Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Prosím ktoý kočík je lepší?Jane či CAM Cortina?

Prosím ktoý kočík je lepší?Jane či CAM Cortina?

od teysii » Sob Nov 07, 2009 11:30 am

Potrebujem súrne poradit.idem už kupovat kočík.a neviem sa rozhodnút ktrorý je lepší.Viac sa mi páči cam cortina x3,lebo sa dá športová čast otočit do protismeru a to je u mna najdôležitejšie.len ta čo ju mam vyhliadnutú ma umelé kolieska a neviem aké sú!!!!!dost sa ich obávam!má niekto s nimy skúsenosti?Prosíííííím!!!!!!!!!!!!!
Obávam sa aby tie kolieska nerabkali,nevbijali sa do nich kamienky.Dakujem za kažú radu!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od alex » Sob Nov 07, 2009 1:28 pm

ja som jednoznačne za značku Jane
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od teysii » Sob Nov 07, 2009 6:19 pm

Dakujem alex.len jane u mna moc nie,lebo tam sa nedá otočit-prekliknut športová čast do protismeru.či dá?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od Michaela1234 » Štv Nov 19, 2009 5:50 pm

Neviem či ste skúšali, ale ja si myslím že Bebe Confort High Trek.Jednoduché ovládanie, žiadne prizliekanie konštrukcie, ľahčí a najmä širší.
tá cortina je nesmierne úzka v pleciach. Ak ju pozeráte teras je v akcii na plastových kolesách a nafukovacie kolesá sú k nej gratis.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Jan 25, 2009 3:14 pm

od rikisz » Pia Nov 20, 2009 11:15 am

kamarátka má cortinu ja jané a sme obidve veľmi spokojné, až na to otáčie sú tie kočíky takmer rovnaké čo sa týka priestrannosti aj manipulácie, akurát len to , že v cortine sa dá sedačka otáčať, tie kolesá sú v pohode vôbec nevydávajú takmer žiaden zvuk a to je kočík už po 2 deťoch a vraj sa na cortinu dajú dokúpiť nafukovacie , ale pri umelých aspoň nedostaneš defekt,
či už sa rozhodneš pre jané alebo cortinu budeš podľamňa spokojná
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od teysii » Sob Nov 21, 2009 10:34 pm

Dakujem rikisz.už sme kúpili kortinu.len sa ta chcem opítat,ked tvoja kamarátka ma tieš kortinu.neuvolnilo sa jej neako predné koleso,teda cele aj s tym výklenkom.lebo mne to celé akosi logá.a tá pani čo mi predala mi tvrdila že je v 100% stave.(kúpil mi ho známy,lebo to bolo moc daleko)som s toho trochu neštasná.dakujem za odpoved.
Ináč aj moja kamarátka ma jane a ja už kortinu :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od rikisz » Uto Nov 24, 2009 12:07 pm

neviem opýtam sa jej , ale nezdalo sa mi že by jej to tam longalo aj ked používaním sa to asi môže stať pýtam sa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od teysii » Str Nov 25, 2009 10:38 am

Dakujem budem vám velmi vdačná.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od alex » Str Nov 25, 2009 11:16 am

Ja som poradila jane preto, lebo na cortinu som veru kladne referencie moc necitala. Vzdy som nasla nieco taketo, citujem '' Cortina je takový hrkadlo''... jane je podla mna kvalitnejsi kocik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od rikisz » Štv Nov 26, 2009 7:24 am

tak pýtala som sa na to koleso aj som ho pozerala , ale nejak to tam nehrkoce.mala dobrý nápad kamarátka, že ak máte možnosť chodte do nejakého obchodu s kočíkmi a pozrite tam v akom je to stave samozrejeme ked je kočík používaný tak nejaké opotrebovanie tam byť musí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od teysii » Štv Nov 26, 2009 8:19 pm

Dakujem véélmi pekne!!!Ved som ten kočík kupovala z druhej ruky,tak som aj čakala neaké to opotrebovanie.ale predavajuca mi tvrdila,že je v 100% Stave!!no to podla mna 100% stav nieje!!aj ja si myslím,že jané je kvalitnejší kočík,len som sa rozhodla pre cortinu,lebo tam sa dá otočit športová čast.keby sa to dalo na jané,nerozmýšlam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od alex » Štv Nov 26, 2009 8:41 pm

Jane slalom nová kolekcia - už sa bude dať otočiť sedačka

http://www.janecz.cz/aktuality

NOVÁ KOLEKCE JANÉ 2010
SLALOM REVERSE - upravená tužší konstrukce modelu Slalom Pro s otočným sezením, nová širší AIR kola, nová konstrukce zadní nápravy tvaru " C" s novou brzdou
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od teysii » Sob Nov 28, 2009 11:52 pm

Nič v zlom Alex,ale to si mi račej nemala písat :) .ale aj tak ja som už potrebovala kočík.neviem či by som potom mala čas a určite bude riádne drahý!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od alex » Ned Nov 29, 2009 3:23 pm

teysii píše:Nič v zlom Alex,ale to si mi račej nemala písat :) .ale aj tak ja som už potrebovala kočík.neviem či by som potom mala čas a určite bude riádne drahý!


ved jasne, on bude na trhu asi aj tak az od dalsieho roka... a tak potom ked tak vymenis :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od teysii » Pia Dec 11, 2009 2:03 pm

No tak to by môj chlap už asi neprdýchal!keby som mu povedala,že chcem aj túto cortínu vymenit :oops: máme zatial (ešte pár týždnou)iba jednu dcérku a už tretí kočík!no tento je pre druhú.lebo prvý sa mi zlomil- po 5 mesiacoch sa zlomila konštrukcia a druhá buginka.tá je až od pol roka( + -).tú nám už netreba,lebo som dcérku rozchodila.a dva kočíky by som asi neutisla a súrodenecký by bol zbytočný.Dakujm Vám všetkým za informácie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť