Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - 50 odtienov sivej/50 shades of grey

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pia Feb 27, 2015 11:33 pm

aj tu je o tom clanok
http://www.cas.sk/clanok/299447/na-svet ... rajat.html

melindi píše:Nie. Podľa teba prečo?
Vedeli ste sa, že sexuálne scény tvoria rekordnú časť filmu 50 odtieňov sivej: Najerotickejší film desaťročia!
http://www.cas.sk/clanok/306826/sexualn ... rocia.html


neviem preco, ale toto mal byt film najma pre zeny a tie by sa asi radsej pozreli na nahe muzske telo ako
na zenske :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Sob Feb 28, 2015 8:59 am

Film Päťdesiat odtieňov sivej má už svoju premiéru za sebou, no reakcie na najočakávanejší film sú rozličné.
Prečítajte si tento článok:
http://www.pluska.sk/soubiznis/zahranic ... itiky.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Sob Feb 28, 2015 10:44 am

melindi píše:Film Päťdesiat odtieňov sivej má už svoju premiéru za sebou, no reakcie na najočakávanejší film sú rozličné.
Prečítajte si tento článok:
http://www.pluska.sk/soubiznis/zahranic ... itiky.html

aka bola teda kniha? bolo tam viac sexu ako vo filme?

mne sa pacia saty dakoty johnson a Gwyneth Paltrow. a tebe?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Sob Feb 28, 2015 2:00 pm

Aj režiserka mal krásne šaty.
http://www.cas.sk/galeria/442799/premie ... kam?foto=3
Čítala som sa tento zaujímavý článok:
http://www.topky.sk/cl/13/1459245/Sodom ... -tekutiny-
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Sob Feb 28, 2015 3:14 pm

preboha, ti dnesni ludia.

ta reziserka mala fakt pekne saty, take jednoduche.
cim viac sa pozeram na toho hlavneho hrdinu tak sa mi viac pozdava :P

tu je link, kde sa ten film da pozriet online
http://sledujufilmy.cz/film/padesat-odstinu-sedi/6832/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Sob Feb 28, 2015 3:50 pm

Nevedela som to pozrieť, vypíše mi, že musím účet aktivovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Sob Feb 28, 2015 5:41 pm

melindi píše:Nevedela som to pozrieť, vypíše mi, že musím účet aktivovať.

skus este raz z tohto linku. daj si prehrat, otvori sa ti to v novom okne a v tom druhom obraze to znova pusti.mne to pustilo bez uctu, bez vsetkeho. musi to ist aj tebe

este raz link
http://sledujufilmy.cz/film/padesat-odstinu-sedi/6832

a tu pisu, ze ma byt aj druhe a tretie pokracovanie
http://refresher.sk/24500-Potvrdene-Fil ... retiu-cast
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Ned Mar 01, 2015 10:40 am

To super. Už čakám.
50 odtieňov sivej pokorilo slovenský rekord, keď ho za prvý víkend videlo 100 tisíc ľudí
Marketingová kampaň zaúradovala a 50 odtieňov sivej sa stalo rekordným filmom, ktorý si za prvý víkend v kine pozrelo viac ako 100 tisíc ľudí!
Ani veľká vlna kritiky, ktorá sa na dlho očakávaný eroticko-dramatický film 50 odtieňov sivej zniesla krátko po celosvetovej premiére nezabránila Slovákom v tom, aby sa počas uplynulého víkendu vybrali so svojou polovičkou do kina a vychutnali si poriadnu dávku erotiky aj na striebornom plátne. Vďaka silnej marketingovej kampani nielen na internete, ale aj v tlačených médiách, sa z filmu stal najnavštevovanejší film za prvý víkend premietania v slovenskej histórii, keď si cestu do kina našlo až 108 094 divákov. Zrejme žiadnu úlohu tak nezohral fakt, že film mal byť neprístupný ľuďom do 18 rokov, čo však zamestnanci kín radi prehliadali s vidinou rekordnej návštevnosti.
50 odtieňov sivej sa tiež stalo jediným filmom, na ktorý sa počas otváracieho víkendu prišlo pozrieť viac ako 100 tisíc Slovákov. Doterajší rekord držala upírska ságy Twilight: Úsvit - 2 časť, ktorá zaknihovala predchádzajúci rekord 94 tisíc divákov. Aj napriek tomu, že Slovensko je relatívne malý trh, sa filmu za prvé dni podarilo zarobiť už úctyhodných 545 106 eur, čo ho rovnako už teraz radí medzi najzárobkovejšie filmy v slovenskej histórii.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Ned Mar 01, 2015 12:57 pm

Hrdina Päťdesiat odtieňov sivej o krásnej manželke: Film odmietla vidieť!
Oddane ho sprevádza na premiéry a mnohým fanúšičkam kazí nádeje a sny. Kto? Manželka herca Jamieho Dornana Amelia Warner.
Tridsaťdvaročná herečka a muzikantka nechýbala ani v stredu na slávnostnej premiére snímky Päťdesiat odtieňov sivej v Berlíne, kam ju jej manžel prišiel predstaviť s hlavným filmovým tímom. Warner nepozorovane stála po boku, keď poskytoval rozhovory novinárom, alebo pózoval fotografom s kolegyňou Dakotou Johnsonovou. Potom sa však k nemu ochotne pridala, aby médiám ukázala, že tento muž „patrí“ jej.

Svetová premiéra Päťdesiat odtieňov sivej
Dornan sa nedávno vyznal, že bez jej pomoci a podpory by ho asi diváci nevideli vo filme, ktorý je filmovou adaptáciou slávneho erotického bestselleru. Na druhej strane však priznal, že Amelia si ho nepozrie. „Nechce film vidieť,“ uviedol pre USA Today. „Nebudem na ňu robiť nátlak žiadnym spôsobom. Je to jej rozhodnutie. Veľmi dobre rozumie tomu, že všetko vo filme predstierame, ale chápem, že nie je asi komfortné pozerať sa na niečo podobné, ak ste manželka hrdinu na plátne,“ doplnil Dornan.

Film sa od štvrtka premieta aj v slovenských kinách.Dornan sa nedávno vyznal, že bez jej pomoci a podpory by ho asi diváci nevideli vo filme, ktorý je filmovou adaptáciou slávneho erotického bestselleru. Na druhej strane však priznal, že Amelia si ho nepozrie. „Nechce film vidieť,“ uviedol pre USA Today. „Nebudem na ňu robiť nátlak žiadnym spôsobom. Je to jej rozhodnutie. Veľmi dobre rozumie tomu, že všetko vo filme predstierame, ale chápem, že nie je asi komfortné pozerať sa na niečo podobné, ak ste manželka hrdinu na plátne,“ doplnil Dornan.

Film sa od štvrtka premieta aj v slovenských kinách.

cudujete sa jeho manzelke, ze je ziarliva?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Ned Mar 01, 2015 3:10 pm

Nie, nečudujem. Ti chodíš do kina? Nebola si cez víkend pozrieť ten film?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Ned Mar 01, 2015 3:55 pm

melindi píše:Nie, nečudujem. Ti chodíš do kina? Nebola si cez víkend pozrieť ten film?


chodim do kina, ale nie moc casto. ten film som videla uz doma tak zbytocne chodit nan aj do kina, kedze uplne moje predstavy nesplnil.
ty si ten film uz videla?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Pon Mar 02, 2015 4:11 pm

Ešte nie. Tu mám dcérku, mám málo času. Ale chceme to pozrieť. Najlepšie bolo to pozrieť v kine.


Pustite nás do kina, kričali novinári pred premiérou filmu 50 odtieňov sivej
Berlín to zasa raz zažil horúce. Okolo kina ZOO Palast bola v deň premiéry v stredu večer z bezpečnostných dôvodov prerušená doprava, pretože fanúšikovia sa nemohli na priestranstvo pred kinom vôbec vojsť. Už od rána sa tu zhromaždilo tisíc prevažne ženských divákov.
Premiéra pre novinárov v sále IMAX pre 380 divákov v stredu popoludní musela byť nakoniec obohnaná policajtmi, pretože desiatky novinárov sa nedostali dovnútra. „To je škandál, že ste začali púšťať ľudí dnu už hodinu vopred!“ kričal jeden novinár jazykom medzi taliančinou a angličtinou. „Budem sa sťažovať riaditeľovi festivalu!“ Ostatní sa prekrikovali, ako je možné, že sa na taký očakávaný film nedostanú. „Je ešte jedna projekcia o pol desiatej večer v sále číslo päť, hneď potom je film v distribúcii,“ upokojoval novinárov zamestnanec kina v elegantnom svetlohnedom kabáte. „Ale to je ešte menšia sála,“ volali novinári a zlostili sa. Polícia sa prizerala, pripravená na zásah.
Rekordy, rekordy a zase rekordy. Filmový prepis sadomasochistického románu, ako píšu berlínske médiá, vraj priťahuje ľudí od trinásťročných po osemdesiatročných. Miliónové náklady románu, ktorý za to literárno ani nestojí, tisíce lajkov snažiacich sa vopred ovplyvniť výber hercov pre hlavné úlohy, internetové diskusie, koľko erotických scén vo filme nakoniec bude a či bude mať hlavnú úlohu penis (nemá!), 100 miliónov kliknutí počas týždňa na jediný dostupný trailer filmu, šesťdesiat krajín sveta vrátane Iraku, ktoré film zatiaľ kúpili do distribúcie – to tu ešte nebolo.

Či sa nám to páči alebo nie, kniha E. L. James sa stala fenoménom doby. Barometrom našej posadnutosti erotickou iracionálnosťou. A práve tak sa od čias Nymfomanky dostáva vo filme znovu do popredia sadomasochistický žáner. Berlínski diváci nakoniec konštatovali, že film je oveľa estetickejší než román, že drastické sadomaso chýba, že sexuálnych bojovníkov neuspokojí, že si udržal eleganciu filmu Základný inštinkt. Dakota Johnson, dcéra Melanie Griffith a Dona Johnsona, zahrala svoju rolu študentky literatúry veľmi citlivo, konštatovali berlínski novinári.

Obaja hlavní herci s režisérkou filmu Sam Taylor-Johnson a v sprievode E. L. James podpisovali ľuďom pamätníčky. „Film je fantastický,“ pochvaľovala si britská spisovateľka. Riaditeľ festivalu Dieter Kosslick zostal úplne pokojný a poznamenal, že tu v Berlíne už ľudia podobné veci poznajú. V Nemecku je Päťdesiat odtieňov sivej prístupný od šestnástich rokov a pôjde určite o megahit. Berlinale má tak za sebou ďalší rekordný deň, na ktorý sa určite nezabudne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pon Mar 02, 2015 4:16 pm

tu je zaujimavy pribeh ako muz poziadal zenu o ruku na premiere tohto filmu


Muž požiadal priateľku o ruku na premiére 50 odtieňov sivej a jej nezostávalo nič iné, ako povedať áno
Nick sa svoju priateľku rozhodol požiadať na premiére 50 odtieňov sivej, keď pre ňu vyrobil krátke romantické video a potom si pred celou sálou kľakol a spýtal sa tú známu otázku.
Chlapík menom Nick sa rozhodol svoju priateľku pred Valentínom zobrať na premiéru dlho očakávaného filmu 50 odtieňov sivej, avšak už dopredu vedel, že dnešná noc pre dvojicu nebude úplne obyčajná. Nie, teraz nehovoríme o posteľných dobrodružstvách vyplývajúcich z inšpiratívnych záberov z filmu, ale z faktu, že Nick sa ešte pred začiatkom filmu nečakane postavil v sále plnej ľudí počas toho, ako na striebornom plátne bežalo krátke video, ktoré vytvoril pre túto príležitosť samotný chlapík. Po tom, čo zaľúbené video skončilo si Nick kľakol pred svoju priateľku a pomocou mikrofónu sa jej pred desiatkami ostatných divákov spýtal tú známu vetu. Ak by aj jeho priateľka, chodia spolu už 8 rokov, nechcela povedať áno, v tejto situácii snáď ani nemala inú možnosť, keďže ostatní prítomní začali ihneď tlieskať. Nevieme síce, či je žiadosť o ruku svojej dlhoročnej priateľky na podobnom filme najlepším nápadom, ale Nick aspoň spojil (ne)príjemné s užitočným a domov už odchádzal so svojou snúbenkou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pon Mar 02, 2015 7:42 pm

Neuveriteľný osud autorky hitu 50 odtieňov sivej: Písala v metre, dnes zarába milióny!

Kto stojí za týmto fenoménom? A ako veľmi autorke banálny príbeh o láske a neobvyklých sexuálnych praktikách zmenil život?

E. L. Jamesová, civilným menom Erika Leonardová, chodieva najčastejšie oblečená vo vyšúchaných džínsoch, motorkárskych čižmách a sivej koženej bunde. Jej správanie je zmes zvláštnej hanblivosti a dôverčivosti. Miluje speváka Eda Sheerana, rada vyjedá nutellu priamo z pohára. A je zbožňovaná miliónmi fanúšikov po celom svete.

Ich životy sa zmenili práve vďaka čítaniu knihy 50 odtieňov sivej, erotickému románu o nesmelej absolventke Anastasii Steelovej a jej sado-maso praktiky milujúcom bohatom priateľovi Christianovi Greyovi. Jednoduchý príbeh po prvý raz zverejnila na internete v roku 2010. Dnes na ňom zarába viac ako 670 000 € mesačne, čo je viac ako 84 miliónov € ročne. Veľmi očakávaná filmová adaptácia s Dakotou Johnsonovou a Jamiem Dornanom sa začal premietať pred niekoľkými dňami.


Hollywoodsky život
Erika pôsobí na okolie veľmi nervózne a nesmelo, neustále si poťahuje tričko, upravuje okuliare, zastrkáva si vlasy za uši a zase ich vyberá. Ale napriek tomu dokázala veľmi dobre obstáť v drsnom svete Hollywoodu, kde má každý široké lakte a nikto na nikoho neberie ohľad. Američania majú na takýto život trefné porekadlo: Tu pes žerie psa. Znamená to, že ak si dobrá a vieš sa predať, obstojíš, ak nie, bez milosti ťa prevalcujeme. „Je to veľmi zvláštne mesto,“ hovorí Erika o Los Angeles. „Každý je vystrašený a všetko je poznačené strachom o vlastnú existenciu. Ale ja sa nebojím, prišla som s dobrým a silným príbehom, sama som sa presadila a teraz si svoj úspech aj užívam.“

Príbeh veľkého úspechu
Zabudnite na J. K Rowlingovú alebo Stephena Kinga! E. L. Jamesová sa stala číslom jeden v rebríčkoch najlepšie zarábajúcich autorov, veď len minulý rok zarobila približne 84 miliónov €! Pritom Erika, bývalá televízna producentka a mama dvoch synov, doslova zbúchala tento sladučký, ulepený príbeh na svojom starom notebooku, keď si krátila čas popri cestovaní metrom. Dnes je to jeden z najvášnivejšie diskutovaných filmov sveta, ku ktorému naspievala filmovú hudbu Beyoncé a kniha bola preložená do viac ako 52 jazykov, takže si ju v tejto chvíli čítajú napríklad aj ženy v Mongolsku!

Erika pritom začala písať príbehy ako fanfiction. Čo to znamená? Že ako anonymná fanúšička upírskej ságy Twilight rozvíjala alternatívny príbeh a postupne ho zverejňovala na fanúšikovských stránkach pod názvom Master of Universe. Hlavné postavy sa pôvodne volali rovnako ako tie z Twilightu – Edward Cullen a Bella Swan. Až neskôr svoje dielo prepracovala, rozšírila, premenovala, rozdelila na tri časti a v roku 2011 prvú časť vydala ako paperback.

„Boli by ste zarazení, keby ste len tušili, koľko múdrych žien sa zamilovalo do mojich príbehov uverejňovaných na webe,“ usmieva sa autorka popod fúzy. „Poznám právničky, či dokonca doktorky, ktoré mi napísali, že posunuli termíny operácií, len aby si mohli prečítať nový diel príbehu na mojej stránke. Submisívnosť, akú má v sebe hlavná hrdinka, je obzvlášť príťažlivá, keď musíme počas bežného dňa fungovať ako silné ženy. Dokonca aj feministky mávajú takého fantázie, užívajú si takéto previnilé potešenie a s obľubou vyhľadávajú príbehy o láske.

Jeden z mojich čitateľov, 71-ročný muž, mi napísal, že sa vďaka mojej knihe dokázal opäť zamilovať. A iná čitateľka mi zase napísala, že vďaka tomu, že skúšali s manželom jednu zo sexuálnych praktík, ktoré prežívali moji hrdinovia, objavila v prsníku hrčku, ktorá sa nakoniec ukázala ako zhubný nádor. Našťastie ho objavila včas, aby sa mohla vyliečiť. Bola to mama trojročného chlapčeka a dosť som si kvôli nej poplakala.“

Peniaze
Aké to je byť zrazu takto nekonečne bohatá a úspešná? Zmenilo ju to? Erika si myslí, že nie. „Nie som materialistka,“ vyhlásila a vysvetlila: „Mám rada pekné veci, ale aj keď som teraz bohatá a idem nakupovať, ešte vždy radšej siahnem po lacnejších variantoch namiesto úplne drahých vecí, aj keď si ich môžem dovoliť.“ Napriek tomu, že má na sociálnych sieťach okolo 750 000 fanúšikov, jej tvár stále nie je na verejnosti veľmi známa, takže môže ísť kamkoľvek a kedykoľvek bez toho, aby ju niekto obťažoval.

Jej osobný rodinný život je pre ňu stále veľmi podstatný. Má dvoch synov v puberte, ktorí veľmi neriešia, čím sa ich mama živí a čo za knihu napísala. „Synovia veľmi neriešia, čo ich mamy robia, však?“, vie svoje Erika. Podstatné je, že v manželstve so scenáristom Niallom Leonardom im to stále klape, každú prípadnú hádku spolu ustoja a hneď aj vyriešia. Už nikdy sa nebudú musieť naháňať za živobytím, dokonca nemuseli by už nikdy pracovať. Minulý rok si kúpili nový veľký dom v Londýne, v ktorom si každý zariadil vlastnú kanceláriu.

Erika teraz pracuje na príbehu, ktorý začala písať ešte pred 50 odtieňmi sivej. O čom bude, nechce vopred za žiadnu cenu prezradiť. Začala zbierať umenie, stále miluje ružové víno, na zápästí jej cinká náramok od Tiffanyho a na pleci visí pravá Hermés kabelka. Ako ale sama tvrdí, je to len občasné rozmaznávanie sa. Aké sú jej plány do budúcnosti? Pokračovať v písaní, zaobchádzať s peniazmi ako predtým, než zbohatla, a predovšetkým byť šťastná.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Uto Mar 03, 2015 9:36 am

Minulý rok tento článok písali o film.
http://wanda.atlas.sk/film-50-odtienov- ... 35271.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť