Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - zahradny nabytok

zahradny nabytok

od veverka1 » Uto Máj 12, 2015 6:51 pm

mate niekto zahradny nabytok na otvorenej terase? zaujimalo by ma či ho aj prikryvate alebo netreba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: zahradny nabytok

od sandras » Uto Máj 12, 2015 7:30 pm

asi záleží na tom, akú máš tú terasu, aký je materiál toho nábytku (drevo, alebo umelý ratan), či tam páli slnko celodenne, alebo nie ... my máme zastrešenú terasku a neprikrývam, je ale pravda, že nábytok tam máme starší a neriešim, či sa hneď zničí, albo nie, lebo ho budeme aj tak časom meniť.
Ak by som mala nový, asi prikrývam aspoň prvé roky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: zahradny nabytok

od veverka1 » Štv Máj 14, 2015 9:19 pm

sandras píše:asi záleží na tom, akú máš tú terasu, aký je materiál toho nábytku (drevo, alebo umelý ratan), či tam páli slnko celodenne, alebo nie ... my máme zastrešenú terasku a neprikrývam, je ale pravda, že nábytok tam máme starší a neriešim, či sa hneď zničí, albo nie, lebo ho budeme aj tak časom meniť.
Ak by som mala nový, asi prikrývam aspoň prvé roky.


terasa je otvorena cela a skoro cely deň tam svieti slnko. nabytok sa mi pači umely ratan, ale ked nezoženiem v dobrej cene tak kludne aj drevenny kupim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: zahradny nabytok

od sandras » Pia Máj 15, 2015 6:17 am

tak drevený budeš musieť na 100% prikrývať, ten umelý je odolnejší
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: zahradny nabytok

od keilayh » Pon Máj 18, 2015 10:03 pm

Dreveny by som určite prikryla, alebo ho dala aspoň pod altánok. Ratanový asi ani nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť