Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Prvý rok života - prikrmy

prikrmy

od siimmii » Pon Feb 07, 2011 4:06 pm

ahojtechcela by som sa spytat,mam 8mesacnu dcerku a pomalicky uz 2mesiac prikrmujem moc nechce viacmenej nacumel musim dat a tak.. Chcem sa spytat na aku dlhu dobu mozem urobit masko so zeleninou a uchovat v chladnicke. Ja to robim na 3dni nevadi to?Nieje to dlho pokial to spapa?A v com je to najvhodnejsie uskladnit popripade moze sa to zamrazit?dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm

od sandras » Pon Feb 07, 2011 6:41 pm

ja som varila zvyčajne na 2 dni
a možeš aj zmraziť, len nie cestoviny, ryžu
najlepšie je uvariť si len zeleninku + mäsko a "prílohu" dovariť čerstvú
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od christine21 » Str Feb 09, 2011 12:42 am

ja som tiež nechávala len dva dni, radšej toho urob menej :) viacej chutí čerstvé :wink:
ked som mala kuracie prsia tak som si ich rozkrájala surové ma malé kusky zodpovedájuce 1-2 porciám pre malú zabalila každý zvlášť do sáčku a nechala v mrazničke, ked som potrebovala pre malu uvarit tak som mala vždy nachystané
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

dakujem

od siimmii » Str Feb 09, 2011 9:27 pm

dakujem a odkedy mozme papat ryzu a cestoviny?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm

od sandras » Str Feb 09, 2011 9:47 pm

ryža je bezlepkova, takže ta kludne od uplneho začiatku podavania príkrmov. Ja som zahusťovala ryžou, ak sa mi podarilo navariť príliš riedku polievku. Zemiaky tiež može od začiatku. Cestoviny od 8. mes.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť