Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - prvý deň v škole

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 10:37 am

nakopať takému riaditeľovi do zadku....keď pri takých deťoch niečo také schváli :x :x :x :x oni nie sú normálny :wink: :wink: :wink: :wink: o chvíľu už budú vyžadovať, aby sa chodilo aj v sobotu do školy....môj syn ešte len prišiel v piatok zo školy a už mi referoval, že na budúci týždeň majú rodičko o 12:00 hod....teraz aby som si z práce brala dovolenku :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: to už ani poobede nemôžu dať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 5:06 pm

Jajus345 píše:nakopať takému riaditeľovi do zadku....keď pri takých deťoch niečo také schváli :x :x :x :x oni nie sú normálny :wink: :wink: :wink: :wink: o chvíľu už budú vyžadovať, aby sa chodilo aj v sobotu do školy....môj syn ešte len prišiel v piatok zo školy a už mi referoval, že na budúci týždeň majú rodičko o 12:00 hod....teraz aby som si z práce brala dovolenku :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: to už ani poobede nemôžu dať



To nemyslíš vážne???neopísal si to len zle z tabule?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 5:14 pm

a ešte mi povedz, že aj za nultú hodinu sa bude platiť....akurát teraz kontrolujem synovi zošity a žiackej knižke odkaz pre rodičov.....do konca týždňa doniesť na zrpš 20€, no som zvedavá, čo nám v tej škole ešte vymyslia....o chvíľu budeme platiť aj za to, že tam deti vôbec chodia : :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 5:33 pm

Jajus345 píše:a ešte mi povedz, že aj za nultú hodinu sa bude platiť....akurát teraz kontrolujem synovi zošity a žiackej knižke odkaz pre rodičov.....do konca týždňa doniesť na zrpš 20€, no som zvedavá, čo nám v tej škole ešte vymyslia....o chvíľu budeme platiť aj za to, že tam deti vôbec chodia : :lol: :lol: :lol: :lol:



Oni sú na tom ministerstve asi nafajčení všetci :lol: :lol: :lol: Je povinná školská dochádzka a ja platím cez 40€ len učebnice a decko mám hnať na nultú do školy :evil: :evil: :evil: u nás ešte ZRPŠ nepoýtajú,ale rátam tak cca 15€!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 6:00 pm

tak s tým zrpš si na tom ešte celkom dobre, nám sa každým rokom stupňuje :oops: :oops: :oops: :oops: a to si nechcem predstaviť, čo tí rodičia, čo majú viac detí....hotový bankrot :( :( :( :( ja si nepamätám, keď sme my chodili do školy, aby sme toľko platili....ty máš aj vysokú školu??? ty sa pamätáš, aké ste mali v škole vy poplatky??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 7:35 pm

Jajus345 píše:tak s tým zrpš si na tom ešte celkom dobre, nám sa každým rokom stupňuje :oops: :oops: :oops: :oops: a to si nechcem predstaviť, čo tí rodičia, čo majú viac detí....hotový bankrot :( :( :( :( ja si nepamätám, keď sme my chodili do školy, aby sme toľko platili....ty máš aj vysokú školu??? ty sa pamätáš, aké ste mali v škole vy poplatky??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:




Nemyslíš vážne,že si mám v 41 rokoch pamätať poplatky zo školy?? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 7:57 pm

ja pamätám, že sme nekupovali toľké množstvo zošitov ako teraz :lol: :lol: :lol: :lol: na strednej nám stačili 3 zošity a to bolo všetko :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od terez254 » Ned Sep 07, 2014 9:57 pm

prve dni v skole su vacsinou taketo kratke :)
ja si tiez pamatam,ze sme sa len zvitali a isli domov teda tak to bolo na zakladnej, co je trosku aj skoda tam chodit na tu necelu hodinu :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 6:41 am

ja si práveže nepamätám, žeby sme v škole boli tak krátko...väčšinou to bolo od 8:00 hod do 12:00 hod :P :P :P veď ešte aj na strednej som prichádzala domov o 13:30 hod, ty máš deti, ktoré navštevujú základnú školu???? :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od terez254 » Pon Sep 08, 2014 1:18 pm

tak neskoro si prichadzala doma v prvy den skoly ci uz v bezne dni?
tak ja si pamatam,ze prvy den sme vzdy boli len chvilu v skole a potom to uz bolo bohuzial horsie...na zakladnej sme nikdy neboli v skole dlhsie ako do druhej, ale na strednej to bolo horsie s roznymi kruzkami sa to natiahlo niekedy az na podvecer :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: prvý deň v škole

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 6:03 pm

mávala si aj nulté hodiny??? ja sa pamätám, ako sme prvý deň nastúpili do prvého ročníka na základnú školu a nás privítala taká pani učiteľka celá v červenom oblečená, okuliare na očiach a paličku v ruke....vieš, že som sa jej vtedy veľmi zľakla a ani do školy som nechcela ísť :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: prvý deň v škole

od terez254 » Štv Sep 11, 2014 7:40 am

nulte sme na strednej mali len triednicke tusim. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: prvý deň v škole

od gombicka1 » Štv Sep 11, 2014 7:59 am

my sme tiez nebyvali prvy den dlho v skole. Nulte si pamatam iba na strednej aj to len obcas. na zakladke teda vobec
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: prvý deň v škole

od Janka81 » Štv Sep 11, 2014 11:54 am

Ved práve,čo majú mať malé decká nulté hodiny :roll: :? To pôjdu v zime ešte po tme do školy..vôbec to u nás v Trenčíne nedomysleli..No som zvedavá,čo povie triedna na rodičku :roll: Fakt je to školstvo celé úbohé..ved úplne stačí,že týrajú rodičov s tými poplatkami za knihy,nieto ešte takto decká trápiť :evil: :evil: :evil:

Dať šiestakovi len na učebnice cca 1300 SK je fakt už drzosť od ministerstva školstva :cry: :!: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť