Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - prozba

prozba

od sassenka » Sob Aug 07, 2010 12:22 pm

ahojte mamicky ktora mi pomoze alebo poradi moj 19mesacny syncek vnoci nemoze spinkat kazdych 20 minut je hore z krikom jak keby sa bal niecoho aj sme uz skusili aby spinkal prinas ale kazdu noc sa to opakuje a pritom je zdravucky nic mu neni ak sa uz nejaka mamicka stakymto niecim stretla tak ju prosim pomoct uz sme sa mesiac nevispali dakujem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od otrida11 » Sob Aug 07, 2010 1:42 pm

AHOJ SASSENKA. NO, MOZE TO MAT MILION DOVODOU. :cry:
TAZKO JE RADIT, LEBO KAZDA SKUSENOST MOZE BYT INDIVIDUALNA. :wink:
NEZASKODILO BY SA PORADIT S ODBORNIKOM, PSYCHOLOGOM. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od sassenka » Sob Aug 07, 2010 4:34 pm

Ahoj otrida11 to ma nenapadlo ist snim psichiatricke lebo sak ma len 19mesiacov tak jaky by mohol mat stres :) vsetci ho lubime a lasku ma od vsetkych v rodine naozaj neviem :? :? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

Re: prozba

od nelly123 » Sob Aug 07, 2010 5:24 pm

sassenka píše:ahojte mamicky ktora mi pomoze alebo poradi moj 19mesacny syncek vnoci nemoze spinkat kazdych 20 minut je hore z krikom jak keby sa bal niecoho aj sme uz skusili aby spinkal prinas ale kazdu noc sa to opakuje a pritom je zdravucky nic mu neni ak sa uz nejaka mamicka stakymto niecim stretla tak ju prosim pomoct uz sme sa mesiac nevispali dakujem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:




Ahoj,može to byt tzv.detsky des-to byva u malych detičiek,že zaspia a potom kričia a nieje možne ich utišit,ako keby su v ataku a nemožu sa ukludnit...najlepšie je ist k detskej lekarke a určite riešit to čonajskor...daj si "detsky des u deti,alebo plač v noci-proste niečo podobne do vyhliadavača a určite najdeš podobne temy a aj prakticke rady...a ak možeš behni do lekarne-aj na pohotovostnu(je sobota) a vypytaj si nejake homeopatika,videla som aj sirup na dobry spanok-alebo si hod tiež do vyhliadavača detske homeopatika a vyber si s tadial a potom "šup"do lekarne a pripomen lekarničke,že drobec ma len 19 mesiacov-možno ti aj ona niečo preda,čo može "na volno" :wink: :wink: :wink: možno to zaberie,ale aj tak by som šla v pondelok k detskej lekarke-spytat sa :) :) :) držim vam palčeky,nech sa všetci pekne vyspite :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od sassenka » Ned Aug 08, 2010 1:28 pm

Ahoj nelly dakujem ti za radu skusim to ak to nepomoze tak pojdem doktorke ale moc snim nechcem chodit doktorke aby mi tam nenachytal aj nieco viac ale dakujem ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od sassenka » Pon Aug 09, 2010 12:56 pm

babulky moje ktora by mi vedela este poradit nocny des na internete som nasla ale iba starsie deticky to maju ale moj malinky ma 19mesiacov uz nevladzeme sme zufali a este sa to tam uplne inac opisuje ze raz zanoc 20minut placu ale nas malinky sa da upokojit lenze je to kazdych 20minut vobec nespime :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od otrida11 » Uto Aug 10, 2010 2:41 pm

AKO SOM UZ PISALA, TREBA NAVSTIVIT ODBORNIKA. AJ KED NIE NA HLAVICKU, ALE NA DUSICKU... TEDA TOHO PSYCHOLOGA... :idea:
NA TOM NIC NIE JE. NETREBA SA BAT ANI CAKAT. TVOJ MALICKY MA JEDNODUCHO NEJAKY PROBLEM, S KTORYM KED SI NEVIETE RADY, NA TO SU KOMPETENTNI, ABY VAM POMOHLI. :D
LEN SMELO DO TOHO. :P DRZIM PALCE. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od sassenka » Uto Aug 10, 2010 5:01 pm

ahoj skusim uvidim :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od ingridd » Str Aug 11, 2010 6:32 pm

ahoj, v linku je kniha so zaujimavým nazvom http://www.martinus.sk/?uItem=53855 nečitala som ju sice :oops: ale možno v nej nájdeš dpoved alebo riešenie
čitala som od tejto autorky knihu MALY TYRAN a tá sa mi páčila, len preto sa odvažujem odporučiť ti ju :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od livijja » Str Aug 11, 2010 11:25 pm

dobry vecer ahodou som nahladla do tejto temy a mala som podobny problem s malym ked mal rok a pol . viem to ochopit skusala som kadeco a nic nepomahalo. ked ma dietatko vela zazitkov cez den , blaznenie ako kazdy rodic sa hraje s dietatkom sem tam zatoci a pod ...... dietatko zacina vnimat okolo seba vela veci a vecer sa to odzrkadluje , po 2 mesaicoch som sa 1 krat vyspala ze konecne normalne, ked maly zacla plakat zobudila som ho uplne ocka mal zavrete a plac neskutocny plat a ked sa prebral potom bolo dobre par krat sa to opakovalo a teraz klopem ziaden problem , dalsia vec bola ze bol smednucky a plakal skusala som kadeco, ziadneho odbornika netreba je to dietatko kt ma kopec zazitkov nevlacte ho zbytocne po doktoroch ak nemusite moja rada , .....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od sassenka » Štv Aug 12, 2010 11:50 am

Dakujem vam za vsetky nazory skusame ale nic nezabera neviem mozno sa stoho dostaneme este raz dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Aug 12, 2010 4:38 pm

podla toho, čo píšeš, nočný des toot nie je ... nočný des mala dcera a to sa budila nepravidelne, tak 1x do týždna, niekedy len 1x do mesiaca 1x za noc a vrieskala, nikoho nespoznávala a postupne z toho vyrástla

si si istá, že ho nič nebolí (napr rastúce zadné zúbky, uško...) alebo nepapaá na večeru nejaké jedlo, ktoré nedokáže stráviť? Nezaviedli ste v poslednej dobe nový druh potraviny, ktorá by mohla spôsobiť boelsti bruška? Naš maly zle spával po zavedení kravského mlieka, svrbela ho koža, škriabal sa a budil sa ... nakoniec sme zistili alergiu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sassenka » Štv Aug 12, 2010 6:15 pm

ahoj viesco praveze to mi nejde do hlavy neboli ho nic a zubky uz mame vsetky jedlo sme ties nemenily vsetko robime tak jak ked spinkaval celu noc ties som zistila ze to nieje des lebo som si otom citala ale toto jeho budenie trva uz dlho a kazda noc sa opakuje rovnako kazdich 20minut je hore uz nevladzeme je to namahave ale hlavne premna lebo ja zaspavam hodinu muz lahne a spi samko ties haja ked ho ulozim tak ja uz neviem asi sa nenajde mamicka ktora si nieco taketo uz preskakala a poradila by mi inac vsetkym vam dakujem :lol: :lol: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od AnDuLkA1985 » Štv Aug 12, 2010 7:32 pm

ahojte my sme mali taku skusenost no nie priamo my ale sestra a ona byva u nas, maly plakal koli tomu ze sa nechcel ptytat na zachod no ale neviem ako u vas u kazdeho to je ine
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv Aug 12, 2010 7:12 pm

od sassenka » Pia Aug 13, 2010 1:30 pm

Ahoj my mame este plenecky tak to ties neni ten dvovod inac dakujem :? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť