Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - prípravky na vlasy

prípravky na vlasy

od aja1111 » Ned Jan 22, 2012 4:49 pm

ahoj, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s prípravkami na podporu rastu vlasov ako je napríklad Donnahair a podobne. Sú dosť drahé, tak ma zaujíma, či majú naozaj viditeľný účinok alebo sú to vyhodené peniaze. Ak máte dobré skúsenosti s inými produktami napíšte. Ďakujem za všetky príspevky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Mar 06, 2009 9:34 pm

od jankanoly » Ned Jan 22, 2012 8:51 pm

ahoj, tie nepoznám, ale ampulky od vichy mám odskúšané a tie odporúčam určite,zaručene fungujú,po porode mi tak strašne začali vypadávať vlasi,až som mala lisiny,po tých ampulkách začali hned viditelne rásť vlasy na tých miestach a prestali vypadávať,stoja síce tiež okolo 40e,podla toho aké balenie,ale tie odporučujem,určite :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od ingridd » Str Jan 25, 2012 12:23 am

ahoj, možno pomôže len zmena životosprávy , link o vlasoch je na stranku dr. bukovského z ambulancie klinickej výživy

http://www.akv.sk/index.php?option=com_ ... iew&id=811
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť