť hneď vedľa seba. Môže sa dať medzi ne drevo. Takisto chladnička a práčka by mali byť od sporáka oddelené. Cesta z kuchyne k miestu podávania jedla by nemala byť dlhá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť