Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - Pre ake plienky ste sa rozhodli?

Pre ake plienky ste sa rozhodli?

od siimmii » Str Máj 19, 2010 6:44 pm

ahojte chcem sa spytat ci pouzivate niekto este bavlnene plienky alebo pampers.Aky mate na to nazor ktore je lepsie zozaciatku pouzivat?Kde sa menej zaparuje zadocek?diky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm

od lubenka77 » Str Máj 19, 2010 7:19 pm

Ahoj, no my sme látkové plienky používali asi do 9 mesiacov, potom to už bolo "zložité" kvôli pokusom o chodenie, pretože to nebolo najpohodlnejšie :) Na noc som ale vždy dávala pampersku. Keď bol syn maličký, neznášal pocit mokra, takže aj tie pampersky, keď som mu ich zo začiatku dávala, som musela po jednom pocikaní vymeniť...myslím, že určite v tých bavlnených je menej chémie, ale pampersky sú zas pohodlnejšie...a teraz majú aj všade akcie, nie ako predtým, 11 sk za plienku. Mamičky ešte chvália tie bavlnené plienkové nohavičky (Popolino alebo tak nejak sa volajú)...asi som ti moc nepomohla v rozhodovaní, ale najlepšie asi bude, keď to vyskúšaj, a uvidíš, čo vám bude lepšie vyhovovať. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od inguli » Str Máj 19, 2010 9:20 pm

ja som 1 synovi / ma 13/davala dlho bavlnene ale teraz pri druhom od narodenia pampersky a ziadny problem nebol :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Štv Máj 20, 2010 8:18 pm

pri dcere pár týždnov latkovky, ale bola uplakané dieťa, nestíhala som prať a žehliť, nemala som an to nervy, že konečne zaspala a cikla si, zobudila sa na mokro a zasa začala vrešťať :roll:
takže sme prešlli na pampersy a odvtedy som mala spokojnejšie dieťa a ja ovela viac času

Pri synovi som už latkovky ani neskúšala, od narodenia v pampersoch a bez problemov. Obaja sa odučili úplne od plienok (aj v noci) okolo 2 rokov.

Na noc som zvykla kupovať originál pampers a cez den lacnejšie TESCO alebo z LIDL.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Pia Máj 21, 2010 9:14 am

Pri oboch detičkách pampersky. Starší má už 7 rokov, mladší 4 mesiace. Problém so zaparovaním sme nemali a ani nemáme, ale snažím sa aby bol čo najčastejšie cez deň, keď nie je zima, odbalený, nech sa "vetrá". :D Sú síce trochu nákladnejšie, ale zase ušetríš prášok a energie na pranie a žehlenie a hlavne KOPU NERVOV :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

:-)

od siimmii » Sob Jún 12, 2010 3:09 pm

dakujem pekne za rady
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť