Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Rozvody a alimenty - Rozvod...

od saskia178 » Pon Jan 18, 2010 5:10 pm

Jaj bodaj by :) Riesime to vsetko dohodou... Aj vyzivne, aj navrh na rozvod... A malu mu neberiem... Stara sa,maju pekny vztah... Po praci si pre nu pride,pohraju sa,vecer prinesie (okupe ak mala chce). Nehadzeme sa jeden druhemu okolo krku ale pred malou sa normalne bavime (teda skor odpovedame na otazky). Nechcem aby s toho mala nejaku traumu... Uz sa zacina pytat kedy pojdeme domov a tak... No zatial zvladame... Uvidime co sa z neho "vyklube" po rozvode :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

od inguli » Pon Jan 18, 2010 6:35 pm

bubufo píše:
saskia178 píše:Mariana dakujem (aj vam ostytnym). Co sa tyka hospodarenia on nevie co to slovo znamena... Zijeme s jednej vyplaty a on si kupi bicykel za 30 tisic... Kupili sme auto na splatky a on kupi nove disky (stare boli dobre ale nie pekne a moderne...) za 6000... Mam 30 euro v penazenke a on si kupi handry za 25... Co sa tyka intimneho zivota: sex som nikdy neodmietala a on isiel za ku..ou (preto podavam ziadost o rozvod)... A na vyzivnom sme sa dohodli a malu mu neberiem... Pokial ma zaujem moze ju vidiet kedy chce takze myslim ze aj na tomto sme dohodnuty... Manzelsku poradnu odmietal ked som to navrhla. Ja dufam ze to bude na sude stacit a nebude sa to tahat dlho... Chcem kludny rozvod (existuje vobec taky? ) Nejdem s neho robit hajzla (aj keby som mohla) Proste im chcem vysvetlit ze chlap ktory zasunul do inej (myslim takej co tam pred nim mala v ten den dalsich 20 :roll: ) sa ma viac nedotkne... No uvidime...


teraz sa s tym nebabru rozvedu na ta prvom sedeni...


zalezi to od sudcov nevravela by som ze je to raz dva :wink:
vela vela zalezi od toho kto v tom kresle sedi...nechcem ist do podrobnosti ...nikdy clovek nevie kto to tu cita :wink:
ale samozrejme drzim palce aby ste to saskia mala uz na prvom pojednavani za sebou
je to fakt hnus ako tu uz jedna pisala ze vyvratia tvoj zivot ...presne tak to je intimne veci vsetko prebrat s cudzimi ludmi..nooo neni to naj...mne z toho bolo zle
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od saskia178 » Uto Jan 19, 2010 10:38 am

No nic horsie ako Petov podraz uz hadam nebude... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

od bubufo » Str Jan 20, 2010 2:22 pm

no ano zalezi od ludi a situacie...vacsinou ak su dvaja dohodnuti a nerobia problemy rozvedu hned. dakedy zas mozu robit porblemy samotni sudcovia...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od saskia178 » Štv Jan 21, 2010 11:06 am

Zatial nezhanam nahradneho partnera,spolocny majetok nemame. O malu sa nebijeme... Ja sa v podstate nemam kam ponahlat... Rada by som to mala za sebou ale co uz... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

od bubufo » Štv Jan 21, 2010 11:24 am

to zvladnes drzim place...mala skor bude spokojna ked nebudete spolu
ako keby mala vyrastat v domacnostni kde nie je pohoda, decka to najviac vycitia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť