Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Refundo odmeňovanie za nákup cez internet

Refundo odmeňovanie za nákup cez internet

od veronicka6261 » Pon Aug 18, 2014 9:27 pm

Vítam Vás v mojej téme. Chcem Vám poradiť ako ušetriť pár € :)
Ak často nakupujete cez internet tak je stránka ktorá vas odmení určitým percentom z nákupov stránky cez ktorú nakupujete. Napr. aliexpress, zlavové kuponý, sportdirect a rôzne iné.
Stačí kliknuť a zaregistrovať sa www.refundo.sk pri registrácií dostanete 2€ a za každého dalšieho koho pridáte dostanete bonus 4€(ale pripíštu sa vam až vtedy ked dotyčny objedná z akychkoľvek vypísaných stránok minimálne 100€) Tieto peniažky sa Vám pripíšu až po určitom čase môže to trvať aj 2 mesiace ale tak aj to poteši. Ja som na to prišla prednedávanom a škoda že až tak neskoro lebo veľa vecí kupujem cez internet ale tak čo už začnem teraz :) Mne už vyplatili cca 40€ počas 3 mesiacov takže som happy :D Ak máte s touto stránkou skúsenosti tak prispievajte, pomahajte ostatnym nech sa dozvedame o veciach ktoré niesu až tak všetkým známe :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Máj 28, 2011 1:02 pm

Re: Refundo odmeňovanie za nákup cez internet

od veverka1 » Uto Aug 19, 2014 10:13 am

Chcem sa spytať, stranky z ktorych objednám a vrátia mi tie peniaze su tam vypisane, či sa to týka všetkych internetovych stránok? Na akom princípe to funguje? ako budu vedieť že som si niečo objednala? dáva sa nejaky kod? Nerada sa registrujem na všeliake stranky, tak sa radšej popredu popýtam :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Refundo odmeňovanie za nákup cez internet

od veronicka6261 » Uto Aug 19, 2014 5:59 pm

Dobry den, hned ako si kliknene nas stranku tak tam mate gulocky napr. auto,cestovanie atd a kedsi nato kliknete tak tam vam vyhodi o akych strankach sato jedna alebo jednoducho do vyhladavaca hore napisete aku stranku chcete a uvidite ci vam najde a ukaze kolko percent vam vratia. Vzdy ked budete chciet objednat musite ist vzdy cez tuto stranku refundo aprekliknut sa na stranku cez ktoru chcete nieco kupovat. Je to overene fakt mi uz vyplatili 40 eur a uz teraz mam dalsich 20 eur ale este som si ich nedala vyplatit :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Máj 28, 2011 1:02 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť