Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Šampón či farba na vlasy,??

Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Štv Sep 25, 2014 8:30 am

Ahojte,
aký máte názor či skúsenosť s farebným šampónom?? Čo preferujete farbu na vlasy či šampón?? Ja osobne používam iba šampón a som s ním spokojná. Farbu som ani neskúšala, lebo už po šampóne mám dosť pevné vlasy a mám problém s rozčesávaním, neviem si predstaviť ako by to vyzeralo, keby som si dala farbu

Ako ste na tom vy?? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od keilayh » Štv Sep 25, 2014 10:10 am

disha11 píše:Ahojte,
aký máte názor či skúsenosť s farebným šampónom?? Čo preferujete farbu na vlasy či šampón?? Ja osobne používam iba šampón a som s ním spokojná. Farbu som ani neskúšala, lebo už po šampóne mám dosť pevné vlasy a mám problém s rozčesávaním, neviem si predstaviť ako by to vyzeralo, keby som si dala farbu

Ako ste na tom vy?? :)


Toto som veru nepostrehla :shock: Ale používam iba farbu, problem nemam žiadny a mám rada farbu color mask. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Jajus345 » Štv Sep 25, 2014 11:15 am

ja používam len farbu....šampón sa rýchlo zmýva, aj ja mám problém lebo mám dlhé husté vlasy, ale dnes už je na trhu toľko prípravkov, balzamy... :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Štv Sep 25, 2014 11:27 am

To je pravda, že existujú balzamy, no mne po nich mastnejú vlasy a to ich nedávam ku korienkom, alebo sa mi stalo, že som potom mala také riedke vlasy. :P Ja šampón používam vždy a mám pocit, že mi vydrží celkom dlho na hlave, ho nie tak ako farba, ale predsa. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Jajus345 » Štv Sep 25, 2014 11:29 am

ale nie všetky balzamy zmastňujú vlasy....záleží to aj od značky, niekedy je dobre si priplatiť... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Štv Sep 25, 2014 5:37 pm

tak mi poraď, čo je dobré ::)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od vladkaPD » Štv Sep 25, 2014 5:42 pm

ked nemas sediny tak ti staci sampon. ked ich uz mas lepsia je farba. disha11 nezehlis si vlasy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Štv Sep 25, 2014 5:45 pm

Šediny zatiaľ nemám :) :) a vlasy si vôbec nežehlím, mám ich totiž rovné
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Jajus345 » Štv Sep 25, 2014 5:57 pm

Ja používam LAB 35 milk nanasam to do vlhkych vlasov nezmyvat :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Janka81 » Sob Sep 27, 2014 8:17 pm

disha11 píše:Ahojte,
aký máte názor či skúsenosť s farebným šampónom?? Čo preferujete farbu na vlasy či šampón?? Ja osobne používam iba šampón a som s ním spokojná. Farbu som ani neskúšala, lebo už po šampóne mám dosť pevné vlasy a mám problém s rozčesávaním, neviem si predstaviť ako by to vyzeralo, keby som si dala farbu

Ako ste na tom vy?? :)


Ja stále poškulujem po farbách,či niekde v regáli neuvidím iba šampón :wink: aký si kupuješ a koľko vydrží na hlave??nechcem farbu a posledné roky si dávam len bledý melír,no začala som nosiť len cop,tak melír mi je zbytočný a chcem vlasy nejak oživiť :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Sob Sep 27, 2014 8:29 pm

Ja používam Palette Color Shampoo, čokoládový, alebo čokoládovo hnedý, aký majú :) Keď si zafarbím vlasy, tak ich mám čierne, akoby som si dala čiernu farbu. Neviem presne koľko mi vydrží, ale dva mesiace možno, nejako to nesledujem. Vlasy si nefarbím často, len dvakrát za rok, alebo raz ako príde :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Janka81 » Sob Sep 27, 2014 8:55 pm

disha11 píše:Ja používam Palette Color Shampoo, čokoládový, alebo čokoládovo hnedý, aký majú :) Keď si zafarbím vlasy, tak ich mám čierne, akoby som si dala čiernu farbu. Neviem presne koľko mi vydrží, ale dva mesiace možno, nejako to nesledujem. Vlasy si nefarbím často, len dvakrát za rok, alebo raz ako príde :)



Takže klasické Palette mám hľadať,hej? :wink: idem si mrknúť na nete,aké majú odtiene,lebo nechcem nejaký tmavý,,dala by som si nejaký pekný gaštanový,ak by mali :wink: A nešpiní Ti to dlho uteráky,ked si umyješ? Ja si totižto dávam vždy turban na hlavu,lebo sa mi to nechce hned česať,kedže mám dlhé vlasy..ale ved to aj Ty :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Sob Sep 27, 2014 9:26 pm

Hladaj Palette, ten je vraj
najlepsi :) Odtien je na kazdom, to je fakt. Nespini mi vobec, tak hadam nebude ani tebe ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Janka81 » Ned Sep 28, 2014 1:29 pm

disha11 píše:Hladaj Palette, ten je vraj
najlepsi :) Odtien je na kazdom, to je fakt. Nespini mi vobec, tak hadam nebude ani tebe ;)



No našla som včera od Palette nejaký tónovací šampon=Instant color,ktorý vydrží cca 6-8 mytí a potom sú tie color schampoo,tie vydržia cca 24-28 umytí a nakoniec sú trvácne farby..Takže Ty si skúšala tie stredné,čo vydržia do tých 28 umytí asi..a tie instant color si neskúšala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Ned Sep 28, 2014 1:38 pm

Áno presne tak, skúšala som len tie color šampóny, ale tie tónovacie nie. Vždy používam len tie color šampóny, tie sa mi zdajú najlepšie :) Už som si na nich zvykla, hoci ako som písala, často si ich nenanášam a v lete vôbec. Vždy tak na jeseň.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť