Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Testovanie a tehotenský test - prenatálny test áno alebo nie?

prenatálny test áno alebo nie?

od xilvi12 » Štv Sep 28, 2017 10:47 am

Ahojte maminy, chcem sa spýtať či niektora z vás podstúpila penatálny test, konkrétne tento www.niftytest.com/sk/ a aké máte skúsenosti s ním?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 10:52 pm

Re: prenatálny test áno alebo nie?

od matkamrazova » Štv Sep 28, 2017 10:50 am

Ahoj ja som ho podstúpila po konzultácii s gynekologičkou. Po odbere krvi mi výsledky prišli do týždňa , test neodhalil žiadne poruchy a vyšlo mi, že sa narodí zdravý chlapec :). Ak ti vyšli zlé tripple testy alebo ultrazvuk, tak ho naozaj odporúčam, pretože testuje najviac, až 18 genetických porúch.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 11:00 pm

Re: prenatálny test áno alebo nie?

od xilvi12 » Štv Sep 28, 2017 10:54 am

Ďakujem za pozitívnu reakciu. A vieš aj o nejakých prípadoch kedy sa výsledky vyšli nepresne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 10:52 pm

Re: prenatálny test áno alebo nie?

od xilvi12 » Štv Sep 28, 2017 10:56 am

Ďakujem za pozitívnu reakciu. A vieš aj o nejakých prípadoch kedy sa výsledky vyšli nepresne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 10:52 pm

Re: prenatálny test áno alebo nie?

od matkamrazova » Štv Sep 28, 2017 11:00 am

Ešte som o nijakom takom nepočula, ale súčasťou toho testu je aj postenie pre takýto prípad. Každopádne sa poraď s lekárkou, prípadne priamo im napíš. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 11:00 pm

Re: prenatálny test áno alebo nie?

od matkamrazova » Štv Sep 28, 2017 11:00 am

Ešte som o nijakom takom nepočula, ale súčasťou toho testu je aj postenie pre takýto prípad. Každopádne sa poraď s lekárkou, prípadne priamo im napíš. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Aug 20, 2017 11:00 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť