Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - profesionalny rodič

profesionalny rodič

od vivera » Štv Okt 02, 2008 3:09 pm

mate niekto skusenosti zo zamestnaním profesionalny rodič...prosím ozvite sa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 1:00 am

od mataklinec » Pia Okt 03, 2008 10:12 am

Ahoj, ja zatial nie ale tiez ma to velmi zaujima, uvazujeme o tom s manzelom aj ked mame 3 svoje deticky. Budem sledovat ci ti nepride nejaka odpoved. Mata
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Štv Máj 01, 2008 12:00 am

Ja som...

od najJulinka » Ned Nov 09, 2008 8:42 pm

Ahojte. Ja som profi :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

Re: Ja som...

od mimi004 » Ned Nov 09, 2008 10:21 pm

najJulinka píše:Ahojte. Ja som profi :wink:

mohla by si prosím opísať čo to obnáša byť profesionálny rodič??počujem to prvý krát :oops: ale zaujíma ma to..díky :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Júl 24, 2007 12:00 am

Re: Ja som...

od najJulinka » Ned Nov 09, 2008 10:42 pm

mimi004 píše:
najJulinka píše:Ahojte. Ja som profi :wink:

mohla by si prosím opísať čo to obnáša byť profesionálny rodič??počujem to prvý krát :oops: ale zaujíma ma to..díky :D

Staram sa o 2 deti a dostávam za to plat. :wink: Normálne akokeby o svoje. Akurát musim vyučtovať bločkami čo som im kupila (okrem stravy - to nemusim dokazovať bločkami, že papkaju). :lol: Normálne asi ako maminka na materskej s 2 detmi, ale dostávam za to plat a tie deti nie sú moje... Ale chodime von, hrame sa, krmim, prebalujem... :wink: A strašne rada sa na nich dívam ked spinkajú... Asi tak ako každá mamina :wink: :D
Aby človek mohol byť profi rodič, tak musí mať čistý odpis z registra trestov, mať minimálne maturitu a musí mať prípravu na prof. rodičovstvo (60 hodín ppre tých čo maju maturitu a pre tých čo maju vysokoškolské vzdelanie , tak 40 hodín) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od mimi004 » Ned Nov 09, 2008 10:54 pm

najJulinka::: díky za info,vyzerá to velmi pekne,ja teda mám svoje dve deti,tak neviem ako by to išlo..ale aj tak dakujem.. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Júl 24, 2007 12:00 am

od vivera » Pon Nov 10, 2008 7:28 pm

prosim , možte mi poslat adresy na diskusie na mail? dakujem okrucka@gmail.com
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 1:00 am

od najJulinka » Pon Nov 10, 2008 10:07 pm

vivera píše:prosim , možte mi poslat adresy na diskusie na mail? dakujem okrucka@gmail.com
:wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od vivera » Pon Nov 10, 2008 11:04 pm

Dakujem :P :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 1:00 am

od najJulinka » Pon Nov 10, 2008 11:12 pm

vivera píše:Dakujem :P :P :P :P

Nie je zač :wink: Máme radi, ked sa niekto k nám pridá :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

Re: Ja som...

od anuliatko » Sob Dec 06, 2008 12:30 pm

najJulinka píše:
mimi004 píše:
najJulinka píše:Ahojte. Ja som profi :wink:

mohla by si prosím opísať čo to obnáša byť profesionálny rodič??počujem to prvý krát :oops: ale zaujíma ma to..díky :D

Staram sa o 2 deti a dostávam za to plat. :wink: Normálne akokeby o svoje. Akurát musim vyučtovať bločkami čo som im kupila (okrem stravy - to nemusim dokazovať bločkami, že papkaju). :lol: Normálne asi ako maminka na materskej s 2 detmi, ale dostávam za to plat a tie deti nie sú moje... Ale chodime von, hrame sa, krmim, prebalujem... :wink: A strašne rada sa na nich dívam ked spinkajú... Asi tak ako každá mamina :wink: :D
Aby človek mohol byť profi rodič, tak musí mať čistý odpis z registra trestov, mať minimálne maturitu a musí mať prípravu na prof. rodičovstvo (60 hodín ppre tých čo maju maturitu a pre tých čo maju vysokoškolské vzdelanie , tak 40 hodín) :wink:

Môžem sa opýtať v akom DeD si zamestnaná ako profirodič?Samozrejme ak je to možné.Ja mám hotovú prípravu,ale akosi sa nedarí nájsť DeD,kde by potrebovali profirodiča.Ďakujem za odpoveď
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

od vivera » Sob Dec 06, 2008 12:53 pm

Ahoj, a kde si si robila prípravu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 1:00 am

od anuliatko » Sob Dec 06, 2008 3:24 pm

vivera píše:Ahoj, a kde si si robila prípravu?

Ahoj,prípravu som si robila v o.z Návrat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

od najJulinka » Sob Dec 06, 2008 3:31 pm

Ja som si prípravu robila v Usmeve, moja mamka si robila prípravu v Návrate.
Ja som zamestnaná v DeD v KE na Hurbanovej ulici, ale myslím, že dalsí profi rodič sa neprijma, lebo domov už nebude prijmať zdravé deti, ale len zdravotne a mentálne postihnuté. Bola som predposledná prijatá. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 9:07 pm

od anuliatko » Sob Dec 06, 2008 4:44 pm

najJulinka píše:Ja som si prípravu robila v Usmeve, moja mamka si robila prípravu v Návrate.
Ja som zamestnaná v DeD v KE na Hurbanovej ulici, ale myslím, že dalsí profi rodič sa neprijma, lebo domov už nebude prijmať zdravé deti, ale len zdravotne a mentálne postihnuté. Bola som predposledná prijatá. :wink:

No nájsť DeD,ktorý profirodičov prijíma je fakt fuška.Doteraz sa mi to nepodarilo.Dúfam,že po Novom roku to bude ináč.Dúfam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Dec 06, 2008 12:17 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť