Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oblečenie a obuv - prosim o radu

prosim o radu

od brigita1988 » Pon Okt 27, 2014 11:19 am

Ahojte. Vie mi niekto poradit, co by som mohla vyuzit najlepsie. Mam doma 2 mesacne babo, a coskoro tu uz bude zima. Doteeaz sme chodili von s kocikom, ale uvazujem na babysatke alebo su aj specialne bundy na nosenie, ci to stoji zato, je to draha zalezitost, a neviem ci dotoho investovat. Musim chodit pre starsieho do skolky alebo len tu do obchodu ( malicky obchod) a s kocikom to je nepohodlne, ani sa nezmestime niekedy, a nosim vsade spinu. Dakujem za odpovede :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: prosim o radu

od keilayh » Pon Okt 27, 2014 12:17 pm

brigita1988 píše:Ahojte. Vie mi niekto poradit, co by som mohla vyuzit najlepsie. Mam doma 2 mesacne babo, a coskoro tu uz bude zima. Doteeaz sme chodili von s kocikom, ale uvazujem na babysatke alebo su aj specialne bundy na nosenie, ci to stoji zato, je to draha zalezitost, a neviem ci dotoho investovat. Musim chodit pre starsieho do skolky alebo len tu do obchodu ( malicky obchod) a s kocikom to je nepohodlne, ani sa nezmestime niekedy, a nosim vsade spinu. Dakujem za odpovede :)


Tuna je diskusia kde píšu o šatke
satka-na-nosenie-deti-t5880.html vyskušaj, možno ti to bude vyhovovať. Ja by som možno volila vajičko a podvozok quinny zapp
Prílohy
0005437_korek_quinny_zapp_xtra_2_2014.jpeg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: prosim o radu

od gombicka1 » Pon Okt 27, 2014 12:28 pm

brigita1988 píše:Ahojte. Vie mi niekto poradit, co by som mohla vyuzit najlepsie. Mam doma 2 mesacne babo, a coskoro tu uz bude zima. Doteeaz sme chodili von s kocikom, ale uvazujem na babysatke alebo su aj specialne bundy na nosenie, ci to stoji zato, je to draha zalezitost, a neviem ci dotoho investovat. Musim chodit pre starsieho do skolky alebo len tu do obchodu ( malicky obchod) a s kocikom to je nepohodlne, ani sa nezmestime niekedy, a nosim vsade spinu. Dakujem za odpovede :)


kamaratka nosila manzelovu bundu :D ale mala skolku pod oknami, a rychlo to prebehla
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: prosim o radu

od brigita1988 » Pon Okt 27, 2014 12:43 pm

Doteraz sme chodili s vajickom ale je uz chladnejsie, a neviem ju uz tak dobre zakryt dekou, a coskoro uz budeme potrebovat fusak. A dvihat kocik na schodoch je tiez vycerpavajuce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: prosim o radu

od melindi » Uto Okt 28, 2014 9:43 am

Existujú už fuksaky do vajíčka. Aj ja som mala také.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: prosim o radu

od brigita1988 » Uto Okt 28, 2014 10:38 am

A boli dobre? Malo tam babo dostatok miesta?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: prosim o radu

od melindi » Str Okt 29, 2014 3:33 pm

Áno, bolo to veľmi dobre. Je tam dosť miesto.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: prosim o radu

od Sona14 » Uto Nov 04, 2014 10:54 am

Fusak do vajíčka je super vec, aj ja ho mám.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť