Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Referencie a pridanie smajlikov

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Referencie a pridanie smajlikov

od kriskovalud » Štv Nov 24, 2011 10:35 am

dobry den neviem ci je to podstatne alebo nieale synator mi vnukol myslienku ked zsom zadavala refku pre jednu pani

chcem sa teda opytat ci by bolo od veci zadat nejakych zopar smajlikov na zadavanie referencii pretoze moj syn si mysli a ja tiez ze by to bolo pestrejsie a nemuseli by sme pisat :)))) taketo veci ale bol by tam smajlo a poviem vam ze niekedy sa mi ani nechce pisat refku o dotycnom ale praskla by som tam 4 smajlov co hovoria o tom ze aky to bol obchodik dakujem Ludmila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od admin » Štv Nov 24, 2011 11:22 am

Nechceme to tam davat. Myslime ze by to zneprehladnilo referencie, nakolko vela ludi by tam dalo aj 10 smajlikov a toto nechceme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od kriskovalud » Pia Nov 25, 2011 4:23 pm

jaaaj tak skoda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť