Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

od porubcanska » Sob Apr 20, 2013 1:57 pm

Ahojte, Chcem Vás upozorniť na pani Janu Kmeťovú z Kremnice. Objednáva si na dobierku ale dobierky neprevezme. Sľubuje aj stály odber vecí. Prosím neverte jej. Iba zbytočne vyhodíte peniaze za poštovné. Na výzvy nereaguje. :x :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Okt 15, 2011 3:58 pm

Re: Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

od gabi72 » Pon Apr 20, 2015 7:18 pm

Súhlas!
Strata na poštovnom je v mojom prípade 8,-eur :(
Mám chuť sadnúť do auta a ísť na výlet do Kremnice:)
Okrem stáleho odberu, má po operácii manžela, meškajú s manželovou výplatou, je chorá, poštárku poprosila, aby jej balíček doniesla, ide rodiť a plno ďalších výhovoriek.
Po mojom poslednom maily sa bude aspoň trochu báť, aj keď...je to chuderka s nízkym IQ.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Apr 10, 2010 2:39 pm

Re: Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

od Stanina » Štv Apr 23, 2015 5:59 pm

podobne aj mňa oklamala a dokonca 2x raz pred dvomi rokmi a raz teraz nedávno :? 2xpoštovné za dobierku som kvôli nej zaplatila :x nechápem prečo toto robí :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jan 16, 2012 8:40 pm

Re: Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

od sandras » Štv Apr 23, 2015 7:30 pm

vy ešte posielate niekomu na dobierku??? Ja ani náhodou. Bud osobný odber, alebo platba vopred ... ak na to niekto nepristúpi, radšej mu nepredám a počkám na ďalšieho záujemcu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

od vladkaPD » Pia Máj 01, 2015 8:33 pm

poslala by som kludne dobierku, ani ja by som v terajsej dobe neposlala vela penazi dopredu. ale je dobre pytat si nejaku zalohu, aspon na to postovne. ked odmietne aspon viete ze nemala cisty umysel. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

od porubcanska » Str Máj 06, 2015 9:51 pm

Ja mám tiež s ňou zlé skúsenosti s pred dvoch rokov. Teraz to skúša stále u iných.
Objednáva si tovar, dokonca sa dušuje na stály odber ale iný spôsob ako na dobierku nechce a nakoniec ju neprevezme.
Je to veľmi neseriózne jednanie a dávajte si na ňu pozor. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Okt 15, 2011 3:58 pm

Re: Janu Kmeťovú - neprebrata dobierka

od elis85 » Ned Máj 24, 2015 11:36 am

ja som raz prerobila na nejakom Kmeťovi, no z Kremnice to tuším nebolo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť