Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - šijací stroj Tesco (44€) má ho niekto?

šijací stroj Tesco (44€) má ho niekto?

od mirkine » Pon Apr 19, 2010 1:22 pm

Dobrý den,ja by som sa chcela spýtať či ma niekto ten šijací stroj s tesca čo je teraz v akcií za 44€ je to super cena,ale zašije niečo? :lol:

to by som potrebovala len na nejake prichytenie ked sa pustí šev :roll: a tak...

Dakujem moooc za každú radu :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od madema » Pon Apr 19, 2010 4:01 pm

Veľmi rada ti poradím, ... nemám síce úplne tento rovnaký stroj, ktorý spomínaš, ale celkovo ... Tesco-výrobky..... to sú také.... no ako to povedať.... ono aj fungujú, len sú to slabšie výrobky, nižšia kvalita, ja už tesco výrobky nekupujem.... už sa riadim slovami " nie som taká bohatá, aby som kupovala lacné veci "

No ale konkrétne k stroju..... kúpila som tiež pred rokom z tesca podobný, ...fungoval, tenšie látky a také, ako hovoríte, len na prešite popáraných švov ... si myslím, že je v pohode, ale keď už som chcela šiť niekoľko vrstiev látky naraz, alebo hrubšiu látku.... na to už bol slabý...
tak je na vás.... ináč fungoval dobre... len ja som potrebovala silný stroj, tak som ho reklamovala a peniažky mi po mesiaci vrátili... M.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

Re: šijací stroj Tesco (44€) má ho niekto?

od Janka81 » Pon Apr 19, 2010 4:09 pm

mirkine píše:Dobrý den,ja by som sa chcela spýtať či ma niekto ten šijací stroj s tesca čo je teraz v akcií za 44€ je to super cena,ale zašije niečo? :lol:

to by som potrebovala len na nejake prichytenie ked sa pustí šev :roll: a tak...

Dakujem moooc za každú radu :P


mirkine..ja som si ho chcela kúpiť ešte pred rokom,ale mne sa zdal "labilný"..hlavne tie "tyčky" na niť hore na stroji..bála som sa ,že sa hned ulomia :roll: --tak neviem..prešiť určite prešije,ten motor nie je slabý,len tem matroš okolo :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od mirkine » Pon Apr 19, 2010 5:24 pm

madema píše:Veľmi rada ti poradím, ... nemám síce úplne tento rovnaký stroj, ktorý spomínaš, ale celkovo ... Tesco-výrobky..... to sú také.... no ako to povedať.... ono aj fungujú, len sú to slabšie výrobky, nižšia kvalita, ja už tesco výrobky nekupujem.... už sa riadim slovami " nie som taká bohatá, aby som kupovala lacné veci "

No ale konkrétne k stroju..... kúpila som tiež pred rokom z tesca podobný, ...fungoval, tenšie látky a také, ako hovoríte, len na prešite popáraných švov ... si myslím, že je v pohode, ale keď už som chcela šiť niekoľko vrstiev látky naraz, alebo hrubšiu látku.... na to už bol slabý...
tak je na vás.... ináč fungoval dobre... len ja som potrebovala silný stroj, tak som ho reklamovala a peniažky mi po mesiaci vrátili... M.


dakujem za radu :) máme doma ten priemyselný myslím že sa volá Veritas ten je na hrube materiály idealny,prešije aj koberec
ale je taky dost komplikovanejší a velky takže je vačšinou zahadzaný ked je malo miesta....
preto som chcela len na take prešitie šva zhotovenie vankušika a tak,taky čo schovam aj ,,pod postel" a cena je priam bombová preto som nad ním uvažovala,dakujem velmi pekne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

Re: šijací stroj Tesco (44€) má ho niekto?

od mirkine » Pon Apr 19, 2010 5:28 pm

Janka81 píše:
mirkine píše:Dobrý den,ja by som sa chcela spýtať či ma niekto ten šijací stroj s tesca čo je teraz v akcií za 44€ je to super cena,ale zašije niečo? :lol:

to by som potrebovala len na nejake prichytenie ked sa pustí šev :roll: a tak...

Dakujem moooc za každú radu :P


mirkine..ja som si ho chcela kúpiť ešte pred rokom,ale mne sa zdal "labilný"..hlavne tie "tyčky" na niť hore na stroji..bála som sa ,že sa hned ulomia :roll: --tak neviem..prešiť určite prešije,ten motor nie je slabý,len tem matroš okolo :roll: :lol:


ja som bola včera v tescu ale mali ho za sklom tak som ho nemohla takpovediac ohmatať :lol:
tiež sa mi zdal ten plast len na pohlad slaby preto som ostala v neistote, ale ked píšete že na take tenke funguje tak by som to aj riskla :lol:
no po prípade dam reklamovať
dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od Janka81 » Pon Apr 19, 2010 6:24 pm

tak držím palce,nech aj niečo vydrží :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od mirkine » Pon Apr 19, 2010 7:14 pm

Janka81 píše:tak držím palce,nech aj niečo vydrží :wink: :wink: :wink:


dakujem dam info 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od Ljublju » Uto Apr 20, 2010 1:13 pm

ja som kupovala pred 4 rokmi tiez v Tescu,nebolo na nom napisane ze "tesco",ale stal 2 500sk,tak asi to bol tescovy,ale nic moc,po par dnoch mi neprevezoval nite,ked som rychlejsie sila,skoro mi usiel aj zo stolom ,dali sme im ho opravit,a dva tyzdne na to nam volali,ze nam radsej vratia peniaze,takze tak,potom som si kupila kvalitny Brother za 7 500 sk a nelutujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od Janka81 » Uto Apr 20, 2010 7:39 pm

mirkine..ale v letáku je za 54€???či majú ešte iný?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sandras » Uto Apr 20, 2010 8:43 pm

ja mam šijací stroj Pivileg, objednaný z Quelle za nejakých 5000 korún, funguje už 10 rokov bezporuchovo
Quelle už teraz nefunguje, ale chcela som tým povedať, že aj lacnejšie výrobky možu byť dobré ... ale úplne to najlacnejšie by som nekupovala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Apr 20, 2010 9:08 pm

sandras píše:ja mam šijací stroj Pivileg, objednaný z Quelle za nejakých 5000 korún, funguje už 10 rokov bezporuchovo
Quelle už teraz nefunguje, ale chcela som tým povedať, že aj lacnejšie výrobky možu byť dobré ... ale úplne to najlacnejšie by som nekupovala


Quelle funguje,ale pod iným názvom,nie? :wink: Ono tie lacnejšie veci sú fakt niekedy porovnateľné s drahšími-majú rovnako výkonné motory atd..u tých drahších sa platí hlavne za značku :wink: Ale samozrejme nie vždy to platí,že lacnejšie sú aj kvalitné...tak držím palce mirkine,nech to niečo vydrží :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sandras » Uto Apr 20, 2010 9:14 pm

Quelle je teraz Halens ... ale už nemaju tolko tovaru, len sa to rozbieha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od mimuscha » Uto Apr 20, 2010 9:35 pm

jéééj a ja že čo mi to prišlo za mini katalog....inak aj ja mám privileg z Quelle nejakých 9-10 rokov :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

od mirkine » Uto Apr 20, 2010 10:34 pm

normálne som už na pochybách :?
asi bude lepšie zainvestovat aby mi to niečo vydržalo...

Janka má pravdu že u tych drahých sa plati len za značku a fakt je,že niekedy to lacne vydrži viac :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od mimuscha » Uto Apr 20, 2010 10:45 pm

inak v tescu v GA bol normálne vystavený,len ja som ho neokukala-nepotrebujem.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť