Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Pukanie sanky

Pukanie sanky

od LUCINNDA » Sob Máj 07, 2011 9:27 am

Uz dva tyzdne mi puka v sanke a mam taky pocit akoby mi vyskakovala,niekedy mi nejde uplne zavriet,musim stisnut zuby aby mi puklo a vtedy zavriem,citim malu bolest a par dni aj trpnutie v uchu,aj taky tlak,neviem co mam s tym robit,moze mi niekto poradit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Júl 13, 2008 12:00 am

Re: Pukanie sanky

od sisu22 » Sob Máj 07, 2011 10:00 am

LUCINNDA píše:Uz dva tyzdne mi puka v sanke a mam taky pocit akoby mi vyskakovala,niekedy mi nejde uplne zavriet,musim stisnut zuby aby mi puklo a vtedy zavriem,citim malu bolest a par dni aj trpnutie v uchu,aj taky tlak,neviem co mam s tym robit,moze mi niekto poradit?


myslim,ze by si mala ist k lekarovi, nemyslim,ze takto ti niekto pomoze s bolestami :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: Pukanie sanky

od inguli » Sob Máj 07, 2011 11:50 am

sisu22 píše:
LUCINNDA píše:Uz dva tyzdne mi puka v sanke a mam taky pocit akoby mi vyskakovala,niekedy mi nejde uplne zavriet,musim stisnut zuby aby mi puklo a vtedy zavriem,citim malu bolest a par dni aj trpnutie v uchu,aj taky tlak,neviem co mam s tym robit,moze mi niekto poradit?


myslim,ze by si mala ist k lekarovi, nemyslim,ze takto ti niekto pomoze s bolestami :roll:


tak to rozhodne len lekar pomoze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: Pukanie sanky

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:12 pm

ahoj, mne tiež puká sánka...nevedela by som o tom, keby ma neupozornila kolegyňa....skúsiť k lekárovi si mohla...sama som zvedavá, čo ti nato povie :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť