Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - Kam za slnkom v roku 2015?

Kam za slnkom v roku 2015?

od sandras » Uto Mar 24, 2015 1:57 pm

Kam sa chystáte v lete? Dajte nejaké dobré tipy, SK alebo zahraničie, kde je dobre s deťmi...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Kam za slnkom v roku 2015?

od keilayh » Uto Mar 24, 2015 6:49 pm

My budeme zrejme doma :D ale tak osobne mám rada Mallorcu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kam za slnkom v roku 2015?

od sandras » Uto Mar 24, 2015 9:15 pm

bola si tam už? Ja som bola len na pevnine v Španielsku a to už je 20 rokov dozadu. Išla by som hneď, ale pre 4 na letenky nenašetrím a autom to je nereálne.
U nás to vyzerá na Chorvátsko, aj ked zvažovali sme aj Albánsko autom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Kam za slnkom v roku 2015?

od keilayh » Uto Mar 24, 2015 10:04 pm

sandras píše:bola si tam už? Ja som bola len na pevnine v Španielsku a to už je 20 rokov dozadu. Išla by som hneď, ale pre 4 na letenky nenašetrím a autom to je nereálne.
U nás to vyzerá na Chorvátsko, aj ked zvažovali sme aj Albánsko autom.


Ano boli sme. Inak ja by som skôr volila last minut ako Chorvátsko :? Teraz sme to akurát riešili, a Chorvátsko vychádzalo strašne veľa :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kam za slnkom v roku 2015?

od sandras » Str Mar 25, 2015 7:04 am

ja mám Chorvátsko pochodedné dosť, už je to teraz tak, že vieme, do ktorej oblasti v Chorvátsku chceme ísť a kam by sme určite nešli. Do minulého roka sme chodili do hotelov, lebo deti boli malé a vedeli sme nájsť taký hotel, kde neplatili nič, alebo malú sumu, vždy sme sa vošli do maximálne 1200 eur za týžden (ak bol all inclusive light), alebo do tých 1000 s polpenziou.
Minulý rok sme boli týžden v hoteli na Makarskej a ešte 5 dní na priváte a zistili sme, že hotel nám už vyhovuje menej ako ten apartmán. Ale teda ja som nevarila ani jediný raz, my sme chodili na obed do plážovej reštiky a večer na pizzu, alebo na grilované ryby a tak... vyšlo to asi ako aj ten hotel, ale mali sme viac volnosti a podstatne lepšiu stravu za tie peniaze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Kam za slnkom v roku 2015?

od vladkaPD » Str Apr 01, 2015 6:05 pm

asi to bude nejaky last, zatial sme neriesili, chorvatsko skor nie ako ano a hlavne asi na blink ako planovat. co pocuvam, tak tam nebyva super pocasie, tak by som sa obavala zajednavat dopredu :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Kam za slnkom v roku 2015?

od sandras » Str Apr 01, 2015 6:14 pm

minulý rok tam fakt až tak teplo nebolo, ale za 2 týždne, čo sme tam boli, sme sa kúpali každý deň. Okrem toho chladnejšie počasie umožnilo aj trochu poznávanie krajiny, tak sme konečne videli Dubrovnik, deltu rieky Neretva (nááádhera a ten mandarínkový med a figy, čo sme tam nakúpili, mňam) boli na plavbe na súkromnom člne, preliezli ostrovčeky, boli na Pašmane, v morskom akváriu a múzeu námorníctva (čo náš malý bol totálne nadšený) ... takže vcelku vydarená dovolenka napriek pár kvapkám dažďa navyše.
Po minulé roky bol hic, to sme boli hlavne na pláži, keď je moc teplo, tak sa mi po mestách behať nechce.

My ideme dolu už teraz na víkend, na ostrov Krk, dnes tam bolo 19°C a na víkend hlásia síce ochladenie o 3-4 stupne, ale stále lepšie ako to, čo hlásia tu.

Letnú tiež práveže ešte extra neplánujem, vidím to na blink. Dcéra nás ukecáva na Taliansko, chcela by do Florencie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť