Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - rýchlo sa mastiace vlasy

rýchlo sa mastiace vlasy

od LadySS » Ned Sep 14, 2014 9:04 pm

ahojte! ako riwšite rýchlo sa mastiace vlasy? u som skúšala šampony od garnieru aj head &shoulders, teraz aj klasický žihlavový ale bez vačšieho účinku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: rýchlo sa mastiace vlasy

od elis950 » Štv Sep 18, 2014 3:49 pm

to sa asi moc ovplyvnit neda ja mam dost mastiace sa a veru nic mi extra nepomaha. :( ak ma niekto nejaku dobru radu sem s nou :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: rýchlo sa mastiace vlasy

od veverka1 » Štv Sep 18, 2014 4:35 pm

skus sa opytať kaderničky, lebo ani časte umyvanie neni dobre, to sa potom mastia rychlo vlasy lebo si vytvaraju ochrany film. treba poskušať šampony, všelike, skusiť prestriedať. mam teraz ospevovany pantene a mne vôbec nerobi dobre na vlasy, neviem prečo. lepšie su aj lacne za euro
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: rýchlo sa mastiace vlasy

od LadySS » Ned Sep 28, 2014 7:34 pm

Ja som sa pýtala aj kaderníčky, ona povedala, že zdravšie vlasy sú také trochu mastnejšie a odporučila mi klasický žihľavový šampon.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť