Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - školka-poplatky

od sandras » Sob Jan 28, 2012 6:31 pm

kajka27 píše:popýtala som sa ževraj to bolo odhlasované že 50e polročne príspevok.len hlasovanie prebehlo bezomňa (netusím kedy,rodičovské združenie bolo len 1x a tam som bola)tak nejako som mimo diania .ale myslím že to ani riešiť nemusím,učitelka oznámila že mi Filipa chce vyradiť za nevhodné správanie :( som dosť v šoku z tohoto ich vyjadrenia (riaditelka,učitelka)


lenže to nie je len tak, vyradiť dieťa
musia mať na to pádny dôvod, nie nejaký jeden incident ... a všeobecne vyjadrenie, že je "zlý" a hotovo

v prvom rade to mali riešiť s tebou, spraviť zápis o tom, čo sa deje
potom sa snažiť veci riešiť v súčinnosti s pedagogicko-psychologickou poradnou

asi by som tam zašla aj tak, z vlastnej iniciatívy ... možno im vezmeš vietor z plachiet .... ja som to urobila v škole, ked učiitelka stale nadavala na dcerku, že je neschopná a chcela mi ju takto vyradiť z jazykovej triedy. Išla som tam sama od seba, v testoch vyšlo že je dieťa normálne len trošku živšie, ale učitelka nevie s nou pracovať :lol: a bolo po "probleme". decko sa mi učí na jednotky, už je piatačka a žiadne problemy nemá!

vylučila by som snad len dieťa, ktoré je uplne neprisposobivé, rodič odmieta veci riešiť (napr. odmietne nevštevu psychologa, nechodí na stretnutia s riaditelkou)

My mame fakt problemoveho chlapca v triede. ale stále chodím pritom dieťa je zo stresujúceho prostredia, matka taka čudáčka, stále na neho ziape ako nepríčetná ...
Dcera v školke odrevala pol roka, bravali sme ju naobed domov, nechcela tam jesť, spať ... ale ani pol slovom mi nepovedali, že ju vyradia... Stále sa len snažili, aby to tam nejako zvládla, fakt nam pomahali ako vedeli.

asi by som dala riaditelke aj učitelke poriadne najavo, že čo su to za pedagogičky, ked si nevedia poradiť s dieťaťom :mrgreen: Horšie by bolo, keby robil zle iným deťom ... ale je na tebe, aby si zvážila, či nebude lepšie ho odtial zobrať, nech netrpí v nekvalitnej školke s nedobrými učitelkami a skúsila ho dať od buduceho septembra niekde inde.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od kajka27 » Sob Jan 28, 2012 11:10 pm

sandras píše:
kajka27 píše:popýtala som sa ževraj to bolo odhlasované že 50e polročne príspevok.len hlasovanie prebehlo bezomňa (netusím kedy,rodičovské združenie bolo len 1x a tam som bola)tak nejako som mimo diania .ale myslím že to ani riešiť nemusím,učitelka oznámila že mi Filipa chce vyradiť za nevhodné správanie :( som dosť v šoku z tohoto ich vyjadrenia (riaditelka,učitelka)


lenže to nie je len tak, vyradiť dieťa
musia mať na to pádny dôvod, nie nejaký jeden incident ... a všeobecne vyjadrenie, že je "zlý" a hotovo

v prvom rade to mali riešiť s tebou, spraviť zápis o tom, čo sa deje
potom sa snažiť veci riešiť v súčinnosti s pedagogicko-psychologickou poradnou

asi by som tam zašla aj tak, z vlastnej iniciatívy ... možno im vezmeš vietor z plachiet .... ja som to urobila v škole, ked učiitelka stale nadavala na dcerku, že je neschopná a chcela mi ju takto vyradiť z jazykovej triedy. Išla som tam sama od seba, v testoch vyšlo že je dieťa normálne len trošku živšie, ale učitelka nevie s nou pracovať :lol: a bolo po "probleme". decko sa mi učí na jednotky, už je piatačka a žiadne problemy nemá!

vylučila by som snad len dieťa, ktoré je uplne neprisposobivé, rodič odmieta veci riešiť (napr. odmietne nevštevu psychologa, nechodí na stretnutia s riaditelkou)

My mame fakt problemoveho chlapca v triede. ale stále chodím pritom dieťa je zo stresujúceho prostredia, matka taka čudáčka, stále na neho ziape ako nepríčetná ...
Dcera v školke odrevala pol roka, bravali sme ju naobed domov, nechcela tam jesť, spať ... ale ani pol slovom mi nepovedali, že ju vyradia... Stále sa len snažili, aby to tam nejako zvládla, fakt nam pomahali ako vedeli.

asi by som dala riaditelke aj učitelke poriadne najavo, že čo su to za pedagogičky, ked si nevedia poradiť s dieťaťom :mrgreen: Horšie by bolo, keby robil zle iným deťom ... ale je na tebe, aby si zvážila, či nebude lepšie ho odtial zobrať, nech netrpí v nekvalitnej školke s nedobrými učitelkami a skúsila ho dať od buduceho septembra niekde inde.



aj mne to príde divné že s jedného incidentu robia takú vedu,od septembra sice vravela ze sa nechce prisposobiť,že si robí po svojom ,že sa neučí čo má ale mne sa zdá že na neho tlačia moc,rozprávala som sa s kamoškou dnes čo má syna v inej školke a vravela že tiež tam vystrkuje rožky ale učitelky sa mu snažia dohovárať a inak jednaju ked to porovnám s týmto jednaním,mňa sa učitelka viackrát pýtala že ako na syna idem že ju vobec neakcetuje a naposledy tento piatok mi povedala že sa mu skusila viacej venovať ale že nenašli spoločnú reč.ale týka sa to len toho že on nemá záujem robiť hry čo ona vyžaduje.inak nikoho neotlka .ani neni agresivny,

nechcem učitelky sudiť ,ja im tie nervy nezávidím,sama by som tuto profesiu nemohla vykonavať ale ked uz robia tuto pracu vybrali si ju ze ich baví tak som čakala troška profesionálnejší prístup.

ja to hodnotím s odstupom týchto 2 dni jak som sa porozprávala s ludmi naokolo čo majú deti,každý poradil že mám zmenit skolku (aj keby ho nevyradili po tych dvoch tyzdnoch )lebo uz na Filipa nepozerajú ako na ostatných už ho berú inak a nechcem aby to aj on sám pocítil že je nejaká čierna ovca



ďakujem za názory aj za rady :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 11:07 pm

od zlatkam » Str Mar 06, 2013 5:22 pm

Ahojte! Ja pracujem v Materskej škole Brunovce, ktorá je 10 km od Piešťan a aj od Nové Mesta nad Váhom. Školský poplatok tu máme 12,00 mesačne+ 10,00 na pol roka rodičovský, strava na deň 1,12. Sme jednotriedna materská škola a v tomto šk. roku 2013/14 máme ešte voľné miesta.
Kto by mal záujem, môžem mu poslať fotky, info, prípadne osobne tu u nás.
Ahojte!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť