Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Internetové súťaže

Internetové súťaže

od melindi » Pon Dec 01, 2014 8:19 am

Zvyknete hrať tie internetové súťaže? Už ste vyhrali niečo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Internetové súťaže

od terez254 » Str Dec 03, 2014 8:34 pm

nezvyknem, akurat raz som zaregistrovala pod jednu stranku. Vyplnis taky dotaznik so zaujmami a podobne a ked budes vhodna na nejaku anketu tak sa ti ozvu, ty ju vyplnis a za to som dostala zadarmo 2 noci v hoteli pre dve osoby, ale len noci, jedlo nebolo zadarmo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Internetové súťaže

od sandras » Str Dec 03, 2014 8:56 pm

občas sa zapájam na jednom mamičkovskom fore (kam chodím roky) a už som čo to aj vyhrala, aj drobnosti, aj take drahšie veci
okrem toho som mala asi 2x šťastie na nivea, chodí mi newsletter, kde treba na nejakú otázku odpovedať, tak mi prišiel potom nejaký ich kozmetický výrobok
na FB zdielam jej.sk a cooltovka.sk, mne sa síce ešte nepodarilo vyhrať ale poznám osobne 2 kamošky, ktoré vyhrali ... takže to nie je podvod, fakt losujú
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Internetové súťaže

od vladkaPD » Štv Dec 04, 2014 9:09 am

vyhrala som na lose asi 3x po sebe :lol: vzdy 50centov, cize zakazdym novy los. cize kupila som, odchadzam a zistim ze tam mam 50centov tak som sa vratila pre novy a takto 3x, no uzasne jak trafena som sa citila :lol: inde som nevyhrala :roll: teda aspon si nespominam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Internetové súťaže

od melindi » Štv Dec 04, 2014 3:31 pm

Teraz som začala hrať tie adventné hry. Hrám na stránku Kaufland, Lidl, Markiza. Dobre by bolo niečo vyhrať na Vianoce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Internetové súťaže

od sandras » Štv Dec 04, 2014 5:58 pm

raz som takto na vianoce vyhrala Sodastream, my sme mali, tak bol ako darček
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Internetové súťaže

od melindi » Pia Dec 05, 2014 8:47 am

Inak Kauflandská je najlepšia. Oni rozdávajú najviac darčekov. Dneska 35 ľudí môže vyhrať kávovár.
Sandras, ty kde si vyhrala, na ktorej suťaži ten Sodastream?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Internetové súťaže

od melindi » Sob Jan 10, 2015 8:30 am

Teraz som vyhrala na Wallett krém. Ako sa začína Vám rok? Vyhrali už v tomto roku niečo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Internetové súťaže

od elis85 » Ned Máj 24, 2015 11:49 am

Súťažím v nich pravidelne, ja som tento rok napríklad vyhrala na http://www.guaranaplus.sk/ balenie Guarany a o 2 dni bolo doma, perfektná komunikácia a najkrajší balík od eshopu aký som kedy videla :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am

Re: Internetové súťaže

od sandras » Ned Máj 24, 2015 12:46 pm

melindi píše:Inak Kauflandská je najlepšia. Oni rozdávajú najviac darčekov. Dneska 35 ľudí môže vyhrať kávovár.
Sandras, ty kde si vyhrala, na ktorej suťaži ten Sodastream?


vo vianočnej súťaži na www.rodinka.sk , už som tam vyhrala toho viac na tej stránke :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Internetové súťaže

od nelia0 » Pia Jún 05, 2015 7:53 am

možno prínosné, veľa súťaží, ubehnutých starých aj nové mám v záložke na http://zaujimavosti.net/sutaze/
kde je teraz aktuálna možno asi len jedna. Ale hádam zas pribudne.

ak sa bavíme o odpovedz a vyhraj. Lebo online hry a MIlka a všelijaké "nazbieraj skóre" to sa dá oklamať. Švagor vysvetlil, že kým sa z PC odošle údaj o výške skóre, dá sa to upraviť. Neverím tomu teda. Tým súťažiam s hrami a skóre.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Jún 05, 2015 7:40 am

Re: Internetové súťaže

od elis85 » Str Júl 15, 2015 4:30 pm

Áno, súťažím stále, teraz pekná súťaž napríklad na http://www.mymuzi.sk/sutaz-express-diet/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť