Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - ťažkosti pri kojení

ťažkosti pri kojení

od xilvi12 » Ned Aug 20, 2017 10:56 pm

Ahojte, chcem sa spytat ci ste mala niektora problem so zacervenanymi bradavkami pocas dojcenia. Viem, ze mnohe mamicky trapia rozne vazne problemy pocas dojcenia a niektore skoncia s nepeknym stavom poranenia bradaviek. Ja som s nicim takym problem doteraz nemala, avsak minuly tyzden mi zacali cervenat bradavky a pocitujem mierne palenie. Skusila som kalciovu mast, pomohlo to, ale mierne cervenanie pretrvava. Viete mi poradit nejaku mast, ktora dostatocne zabera? Nerada by som skoncila s vaznejsim stavom. Dakujem za kazdu radu a tip.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 10:52 pm

Re: ťažkosti pri kojení

od matkamrazova » Ned Aug 20, 2017 11:03 pm

Ahoj, tak tento problem velmi dobre poznam, ale dobre robis, ze to nepodcenujes ;). Ja mam super skusenosti s compresses naplastami, tie mi ucinkovali skvele, alebo potom maste, ktore zaroven vyuzijes aj pre dieta na natieranie cervenej a suchej pokozky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 11:00 pm

Re: ťažkosti pri kojení

od xilvi12 » Ned Aug 20, 2017 11:04 pm

Ahoj dakujem za reakciu. Smiem sa spytat s ktorou mastou mas dobre skusenosti? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 10:52 pm

Re: ťažkosti pri kojení

od xilvi12 » Ned Aug 20, 2017 11:13 pm

:D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 10:52 pm

Re: ťažkosti pri kojení

od matkamrazova » Ned Aug 20, 2017 11:16 pm

Ja som pouzivala tuto https://www.drmax.sk/propanthen-365-baby-30/ a bola som s nou velmi spokojna :). Taktiez malej sluzila na zadocek, takze dvojite vyuzitie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 11:00 pm

Re: ťažkosti pri kojení

od xilvi12 » Ned Aug 20, 2017 11:19 pm

Super, dakujem pekne za odporucanie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 10:52 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť