Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Gélové nechty

Gélové nechty

od terez254 » Pon Mar 16, 2015 7:10 pm

Dávate si robiť gélové nechty? Skusali ste si ich spravit aj samy doma?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Gélové nechty

od sandras » Pon Mar 16, 2015 9:12 pm

mala som a nikdy viac ... doma by som to neskúšala, nemám na to ten správny umelecký talent .-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Gélové nechty

od terez254 » Pon Mar 16, 2015 9:57 pm

sandras píše:mala som a nikdy viac ... doma by som to neskúšala, nemám na to ten správny umelecký talent .-)


ja som ich ma tiez len raz v zivote a dost mi to znicilo nechty. teraz idem na svadbu tak zvazujem o tom znova.
ty mas ake zle skusenosti s nimi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Gélové nechty

od keilayh » Uto Mar 17, 2015 8:24 am

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Gélové nechty

od sandras » Uto Mar 17, 2015 2:01 pm

terez254 píše:
sandras píše:mala som a nikdy viac ... doma by som to neskúšala, nemám na to ten správny umelecký talent .-)


ja som ich ma tiez len raz v zivote a dost mi to znicilo nechty. teraz idem na svadbu tak zvazujem o tom znova.
ty mas ake zle skusenosti s nimi?


načisto zničené nechty, hoci som si ich nechala "vyrásť", nesmie sa to proste strhnúť, ani ked človeka omrzia. Jeden necht mi akosi odvtedy rastie stále zle, láme sa mi v strede, akoby mi ostalo poškodené to nechtové lôžko. Radšej skúsiť japonskú manikúru, alebo nejaké špeciálne laky a vypestovať si svoje nechty ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Gélové nechty

od terez254 » Uto Mar 17, 2015 2:39 pm

sandras píše:
terez254 píše:
sandras píše:mala som a nikdy viac ... doma by som to neskúšala, nemám na to ten správny umelecký talent .-)


ja som ich ma tiez len raz v zivote a dost mi to znicilo nechty. teraz idem na svadbu tak zvazujem o tom znova.
ty mas ake zle skusenosti s nimi?


načisto zničené nechty, hoci som si ich nechala "vyrásť", nesmie sa to proste strhnúť, ani ked človeka omrzia. Jeden necht mi akosi odvtedy rastie stále zle, láme sa mi v strede, akoby mi ostalo poškodené to nechtové lôžko. Radšej skúsiť japonskú manikúru, alebo nejaké špeciálne laky a vypestovať si svoje nechty ...



ako dlho je tomu, co si ich mala? ja som ich mala pred 4 rokmi, ale moje nechty nie su stale take ake boli pred tym. nehovorim, ze som ich mala nejak extra pevne, ale odvtedy mi jedndocuho rastu velmi slabo a v podstate ziadne nechty nemam.
japonska manikura? to som este nepocula. co je to?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Gélové nechty

od sandras » Uto Mar 17, 2015 8:30 pm

no je tomu už 2-2,5 roka, mala som ich v kuse asi 3 mesiace, dávala som si ich tuším 2x dorobiť, ale potom už to bola otrava, aj to šlo do peňazí, ale najmä ten čas, vyše hodiny, kým to manikérka celé urobila.
Tak som ich nechala vela vyrásť, pilníkovala si ich a nakoniec mi niektoré samé odpadli, niektoré som odstrihla. No a odvtedy mam nechty zvláštne, štiepu sa, niektoré mám akoby vrúbkované, nevyrastú ...

Japonská manikúra je taká, že ti len vyleštia a ošetria vlastné nechty, a potom sa nalakujú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Gélové nechty

od terez254 » Uto Mar 17, 2015 8:36 pm

sandras píše:no je tomu už 2-2,5 roka, mala som ich v kuse asi 3 mesiace, dávala som si ich tuším 2x dorobiť, ale potom už to bola otrava, aj to šlo do peňazí, ale najmä ten čas, vyše hodiny, kým to manikérka celé urobila.
Tak som ich nechala vela vyrásť, pilníkovala si ich a nakoniec mi niektoré samé odpadli, niektoré som odstrihla. No a odvtedy mam nechty zvláštne, štiepu sa, niektoré mám akoby vrúbkované, nevyrastú ...

Japonská manikúra je taká, že ti len vyleštia a ošetria vlastné nechty, a potom sa nalakujú.



ja celkovo vsadzam na prirodzenost, cize sa mi nepacia take tie dlhocizne, umele nechty, ale paci sa mi jemna francuzska manikura, preto sa pohravam s myslienkou, ze by som si ich znova dala spravit, ale zas mam ten isty problem, co ty, ze nechty mi to znicilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Gélové nechty

od terez254 » Uto Mar 17, 2015 8:36 pm

terez254 píše:
sandras píše:no je tomu už 2-2,5 roka, mala som ich v kuse asi 3 mesiace, dávala som si ich tuším 2x dorobiť, ale potom už to bola otrava, aj to šlo do peňazí, ale najmä ten čas, vyše hodiny, kým to manikérka celé urobila.
Tak som ich nechala vela vyrásť, pilníkovala si ich a nakoniec mi niektoré samé odpadli, niektoré som odstrihla. No a odvtedy mam nechty zvláštne, štiepu sa, niektoré mám akoby vrúbkované, nevyrastú ...

Japonská manikúra je taká, že ti len vyleštia a ošetria vlastné nechty, a potom sa nalakujú.



ja celkovo vsadzam na prirodzenost, cize sa mi nepacia take tie dlhocizne, umele nechty, ale paci sa mi jemna francuzska manikura, preto sa pohravam s myslienkou, ze by som si ich znova dala spravit, ale zas mam ten isty problem, co ty, ze nechty mi to znicilo.



ta japonska manikura znie fajn, ale tym, ze nemam skoro ziadne nechty tak sa mi to neoplati asi robit.
ty si to skusala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Gélové nechty

od vladkaPD » Pia Mar 20, 2015 8:13 am

umelace su uz pase, uz sa to nenosi, alebo skor nosia to len take ala modelky :D ako je plackova a spol. take maju vsetko umele cize k nim to pasuje. teraz je skor v mode jemna elegancia, cize iba svoje nechty najlepsie kratke a tie namalovane alebo teda natrete gel-lakom. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Gélové nechty

od terez254 » Pia Mar 20, 2015 9:37 am

vladkaPD píše:umelace su uz pase, uz sa to nenosi, alebo skor nosia to len take ala modelky :D ako je plackova a spol. take maju vsetko umele cize k nim to pasuje. teraz je skor v mode jemna elegancia, cize iba svoje nechty najlepsie kratke a tie namalovane alebo teda natrete gel-lakom. :wink:



ja som tiez za jednoduchost, ale francuzsku manikuru si nemozem spravit, ked mam kratke nechty.
no o tych modelkach ako plackova mas pravdu..clovek ani netusi, co si na sebe moze dat vsetko spravit..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Gélové nechty

od elis85 » Ned Máj 24, 2015 11:42 am

Áno, mne robí kamarátka a je to perfektné
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť