Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hračky - skakaci konik

od inguli » Sob Nov 07, 2009 5:02 pm

dam vam vediet chcem to na vianoce ano:)vselijake drobnosti mu pokupim a je to ... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Sob Nov 07, 2009 5:05 pm

gonica píše:
inguli píše:uz som to objednala malemu:))))
:lol:



Inguli...objednala si od Ruzenky ? Mozes mi potom napisat, ze aky je. Chcela by som ho aj ja objednat...len furt iba rozmyšlam.
Dakujem


ano od ruzenky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od teysii » Str Nov 25, 2009 10:45 am

ahojte,ja som kúpila toho običajného červeného koníka.už sa teším ked ho dcérka zbadá pod stromčekom.Len tá pani od ktorej som ho kúpila mi povedala,aby som ho nafukala hned a nečakala do vianoc.mne sa inak viac páči ten obyčajný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od inguli » Str Nov 25, 2009 11:08 am

no ja som to nakoniec nechala tak aj pani ruz.mi dala vediet ze nema v modrom a ked bude mat napise ale nepisala a ja som to nechala potom tak a kupili sme auticko nechame to na narodky toho konika :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od mafrederika » Str Nov 25, 2009 12:46 pm

ja som si objednala tiež od Ruženky,najprv jeden,ale potom sa nám tak veľmi páčil,že sme si ešte objednali 2kusy/mám troch chlapcov/.Skákajú s konikmy veľa,je to dobrá zábava.Odporúčam!/pre menšie detičky je najlepšia koza,lebo je trošku nižšia a kratšia/ :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 1:03 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť