Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nechce jesť - Nechutenstvo u deti

Re: Nechutenstvo u deti

od terez254 » Str Feb 18, 2015 9:51 am

melindi píše:Chystáme k lekárovi, opýtam od neho. Môj bratranec tiež nechcel jesť. Dostával injekcie B12. Potom začal prebrať kilá. Toto injekciu by sme nechceli.



dufam, ze pomoze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nechutenstvo u deti

od melindi » Str Feb 18, 2015 4:36 pm

Dúfam, že k nám podarí niečo. Cez víkend sme mali bravčové mäso. Z toho jedla dva kusy.
Dnes je sviatok, nemôžeme jesť mäso. Dcérka plakala, že ona che jesť mäso. Musela som sa jej rýchlo urobiť kuracie prsia. To je dobre, že už k nám hovorí, čo chce jesť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Nechutenstvo u deti

od terez254 » Str Feb 18, 2015 6:00 pm

melindi píše:Dúfam, že k nám podarí niečo. Cez víkend sme mali bravčové mäso. Z toho jedla dva kusy.
Dnes je sviatok, nemôžeme jesť mäso. Dcérka plakala, že ona che jesť mäso. Musela som sa jej rýchlo urobiť kuracie prsia. To je dobre, že už k nám hovorí, čo chce jesť.


podla mna u deti je jedno co je jedia ci je sviatok a ci nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nechutenstvo u deti

od sandras » Str Feb 18, 2015 6:03 pm

pre deti, starých a chorých pôst neplatí ... my to nejako na 100% nedodržiavame, ale dnes sme mali zemiaky nakyslo s vajíčkom, ráno rožok so syrom. Ale keby dieťa povedalo, že chce maso, tak mu ho tiež dam úplne bez zlého svedomia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Nechutenstvo u deti

od terez254 » Str Feb 18, 2015 6:05 pm

sandras píše:pre deti, starých a chorých pôst neplatí ... my to nejako na 100% nedodržiavame, ale dnes sme mali zemiaky nakyslo s vajíčkom, ráno rožok so syrom. Ale keby dieťa povedalo, že chce maso, tak mu ho tiež dam úplne bez zlého svedomia.



uplne suhlasim. tiez si myslim,ze to nema platit ani pre starych ldui, ani pre chorych a celkovo takymto obmedzovanim sa nedokazes, ze si lepsi clovek alebo krestan.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nechutenstvo u deti

od sandras » Str Feb 18, 2015 6:10 pm

vsak aj melindi varila rýchlo kuracinu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Nechutenstvo u deti

od melindi » Štv Feb 19, 2015 10:34 am

Máte pravdu. Kuracie prsia má veľmi rada. Len rybu nechce jesť. Včera na večeru jedla chlieb. Mi už pečieme doma chlieb. To má veľmi rada.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Nechutenstvo u deti

od terez254 » Štv Feb 19, 2015 1:28 pm

melindi píše:Máte pravdu. Kuracie prsia má veľmi rada. Len rybu nechce jesť. Včera na večeru jedla chlieb. Mi už pečieme doma chlieb. To má veľmi rada.



ked je tak to je dobre.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nechutenstvo u deti

od melindi » Štv Feb 19, 2015 5:07 pm

To je najhoršie,že jeden deň všetko zje, druhý deň veľmi málo. Všetko vyskúšame a kilá neidú jej hore.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť