Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - modlenie/nabozenstvo

modlenie/nabozenstvo

od terez254 » Str Feb 18, 2015 6:03 pm

Kedy ste ucili Vase dieta modlit a snazili ste sa, aby zapadol do nabozenstva, ktore vyznavate cize chodite s nim do kostola, vysvetlujete mu, ktore sviatky, co moze jest a podobne?
Stretavate sa s tym, ze rodicia niektore svoje vacsie deti nutia chodit do kostola proti ich vôli?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: modlenie/nabozenstvo

od melindi » Štv Feb 19, 2015 5:10 pm

U nás už deti prvom ročníku majú takú hodiny. Vtedy začínajú chodiť s rodičmi do kostola.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: modlenie/nabozenstvo

od terez254 » Štv Feb 19, 2015 5:43 pm

melindi píše:U nás už deti prvom ročníku majú takú hodiny. Vtedy začínajú chodiť s rodičmi do kostola.


no ked chodi uz do skoly j normalne, ze ak su krestania tak sa ucia modlit na nabozenstve, ale skor ako to prebieha pri takych mladsich detoch?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: modlenie/nabozenstvo

od melindi » Štv Feb 19, 2015 5:53 pm

Ja nechcem. Vedľa nás je kostol. Ona to vie. Zvykneme pozerať z okna, keď ľudia idú na omšu. Bude mať na to čas.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: modlenie/nabozenstvo

od terez254 » Štv Feb 19, 2015 8:58 pm

melindi píše:Ja nechcem. Vedľa nás je kostol. Ona to vie. Zvykneme pozerať z okna, keď ľudia idú na omšu. Bude mať na to čas.

w

ty ju nechces ucit modlit sa?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: modlenie/nabozenstvo

od melindi » Pia Feb 20, 2015 8:45 am

Chcem, ale ešte je malinka. Ty máš deti? Ty ako predstavíš, kedy im také veci naučís?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: modlenie/nabozenstvo

od terez254 » Pia Feb 20, 2015 9:57 am

melindi píše:Chcem, ale ešte je malinka. Ty máš deti? Ty ako predstavíš, kedy im také veci naučís?



urcite ked budu vo vhodnom veku tak ich budem ucit modlit sa. v skole budu pravdepodobne chodit na nabozenstvo. sama nechodim do kostola cize ich nebudem nutit ak nebudu same chciet. parkrat ich do kostola zoberiem, ak sa im tam bude pacit tak im to urcite nebudem zakazovat. ked som bola mala tak som do kostola chodila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: modlenie/nabozenstvo

od terez254 » Pia Feb 20, 2015 9:58 am

terez254 píše:
melindi píše:Chcem, ale ešte je malinka. Ty máš deti? Ty ako predstavíš, kedy im také veci naučís?



urcite ked budu vo vhodnom veku tak ich budem ucit modlit sa. v skole budu pravdepodobne chodit na nabozenstvo. sama nechodim do kostola cize ich nebudem nutit ak nebudu same chciet. parkrat ich do kostola zoberiem, ak sa im tam bude pacit tak im to urcite nebudem zakazovat. ked som bola mala tak som do kostola chodila.



ty chodis do kostola?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: modlenie/nabozenstvo

od melindi » Pia Feb 20, 2015 4:50 pm

Nie, nechodím do kostola.Moja stará mama chodí, každý týždeň. Keď som bola mala, aj ja som chodila do kostola. V lete počujeme aj spálne omšu. Vtedy sú otvorené okná.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť